Pro otázky ohledně software a připojení na VATSIMu. SB, FSInn, ASRC, VRC, EuroScope, ServInfo, ActiveSky a další.
By tomair
#104119
Mám dotaz k instalaci FSInn. V návodu, který jsem ve fóru a na Vacc WIKI našel, se píše o ID čísle.
Kde ho mám najít?
Uživatelský avatar
By Pavel
#104149
No, mimo jiné ti po registraci na vatsim.net příjde mailem... Je to prostě přihlašovací jméno a heslo, jako ke každé jiné webové službě.

PB
Uživatelský avatar
By Schindler
#104156
Ahoj,
vitam te u nas. Je to, jak pise Pavel. Zaregistrujes na na strance vatsim.net, a pokud registrace probehne uspesne, resp. se ti zobrazi stranka s tim, ze ti prijde potvrzovaci mail, tak si to provedl spravne a mel by ti prijit email. V emailu by mel byt aktivacni odkaz, pokud ti neprisel, neco je spatne (doporucuji zkontrolovat, zda neni email ve spamu) a opakovat registraci nebo kontaktovat nekoho kompetentniho. Je-li vse v poradku, tak aktivujes ucet pomoci odkazu . Prijde ti mozna jeste jeden email s prihlasovacimi udaji, ovsem pokud uz neprisel v tom prvnim emailu Dale uz jen zadas do klienta id a heslo a melo by ti to fungovat.

EDIT: Koukal jsem se a zatím jsem žádné ID podle jména nenašel.
Uživatelský avatar
By Marty
#104157
[quote="Schindler"]Ahoj,
vytam te u nas. Je to jak pise Pavel. Zaregistrujes na na strance "vatsim.net", a pokud registrace probehne uspesne, resp. se ti zobrazi stranka s tim, ze ti prijde potvrzovaci mail, tak si to provedl spravne a mel by ti prijit email. V emailu by mel byt aktivacni odkaz, pokud ti neprisel, neco je spatne (doporucuji zkontrolovat, zda neni email ve spamu) a opakovat registraci nebo kontaktovat nekoho kompetentniho. Je-li vse v poradku, tak aktivujes ucet pomoci odkazu a prijde ti mozna jeste jeden s prihlasovacimi udaji(pokud uz neprisel v tom prvnim). Dale uz jen zadas do klienta id a heslo ... A co dal? No letis :) Enjoy[/quote]

No tak to je tedy hodně tvrdé uvítání. Pokud by bylo jen za tebe, tak bych to asi opět nechal bez povšimnutí. Když ale napíšeš u nás tak je to vizitka pro všechny. A ti tady rozhodně nejsou takoví tvrďáci. A proč nepoužíváš diakritická znaménka. Pokud je mi známo, tak do češtiny stále patří. Na internetu je mraky udělátek pro korekce textů a konečně jsou ty aplikace i v prohlížečích. To je takový problém si to nastavit a opravit si po sobě text ?

Já nového kolegu samozřejmě také vítám a omlouvám, se že jsem mu narušil vlákno. Když to slovo ale musím číst 3x, abych pochopil co to je?....
Uživatelský avatar
By Schindler
#104158
[quote="Marty"][quote="Schindler"]Ahoj,
vytam te u nas. Je to jak pise Pavel. Zaregistrujes na na strance "vatsim.net", a pokud registrace probehne uspesne, resp. se ti zobrazi stranka s tim, ze ti prijde potvrzovaci mail, tak si to provedl spravne a mel by ti prijit email. V emailu by mel byt aktivacni odkaz, pokud ti neprisel, neco je spatne (doporucuji zkontrolovat, zda neni email ve spamu) a opakovat registraci nebo kontaktovat nekoho kompetentniho. Je-li vse v poradku, tak aktivujes ucet pomoci odkazu a prijde ti mozna jeste jeden s prihlasovacimi udaji(pokud uz neprisel v tom prvnim). Dale uz jen zadas do klienta id a heslo ... A co dal? No letis :) Enjoy[/quote]

No tak to je tedy hodně tvrdé uvítání. Pokud by bylo jen za tebe, tak bych to asi opět nechal bez povšimnutí. Když ale napíšeš u nás tak je to vizitka pro všechny. A ti tady rozhodně nejsou takoví tvrďáci. A proč nepoužíváš diakritická znaménka. Pokud je mi známo, tak do češtiny stále patří. Na internetu je mraky udělátek pro korekce textů a konečně jsou ty aplikace i v prohlížečích. To je takový problém si to nastavit a opravit si po sobě text ?

Já nového kolegu samozřejmě také vítám a omlouvám, se že jsem mu narušil vlákno. Když to slovo ale musím číst 3x, abych pochopil co to je?....[/quote]

Už jsem si to nestihl přečíst, mazal jsem k doktorovi. Ono když to píšu často z mobilu typu Nokia E66, tak tam kontrola pravopisu a jiný udělátka nejsou, to uznej - prostě moje cihla není tak daleko než vaše chytré placičky ;) Přecteno a snad opraveno.
Uživatelský avatar
By Jindřich
#104160
BS chce být evidentně první a tak píše i z mobilu. Já teda na fórum taky koukám několikrát denně, ale abych musel mermomocí odpovědět na příspěvek i když budu nepohodlně psát z mobilu, tak na to nemám.
By ASG29
#104161
Tak jsou i \"placky\", které jsou funkčně na úrovni tabletu a tak se na nich dá psát docela pohodlně. Nicméně - kontrolu pravopisu nemusím mít nikde nainstalovanou či zapnutou, i teď po 25-ti letech po ukončení školy si pravopis hlídám sám! ;)