Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
By radbrad4
#97237
Když se tu řeší ty mraky.... Nepodařilo se někomu v FS2004 dosáhnout souvislé vrstvy oblačnosti? Já i když mám OVC, mraky jsou pořád potrhané, je vidět skrz a při průletu nimi je pořád vidět na zem - tohle je zvláště frustrující, když METAR dává velmi zajímavé povětrnostní podmínky pro přiblížení (základny blízko minim) a já vidím dráhu bohatě od FAFu... FS2002 tohle uměla - ten mrak sice byla jenom šedá šmouha, ale byla definovaná jako hustá mlha, takže při průletu nebylo vidět až do základen absolutně nic - klidně bych za to obětoval ty krásné 3D mraky, přes které je dokonale vidět. Nevíte někdo? Mám FS9.1, REX a ASE.
Jinak v tomhle je X-Plane naprosto geniální a jeho Wx engine mě uchvátil...
By SWR2831
#98656
Hura do Polska s CSA tentokrat! Cesi do toho! Moje nova Liverka specialne pro ME 2012...
A takto normalne ve SwissBusu. ;))
By dan542
#98739
Odlet z LZKZ

Obrázek

Dělal jsem to narychlo přes výstřižky ve W7, takže poměr stran není 16:9.
Uživatelský avatar
By kopcimek
#99261
S kolegou RJ, při provádění NPA NDB11 v KV a společné foto na apronu...Potkali jsme se zcela náhodou cestou do Berlína-Tegelu :) Dokonce proběhl i paralelní vzlet ze RWY26 v EDDT ;)
Uživatelský avatar
By vinil
#99278
Po vcerejsim Rakousku -- PB snad doplni foto -- jsme dnes pokracovali ve slunne, i kdyz zamracene, Californii:

Obrázek
Uživatelský avatar
By Pavel
#99283
Zell am See
Obrázek

Nic moc počasí cestou do LOWI
Obrázek

Formace nad Califirnií
Obrázek

VFR přes LA, pod námi prolétávají VFR přílety
Obrázek

A čtvrtá zatáčka na Catalině, VL na krátkém finále
Obrázek

PB
By Kuba5
#99288
Tak to je nádhera, už se na to XPL těším :). Jen nevim nevim s FPS.
By ThomassoCZ
#99681
No nenakopali byste ten Microsoft taky? ...
By dan542
#100007
@Tomáš Pokorný jasně, ale nejdřív zkus do složky s FSkou hodit UIAutomationCore.dll z Visty.

Pár screenů z dneška, můj první úplný let s \"baby\" Airbusem A318 :-) Dopoledne jsem strávil psaním utilitky (žádnou jsem nenašel a radši programuju, než datluju FPL do MCDU) na konverzi FSX .PLN (k vyexportování ze SimRoutes) do zvláštního WILCO formátu .rte (je úplně jiný než rte pro PMDG)... Někam jí sem (a možná i na AVSIM) hodím.

Utilitka:

Obrázek

Odlet z LKPR:

Obrázek

Letím:

Obrázek
Obrázek

Nadlet letadla:

Obrázek

Druhé přiblížení @ EGLC rwy 27 (na MCP se musí dát o hodně míň než chci aby to letělo, napoprvé jsem tam měl něco kolem 130 -> letělo to cca 160, napodruhé 105 a letělo to kolem 130):

Obrázek
Uživatelský avatar
By rob
#100008
Možná budu za blbce, teď nevím jestli to funguje i ve FSX, ale ve FS9 lze načíst plán a poté ho do MCDU hodit přes tlačítko \"DATA\" a tam \"Export FS Plan\" :)
By dan542
#100014
Ono to fakt funguje! Tak to jsem za blbce já, no :) Kdyby se utilitka někomu hodila, tak tady je. Zkonvertovaný soubor se musí hodit do (složka s FSX)\\FeelThere\\Airbus\\FMGC\\A320.

EDIT: nějak mi to nejde nahrát, takže tady link z mého Dropboxu.
By ThomassoCZ
#100018
Ten soubor z Vist jsem tam už měl, vyřešil jsem to odškrtnutím Peer-to-peer ve FSInnu... Ale než jsem na to přišel, tak to byly dost nervy musím říct.. Klasika: CSA160, cleared to land... Bum, Fatal error :-)
By ThomassoCZ
#100908
Jednou takhle odlet s \"krásným\" počasím z Frankfurtu :-))

(Active Sky 2012)
By SWR2831
#101156
Timto letounem litam do Cech a vzdy jsem ho nesnasel, ale ona ja snim docala i ve FS zabava..
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 21