Forum o reálném, nikoliv virtuálním, létání. Pro všechny problémy, zážitky a informace o opravdovém létání.
#108583
Já se pokusím dostat přes novinářský průkaz opět na plochu, ale pochybuji, že se to stihne zařídit během pěti dní :( Jinak u plotu. Pokud by sedala na 24 dopoledne, tak je ideální cargo.
#108598
Ta liverka je na tomhle hnus, velebnosti...ČSA by se potřebovalo vrátit ke starý jako sůl...rozhodně tu starou sice trošku poupravit, ale byla ta nejlepší, kterou tu společnost měla...pro mě to byl znak toho, že společnost na tom byla ještě jakštakš dobře...ale tahle livérka mi připomíná jen červený čísla, propouštění a ztrátu kvality...
#108606
Patnáctýho able, takže sraz někde u Šestky a pak pěšo k prahu 30, pokud bude foukat nějak normálně? Potom můžeme ještě přesun na Sever, jestli to půjde na nějakou rozumně viditelnou stojánku...

PB
#108661
[quote="Tadeas01"]Pánové a dámo, je to tady :) Po třech letech opět něco zajímavějšího u ČSA (naposledy OK-YAC, A310) [/quote]

Příspěvek nad tím tvým?

Dobré ráno :)

OK
#108666
Číst už pár let umím ;) Vzhledem k tomu, že byl tento přílet doprovázen řadou nejasností (proběhlo mnoho mylných dat), tak se toto dá brát jako oficiální potvrzení. Na papíře se tomu většinou dá věřit trochu víc...
#108668
Ta A330 měla původně přiletět 15.5.. To, že se to časem změnilo, za to já nemůžu. Navíc i na planes jsem to psal já ráno :P :P. Ale to je fuk, hlavně, že víme, kdy to přiletí.

OK
#108671
Vždyť jo, toto byla informace pro ty, co s tím začnou počítat až tehdy, když je to někde oficiálně uvedené a stojí to na očích spoustě lidí (mezi ně patřím i já) :) Jak říkáš, výsledek je stejný, víme, v kolik s ní máme počítat :P