VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
#119062
[quote="Daniel Tuma"]
Petro az budes navrhovat vlaječky v jazyku CZ/EN tak mi tam pridej take DA ;)
[/quote]

No, já ty vlaječky asi natisknu na samolepky a budeme je na ty cedulky lepit až na místě. Pokusím se na tu tvoji nezapomenout. Nebo ti ji tam domaluju pastelkama  :P
Uživatelský avatar
By Pavel
#119063
Jezis marja - dyt jsem to psal uz asi milionkrat ze my mame vjezdovy karticky na parking zdarma, tak tu nereste pitomosti. My si zajedeme kam budeme potrebovat, a lidi z verejnosti si poradi...

PB
#119065
[quote="Pavel Brodský"]
Jezis marja - dyt jsem to psal uz asi milionkrat ze my mame vjezdovy karticky na parking zdarma, tak tu nereste pitomosti. My si zajedeme kam budeme potrebovat, a lidi z verejnosti si poradi...

PB
[/quote]
Vsak sem si rikal ze si se tady nekde o tom jiz nekde zminoval ;)
Uživatelský avatar
By Pavel
#119066
[quote="Vojtěch Javorský"]
[quote="Petra Ondráčková"]
Nebo ti ji tam domaluju pastelkama  Obrázek
[/quote]
Dej zaúkolovat děcka :)
[/quote]
Hlásíš se o úkol, jo?

PB
Uživatelský avatar
By vojav
#119067
[quote="Pavel Brodský"]
[quote="Vojtěch Javorský"]
[quote="Petra Ondráčková"]
Nebo ti ji tam domaluju pastelkama  Obrázek
[/quote]
Dej zaúkolovat děcka :)
[/quote]
Hlásíš se o úkol, jo?

PB
[/quote]

:P
#119068
[quote="Pavel Brodský"]
[quote="Vojtěch Javorský"]
[quote="Petra Ondráčková"]
Nebo ti ji tam domaluju pastelkama  Obrázek
[/quote]
Dej zaúkolovat děcka :)
[/quote]
Hlásíš se o úkol, jo?

PB
[/quote]
;D
Uživatelský avatar
By Pavel
#119130
Závěrečná zpráva o ubytování:

Rezervace vytvořeny následovně

Pokoj Jména
12/205: Alan Butschek (sám)
12/206: D. Tůma + V. Javorský
12/207: B. Schindler + M. Sobaniec
12/222: S. Horký + jedna Standova osoba
12/223: I. Hrdlička + R. Věncek

Po příjezdu na Strahov vjeďte autem na parkoviště mezi bloky dle plánku: http://runway4you.cz/images/strahov.png. Pokud bude závora dole, je vedle ní tlačítko a necháte si otevřít.
Ubytování na Strahově je možné od 14 hodin kdykoliv později. Centrální recepce otevřena nonstop.
Na Strahově pokračujte na Blok 1 - centrální recepce, kde sdělíte své jméno, číslo pokoje a rezervaci na jméno Pavel Brodský - dostanete klíče od vašeho pokoje a zaplatíte v hotovosti (bankomat KB a ČS před Blokem 1 k dispozici).
Na Bloku 12 se ubytujete. Nenechávejte nic v autě, parkoviště není hlídané.
Kdo je ubytován na Bloku 12, je nutno v neděli do 10 hodin opustit pokoj a odhlásit se na Centrální recepci bloku 1 - každý na vlastní pěst.
Techniku ve školícím centru možno vyzvednout v neděli celé dopoledne (klíč po zavolání k dispozici u PB), nicméně byl bych rád, kdybychom v 11 měli vystěhováno v autech.

Menší změna je tedy, že se místo Bloku 1 bydlí na Bloku 12, nicméně je to změna k lepšímu, jelikož to tam je opravené a čisté. Ceny zůstaly dle očekávání. Nic jsem nemusel platit, platí všichni v hotovosti na Centrální recepci.

Další ubytovací kapacity již na Strahově nejsou, tedy kdyby někdo další chtěl ubytovat tak už leda v Dejvicích.
V pondělí mám další schůzku na LKPR, dohodnu detaily příjezdů a odjezdů (časy, parkoviště, postupy pro bezplatný odjezd), a pak vydám finální briefing.

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#119131
Simulátory pro veřejnost

Ahoj,
stále sháníme ještě 2 - 3 počítačové sestavy na sim pro veřejnost - nemáte někdo doma počítač navíc, který byste na akci mohli zapůjčit? Stačí nějaký průměrný stroj - klidně kancelářský - zvládneme nainstalovat FS9 s defaultní Cessnou a bude to bohatě stačit. Pokud ano, můžete prosím zapsat na 2. list tabulky?

PB
#119132
Žial s tímhle nepomůžu.. :(
Mohl bych eventuálně v nějakém ne moc záchvatném množstí zařídit tisk papíru. :)
Dotaz - jak potom v So ráno odjezd na LKPR? Technika do aut a lidi po vlastní ose, nebo se nějak naskládáme do aut? Kolik aut tam vůbec bude?
Já, pokud bulnu ve škole hodinu, stihnu vlak 16:04 z Bohumína, budu 19:44 v Praze na hlavním. Byl by někdo ochotný pro mě nadjet, nebo se budu muset potácet MHDčkem? :D
#119134
[quote="Marek Sobaniec"]
Žial s tímhle nepomůžu.. :(
Mohl bych eventuálně v nějakém ne moc záchvatném množstí zařídit tisk papíru. :)
Dotaz - jak potom v So ráno odjezd na LKPR? Technika do aut a lidi po vlastní ose, nebo se nějak naskládáme do aut? Kolik aut tam vůbec bude?
Já, pokud bulnu ve škole hodinu, stihnu vlak 16:04 z Bohumína, budu 19:44 v Praze na hlavním. Byl by někdo ochotný pro mě nadjet, nebo se budu muset potácet MHDčkem? :D
[/quote]

ja asi taky prijedu vlakem a jedu normalne metro + 119ka
Uživatelský avatar
By Pavel
#119135
Informace o transportech na parkoviště budu vědět v to pondělí, podle toho jak to dohodnu - uvidíme, kolik vjezdovek nám dají, jeslti povezeme techniku v co nemjemším počtu aut a lidi po vlastní ose, nebo jeslti pojede každý svým autem - dám vědět včas, nebojte.

Nyní spíš řešíme tu techniku, 1-2 kompy nám prostě chybí  ;D

PB
#119138
No, umím ve Photoshopu na takové velmi základní úrovni - viz bannery na eventy. Trochu teď nestíhám, ale pokud se nikdo jiný do pár dní nepřihlásí, tak s tím pomůžu.
#119139
[quote="Pavel Brodský"]
Simulátory pro veřejnost

Ahoj,
stále sháníme ještě 2 - 3 počítačové sestavy na sim pro veřejnost - nemáte někdo doma počítač navíc, který byste na akci mohli zapůjčit? Stačí nějaký průměrný stroj - klidně kancelářský - zvládneme nainstalovat FS9 s defaultní Cessnou a bude to bohatě stačit. Pokud ano, můžete prosím zapsat na 2. list tabulky?

PB
[/quote]

Dva počítače už tam jsou zapsané. Já mám ještě tu svojí herku s FS9, co vozím vždycky. Zapsal jsem to do té tabulky jako poznámku. Dotyčnému na místě notebook předám ve funkčním stavu, popř. zapůjčím i joystick, pokud by k tomu někdo nechtěl dát třeba berany atp.
#119140
Jeden z těch dvou počítačů se simem pro veřejnost je můj a je na něm X-Plane. Bude případně ještě někdo schopný vystřídat mne při obsluze? Celou dobu to určitě sama nedám. Vojta Javorský, Martin Tlolka, Dan Tůma, někdo další? Pokud ano, vezměte si s sebou svoji složku X-Plane10/Output/preferences.

Případně snad můj počítač přežije i dočasnou instalaci MSFS... ;)
Uživatelský avatar
By Pavel
#119143
Béďo, tvůj komp tam v tabulce s hardwarem nevidím, můžeš tedy přidat? Je jedno co to bude za stroj...

Petřin X-Plane určitě využijeme a někoho na ovládání tam pošleme, i za cenu že se na X-plane bude muset přeškolit na místě - ono na tom zas tolik není, když to dostane ve fázi naloadovaného nerozbitného letadla v LKPR...

PB
#119147
Ja mužů Petu zaskočit. Mam zkušenost jak s XP tak i FSX. Sice budu asi zaneprázdněn na svém simu...nepočítám s tím ze bych si nějak moc zalital z důvodu zájmu veřejnosti. Pocitam ze si někdo jiný rád zalítá z řad vacc-cz a tim mne zastoupí. ;)
Uživatelský avatar
By vojav
#119148
[quote="Petra Ondráčková"]
Jeden z těch dvou počítačů se simem pro veřejnost je můj a je na něm X-Plane. Bude případně ještě někdo schopný vystřídat mne při obsluze? Celou dobu to určitě sama nedám. Vojta Javorský, Martin Tlolka, Dan Tůma, někdo další? Pokud ano, vezměte si s sebou svoji složku X-Plane10/Output/preferences.

Případně snad můj počítač přežije i dočasnou instalaci MSFS... ;)
[/quote]
Klidně :)

Mám tu instalačky jak FS9, FSX... mám je vzít? Nebo to nebdue potřeba...
#119161
[quote="Petra Ondráčková"]
Jeden z těch dvou počítačů se simem pro veřejnost je můj a je na něm X-Plane. Bude případně ještě někdo schopný vystřídat mne při obsluze? Celou dobu to určitě sama nedám. Vojta Javorský, Martin Tlolka, Dan Tůma, někdo další? Pokud ano, vezměte si s sebou svoji složku X-Plane10/Output/preferences.

Případně snad můj počítač přežije i dočasnou instalaci MSFS... ;)
[/quote]
Hlásím se, xpl sice neletám moc často, nicméně nainstalovaný ho mám a nějakou obsluhu při poletování s cessnou zvládnu. :)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 19