Forum o reálném, nikoliv virtuálním, létání. Pro všechny problémy, zážitky a informace o opravdovém létání.
Uživatelský avatar
By tmx
#50072
Dnes mě upoutal článek v E15 o hospodářských výsledcích SkyEurope. Že jim klesl meziročně počet pasažérů a tak... Bla, bla, bla...
Zaujala mě ale informace, že chtějí od United Airlines leasnout Bulíky 737-300 a 737-500 a do konce května tak mít zase 11-12 letadel. Ty mají být v novém barevném provedení - bílé pozadí, modré logo.
Ví o tom někdo něco víc? :)

EDIT: \"Podle Bittera za změnou stojí snaha ušetřit. Letadla přiletí bílá a bylo by nákladné je přebarvovat celá na modro. \"To by nás stálo šedesát tisíc eur, takhle zaplatíme jen devět,\" řekl Bitter\"
Aha, tak to mě taky napadlo, že chtějí za každou cenu šetřit. :)
#50087
Ahoj, co vím, tak mají v \'\'pronájmu\'\' B737-300 od Bulgarian Air. A už některá letadla jsuo v nových barvách.. Upozorňuji, je to katastrofa!
#50088
No myslím že to jsou jen marketingové řeči firmy v poslední křeči. IMHO zmizí během léta v propadlišti dějin... Kromě dluhů vůči sociálce a zdravotním poj. dluží např. i ŘLP ČR.
#50173
[quote="Vanilla"]Věřím tomu, že se znovu zvednou. Jinak letadla Bulgaria Air lítají v barvě Bulgaria Air.
Nové livery ESK:
[/quote]

Tak, tak... Potvrzuji, že létají v bulharských barvách a s jednou bulharskou letuškou, která dohlíží, aby jí někdo nerozebral letadlo. :-) Mimochodem, Bulharům se povedlo do letadla dostat ještě víc sedaček, než měli SkyEurope, takže posezení je fakt paráda.