VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
By MilanP
#73520
Pavla jsem naposledy viděl na jaře a tu šílenou zprávu mi ozmámil kamarád, kterému to sdělila Pavlova bývalá žena. Takže podrobnosti zatím nevím vůbec žádné. Pořád tomu nemohu uvěřit, jako vy... Dnes zkusím zjistit, kdy a kde je poslední rozloučení s Pavlem.
By jam
#73521
Sakra, to je špatně...

PavelS pro každého z nás na českém Vatsimu udělal neuvěřitelně mnoho práce a možná ani někteří neví, v čem všem Pavel má prsty.
Obrovská hromada znalostí, které dokázal aplikovat a o které se dělil tady na Vatsimu při řízení i v diskuzích na fóru. - Dík Pavle!
Nazapomenutelné chvilky na Vatsimu, kdy mě (a spoustu z nás) nekompromisně \"drbal\" za chyby a nutil opakovat správně frazeo - velký díky, Pavle.
Naprosto nezaměnitelný styl humoru, kterým osvěžoval svoje příspěvky, vždycky jsme se těšili na jeho hlášky.. Dík, Pavle.
Já zvlášť jsem Pavlovi zavázán, protože možná pamatujete náš školní projekt virtuální plotní školky a tam bez přímých konzultací s Pavlem by to asi neklaplo tak, jak se to krásně povedlo. - ještě jednou a znova a znova - dík Pavle!

Bude nám chybět, krucipísek, to je ráno :(

Možná nakonec aspoň trochu pozitivněji - Co takhle naplánovat pro Pavla nějakej obrovskej virtuální event v LKAA se slavnostním nástupem? No vždyť přece Pavel musí dostat od našich řídících cleared for takeoff!

I když úplně všichni najednou zaplníme virtuální LKAA, stejně jedno místo tam už vždycky bude prázdné :(
#73522
Tak to je těžká rána pro český VATSIM. Pavel toho pro online virtuální létání obecně udělal strašně moc a jeho ztráta je opravdu nenahraditelná. Jak už řekl Michal, jeho humor a znalosti budou chybět nám všem...

Nezbývá než doufat, že to tam nahoře Pavlovi létá a řídí... :(
Uživatelský avatar
By Pavel
#73523
Teda už dlouho jsem po ránu nečetl takhle nehezkej nadpis na fóru :-( Tohle mě fakt děsně mrzí, jednak virtuálně-profesionálně, jednak osobně. Pavel mě hrozně moc pomohl tady se začátky na vatsimu co se lítání týče, a hlavně co se ATC týče. Ale i mimo vatsim to byl jeden z mých nejlepších přátel... když si vzpomenu na loňské léto, kdy se za mnou stavil na letišti ve Vrchlabí a uklízeli jsme spolu Blaníka do hangáru a okukovali Z142ku a pak vyprávěl o svém hooodně zajímavém životě, je mi do breku. Tohle je fakt nanic ;-(
#73528
uffffff.... řekněte někdo, že to je jen nějaká nešťastná shoda jmen, nebo tak něco.. Dyk jsem s ním ani ne před měsícem osobně mluvil v šestce a ještě říkal, že během týdne, maximálně dvou, se dostane zpátky k řízení a vůbec k vatsimu.
Tomuhle se nedá a nechce věřit..
By Ondřej Kulhánek
#73531
Tak to je velice smutná zpráva, kterou by asi nikdo nečekal, jsem šokován. Můj první let na VATSIMu byl právě pod Pavlem, asi před 7 lety. Velká škoda...

Díky Pavle za vše, co jsi pro VATSIM dlouhá léta dělal.
Uživatelský avatar
By Ico
#73542
:( toto je pre mna sok a naval neskutocnych emocii Pavel bol pre mna neskutocne fantasticky clovek ktoreho som si vzdy vazil a bude mi velmi chybat Ani neviem co povedat, Pavle odpocin si v leteckom nebi... Dakujem ti zo srdca za vsetko co si pre mna a pre virtualnu komunitu urobil... Zbohom priatel moj...
By Skylife
#73546
Velice smutná zpráva:( když se někde objevilo VACC-CZ hned jsem si vybavil Pavla Svobodu... tahle zpráva mě hodně zaskočila a nechce se mi tomu pořád věřit. Upřímnou soustrast :( přišli jsme o nebojím se říct ,,otce virtuálních nebes\" a skvělého člověka:(
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7