Vše co nepatří jinam a přesto může ostatní zajímat.
#52564
A já děkuji za řízení.... Slyšel jsem, že bylo docela rušno :P.

PS:
Tu fotku posílám do bulváru, aneb i s pivem se dá řídit :).

PS2:
Máte společnou fotku? Jestli jo, tak šup sem s ní.
#52570
[quote="Čondra87"]
PS2:
Máte společnou fotku? Jestli jo, tak šup sem s ní.[/quote]

Fotka není, nechtělo se nám kazit nový estetický vzhled fora, a když jsme i Karlu propásli (alespoň to tvrdil Amálka), tak bylo o další důvod méně.
#53466
Zítra, tj. v úterý, 23. června se pořádá již pravidelné měsíční pracovně-zábavné zasedání příznivců sítě VATSIM.

Místo konání: Břevnov n. Brusnicí, Restawrace (?, asi druh hospody) \"U Klaštera\", dopr.: tram. 22, ostanovka \"Břevnovský Klášter\", adr. pro doručování: Bělohorská 183/169..
Čas konání : 19:00 +

Jsou zváni všichni, co :
- chtějí v nějaké podobě zúčtovat s jiným přítomným účastníkem
- chtějí autogram od předních řídících (RV, PS,...)
- chtějí pořešit něco kolem ES, VRC, apod.
- chtěji pokecat
- chtějí se nažrat

Po skončení akce je možný omezený rozvoz po přilehlých částech Prahy a drobném okolí.
#53469
[quote="amalka"]Zítra, tj. v úterý, 22. června se pořádá již pravidelné měsíční pracovně-zábavné zasedání příznivců sítě VATSIM.

Místo konání: Břevnov n. Brusnicí, Restawrace (?, asi druh hospody) "U Klaštera", dopr.: tram. 22, ostanovka "Břevnovský Klášter", adr. pro doručování: Bělohorská 183/169..
Čas konání : 19:00 +

Jsou zváni všichni, co :
- chtějí v nějaké podobě zúčtovat s jiným přítomným účastníkem
- chtějí autogram od předních řídících (RV, PS,...)
- chtějí pořešit něco kolem ES, VRC, apod.
- chtěji pokecat
- chtějí se nažrat

Po skončení akce je možný omezený rozvoz po přilehlých částech Prahy a drobném okolí.[/quote]

no zítra je 23. června - úterý.
Nejspíš tam dorazím na tu 19h ať si vás prohlídnu než všichni vyrazíte za radovánkami prázdnin :)
předpokládám, že adresa je stejná jako minule, že?
#53494
[quote="Dominoa320"]Já sem z Kladna :) Ješte nevim jak to zítra budu stíhat.. zítra se ozvu..[/quote]

Ozývat se ani nemusíš - kdo se mi aktuálně na místě přihlásí, že chce odvézt do KL, toho vezmu. Mám prázdné auto a nepředpokládám, že byste byli víc jak čtyři, takže booking není nutný...

Vlastně možná tak Amálce kvůli rezervaci míst v hospodě...