Vše co nepatří jinam a přesto může ostatní zajímat.
Uživatelský avatar
By amalka
#88428
já jsem tedy porad na 10mbit. Kromě placeného rapidsharu a downloadu ze svych serveru linku v podstatě nemám při běžném provozu šanci vytížít, takže proč dávat byť 100kč víc za rychlejší linku...
Uživatelský avatar
By Luboš Kučera (LK 154)
#88429
[quote="amalka"]já jsem tedy porad na 10mbit. Kromě placeného rapidsharu a downloadu ze svych serveru linku v podstatě nemám při běžném provozu šanci vytížít, takže proč dávat byť 100kč víc za rychlejší linku...[/quote]

My máme jenom 1 Mbps, což je celkem v poho na normální práci, ale čekání na načítání videí z YT a některých fotek a příloh v mejlech je celkem opruz, proto do toho jdeme.
Uživatelský avatar
By Luboš Kučera (LK 154)
#88584
[quote="George_L"]
... bych musel zaplatit ještě i lepší modem (výměnu).[/quote]
Tak jsem ti zjistil, jak se vyhnout placení těch 650 Kč za instalaci modemu. Když si to koupís jako balíček ještě s jejich telefonem, tak to po tobě chtít nebudou. Za ten telefon si účtují 10 Kč měsíčně, ale po 3 měsících ho můžeš vypovědět.
Uživatelský avatar
By George_L
#88585
[quote="Luboš Kučera (LK 154)"]
Tak jsem ti zjistil, jak se vyhnout placení těch 650 Kč za instalaci modemu. Když si to koupís jako balíček ještě s jejich telefonem, tak to po tobě chtít nebudou. Za ten telefon si účtují 10 Kč měsíčně, ale po 3 měsících ho můžeš vypovědět.[/quote]

Díky za postřehy, zatím zůstávám na 25 a vyčkávám ;)
Uživatelský avatar
By Luboš Kučera (LK 154)
#88586
OK. Internet máš určitě dostačující, ale doporučil bych ti to kvůli HD programům, které získáš. V HD jdou jak Prima, Nova, Barrandov, vybraný kanál CT, tak i Eurosprot, Discovery, National Geographic atd. a je to fakt pecka. Discovery HD např. dávali pořad o Blue Angels, Nat. Geographic Letecké katastrofy ...
Prostě HD kanály na velký TV stojí za to.
Slovy klasika: kam se hrabe Bittner...
Uživatelský avatar
By George_L
#88587
[quote="Luboš Kučera (LK 154)"]OK. Internet máš určitě dostačující, ale doporučil bych ti to kvůli HD programům, které získáš. V HD jdou jak Prima, Nova, Barrandov, vybraný kanál CT, tak i Eurosprot, Discovery, National Geographic atd. a je to fakt pecka. Discovery HD např. dávali pořad o Blue Angels, Nat. Geographic Letecké katastrofy ...
Prostě HD kanály na velký TV stojí za to.
Slovy klasika: kam se hrabe Bittner...[/quote]

Jasně HD programy jsou good, ale na TV zas tak hodně nečučím, zatím chytám DVB-T včetně několika HD programů a tak nějak očekávám, že se začnou pomalu využívat možnosti digitální televize a bude více programů (otázkou je, zda se uživí). Co mě na tom trošku odrazuje, je nemožnost nahrávání (pokud si nepůjčím set-top box s nahráváním = další money navíc). Momentálně jsem schopen nahrávat na externí 1TB disk i HD programy a nikomu nic neplatím.
Zatím to nechávám vyhnít a očekávám, že UPC poupraví ceny ;)
Uživatelský avatar
By Luboš Kučera (LK 154)
#88588
Jasný, tvoje volba. Jen technická: pokud nahráváš přes USB na externí HDD, tak by ti to šlo i tehdy, pokud by sis místo STB pořídil tu kartu do CL slotu. Jak ale píšeš, i to jsou money navíc. Na úpravy cen od UPC bych moc nespoléhal :/ , byť bych za ně byl vděčný.
Jinak dle mého jsou UPC stejný ...... (domysli si libovolný velmi hanlivý výraz) jako všichni mobilní operátoři a další podobné společnosti, jejichž managementům platíme vily a mercedesy.