Forum o reálném, nikoliv virtuálním, létání. Pro všechny problémy, zážitky a informace o opravdovém létání.
By off
#87914
[quote="Filipos"]Zrušeno pro nepřízeň počasí.

Takže zítra nikdo? :/ Škoda...[/quote]

Jen pro upřesnění - zrušený je nedělní letecký den ("Memoriál"), sobotní letík doufám vyjde, počítáme kolem 14:00 z LKPM do LKKV a z5 :-) uvidíme co počasí...
Uživatelský avatar
By SenorAmigo
#87924
Tak jsem na tom se zapomínáním narozenin ještě dobře.
Dnes by mělo být dobré počasí. Až neděle a pondělí to nebude moc letecké.
Uživatelský avatar
By Filipos
#87926
[quote="amalka"]V kolik? Já mám zaracha, zapoměl sem na včerejší výročí svatby...[/quote]

Kolem 14:00 loc. Uteč z domu a přidej se. Počasí snad vyjde.
By off
#87951
Dnes se uskutečnilo dlouho očekávané předání ceny vítězi 1. ročníku soutěže O pohár generála Svobody.

První částí odměny byl vyhlídkový let po tratil LKPM - LKKV a zpět. Cestou tam jsme se nejprve podívali po nějakých slovutných hradech, a pak vyrazili přímo Vary. Tady byl provoz jak na Ruzyni, sedali jsme těsně za odlétávajicí A320 ČSA. Zpátky jsme vyrazili jižní cestou, a aby byla trochu změna, nastoupali jsme do FL 85 pěkne nad kumulky a s větrem v zádech (205 km/h GS) jsme si to jak po kolejích šinuli zpátky do Příbrami. Po přistání a nezbytném umytí létadla jsme se přesunuli na Ruzyň, kde si oslavenec pěkně zblízka prohlédl zdejší vrtulníčky. Bohužel se během odpledne otočil provoz, takže se létalo na 13, ale i tak jsme viděli nějaké ty zajímavosti skoro z první ruky. Celá akcička byla završena slavnostním bojovým odletem Kryštofa směr Mšeno.

Takže doufám, že výhezce bude s dneškem spokojen, neklaplo úplně všechno, ale i tak to dopadlo nad očekávání dobře.

Obrázky z dnešního letu najdete TADY.
Uživatelský avatar
By amalka
#87963
Heh, pěkné fotky, určitě to byl krásný výlet, včetně té prohlídky na LKPR. Já si alespoň (samozřejmě po umytí nádobí, napsání úkolů za děti a jiných domácích pracech) vysmlouval půl hodinky na modelářském letišti. Konečně jsem odpanil první EDF!

Obrázek
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7