Vše co nepatří jinam a přesto může ostatní zajímat.
Uživatelský avatar
By George_L
#95063
[quote="Radizz"]Tak doufám, že pak VACC CZ pošleš aspoň čumkartu. :)

...klikáme jak draci.[/quote]

Jenom? Zvolí se 5 měst rozmístěných po celé ČR a PB zve na setkání a osobně děkuje. ;)
Uživatelský avatar
By Pavel
#95064
Oficiální děkovačka proběhne na závodech v Plzni, všichni srdečně zváni :-) Přijeďte (čti přileťte, z Bene je to co by harddiskem dohodil) pobejt až bude nějakej neletovej den, pokecat, mrknout na letadla, popít místní mok, atd. Jen \"kamarádka\" ještě neví, že tam pojede taky :D

PB
Uživatelský avatar
By Radizz
#95066
To je randíčko, panečku. :)


Jinak souhlasím s Jirkou... to bude drahy... :P To bude piv... :)
Uživatelský avatar
By Pavel
#95071
To bude :-) A hlavně ještě do toho hotová maturita (doufám) a moje dvacetiny, letošní začátek léta bude hold vydatný.

PB
Uživatelský avatar
By Pavel Muroň
#95072
Randíčko v Plzni nebo v NY? Tedy asi tuším, jen aby tu nevisel ten dvojsmysl. Tak já jdu klikat. Dobrou.
Uživatelský avatar
By Tadeas01
#95075
Myslím, že to máš už v kapse :-) Teda, rande a spotting za oceánem, to bude paráda ;-)
By Tommy
#95076
Jen nevím, jestli páni z letištních ostrah v NY nebudou brát foťák jako RPG :D Ať ti to vyjde, NY je super! ;)
Uživatelský avatar
By CSA075
#95090
Jen pro info, kamarad sel spotovat v NY a prochazel okolo letiste a za cca 15 minut co se takto s fotakem prochazel, prijeli 2 policejni auta , sebrali a odvezli na vyslech a po cca 2 hodinach pustili, ale rikal ze nejak nechteli chapat, ze se jen diva a foti....
Uživatelský avatar
By Pavel
#95091
Noo, to zní zajímavě, díky za info. Já se ještě případně před cestou poptám na planes nebo tak různě, jaký s tím maj zkušenosti. V nejhoršim bude jen rychlá špionáž mobilem, za to mě snad nikdo neodveze. Se scannerem jsem se už rozloučil, ten nechám raději doma (stejně tam bude asi wifi a liveatc to jistí).

PB
Uživatelský avatar
By SenorAmigo
#95092
Já nemohl v NY fotit ani u gatu a to jsem tam byl s celou posádkou-všichni v uniformě. Fotil jsem si naši A310 v pozadí s B747 KLM a A380 Emirates a hned na mě přišla tmavší policajtka.
Uživatelský avatar
By Tadeas01
#95104
Já jsem zastánce extrémního focení, takže bych se do toho pustil :-D Kolikrát je člověk v NY? Jednou jsem měl veliký problém v Keni s focením, v USA tě možná jen sbalí na chvilku a pak zas hned pustí, zas tak bych se nebál :)
Uživatelský avatar
By JKol
#95108
S těma magorama bych nesouhlasil.
V americe sem strávil celkem měsíc a po celou dobu žádnej problém.
Proto bych poprosil ty kopírky večerních zpráv, aby se moc neozývaly.
By Tommy
#95109
Toto bylo prosím před 3/4 rokem na internetu...prej se k tomu úřady Homeland Security nehodlaly vyjadřovat a malou nechtěli za žádnou cenu pustit na palubu, oni Amíci jsou možná některý hodný a v pohodě, ale některý jsou tak blbý, že co je Evropa....jim nevysvětlíte. Mě nevaděj, ale jejich systém je podivnej víc než dost...
Uživatelský avatar
By Pavel
#95110
[quote="CSA544"]S těma magorama bych nesouhlasil...[/quote]

Díky za názor, ale tohle tady opravdu nepotřebujeme. Copak jsme to s tebou již neřešili v ATC sekci + soukromě, že tady nikomu nadávat nebudeme? Neklesneš přece na úroveň Čon*ry, u něj to taky takhle začínalo. Ber tohle jako varování.

PB
#95119
[quote="Pavel"][quote="CSA544"]S těma magorama bych nesouhlasil...[/quote]

Díky za názor, ale tohle tady opravdu nepotřebujeme. Copak jsme to s tebou již neřešili v ATC sekci + soukromě, že tady nikomu nadávat nebudeme? Neklesneš přece na úroveň Čon*ry, u něj to taky takhle začínalo. Ber tohle jako varování.

PB[/quote]

Připadá mi, žes nepochopil, že reaguje na poslední Tomášova slova, že amíci jsou magoři. To je to, s čím nesouhlasí. S nikým tady to nesouvisí. Aspoň jsem to tak pochopil.
By PBily
#95125
Jakube, pricti si to k uctu za klikani. Myslim, ze pro Pavla bylo byvalo levnejsi si letenky koupit ;-)

Fandim Ti a klikam.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8