Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
By Deivoos
#109151
Tak jsem si dneska zaletěl na Jersey, anglický ostrůvek u francouzského pobřeží, a nejspíše jediné letadla co se tam za ten večer ukázaly byli dvě MDéčka :)
Obrázek
By Deivoos
#109314
Pilotovi se nelíbilo, že oprava rwy 24/06 trvá tak dlouho, tak se rozhodl, pomoct stavební firmě odstranit starý povrch rwy.
Obrázek
Uživatelský avatar
By Schindler
#109428
Letní večerní sekvence na Ruzyni. Sice bývá i větší provoz, ale je vidět, že ani okurková sezóna nebrání českým pilotům v pilotování jejich virtuálních mašin. Doufám, že se nám teď podaří trochu častěji obsadit některé pozice ve FIRu.
Uživatelský avatar
By Speedy985
#109565
Who is the mysterious DHK328 (Call=World Express)? Me and my new 767 Winglets edition :-)
Uživatelský avatar
By POndrej
#111548
Jeden zajímavý provoz dnes v oblasti mezi SCIP a NTAA. Co něco takového zrealizovat ve větším měřítku i u nás?
Uživatelský avatar
By POndrej
#111558
No už se nemůžu dočkat. Když jsem se podíval teď, tak ono to pokračuje, vypadá to na nějaký hromadný zaoceánský přelet :-)))
Uživatelský avatar
By vinil
#111748
Stredovek neskoncil, stredovek trva, ...
Obrázek
...jsme zluti andele, a ty jsi byla prva -- bedna.
Uživatelský avatar
By POndrej
#112989
Předem se omlovám za tu hrůzostrašnou kvalitu, ale ten můj \"šmejd\" to líp zobrazit neumí :-)))

První je z Base Marambio SAWB (Antarktida)
Druhá je ještě jedna momentka z Marambia, kde vedle mě parkuje Herkules. (občas tam s nima lítaj hoši z Virtual USAF (volačka SKIER) převážně po trase EGAR-NZIR a ještě po pár dalších základnách v Antaktidě).

Třetí z McMurdo - NZIR (Antarktida)
Čtvrtá EGAR - Rothers (taky nekde v Antarktide)
Na pátý holding short pred vzletem ze St.Marteen - TNCM na TXKF a cucim na pristavajiciho Amika
Uživatelský avatar
By POndrej
#113105
Jeden příspěvek z letiště Lukla.

P.S. To přiblížení na finále stálo opravdu za to, ale nebylo to nic proti tomu brždění, to jsem doslova brzdil i očima :-)))
Uživatelský avatar
By POndrej
#113418
Trénink skupinového letu s An-12tkama dnes v LKPR.... nechce se nekdo pridat? Letadel máme dost..... :-)))
By ASG29
#113419
Jo, kotelny... Kdyby takhle se chtělo lítat o víkendu, s něčím pomalejším, se čtyřma vrtulema, ostruhou, s béčkem, jedničkou a sedmičkou v názvu... Hezky VFR toulky republikou... ;)
By jps111
#114221
Moc pěkné, jen tak dál, teda platí pro kluky nahoře.

Repaint An 12.
By Araneus
#114341
Pohlédněte a pokochejte se ladnými tvary tohoto nádherného letounu, vy posměváčci z LKAA_CTR, LKPR_APP, LKPR_TWR, LKPR_GND a OK-VOJ.

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
By Datum13
#114343
ja se prosim neposmyval ale jinak pekny ero Peto
musel sem googlovat abych vedel s cim to zase letis:)
Uživatelský avatar
By Schindler
#114344
Toto je ten pekelný stroj narušující MTMAčka ... To je ta husa!

Pro neznalé - je to letadlo Turbo Goose a ne nadávka kvůli narušení vzdušného prostoru. Nejsem přeci PK. :D
By Araneus
#114345
Ale vždyť jsem o to kbelské TMAčko jen tak štrejchla. To oblast by si mohla stěžovat mnohem víc.
Uživatelský avatar
By vojav
#114346
[quote="Araneus"]Pohlédněte a pokochejte se ladnými tvary tohoto nádherného letounu, vy posměváčci z LKAA_CTR, LKPR_APP, LKPR_TWR, LKPR_GND a OK-VOJ.

Obrázek

Obrázek[/quote]
To je ta kachna, že ? :D
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 21