Vše co nepatří jinam a přesto může ostatní zajímat.
By veronika28
#67513
Narzila jsem na zajímavou stránku ,myslím že se může hodit každému,a že je to dobrý nápad mrkněte na www.lovci-odmen.cz co nato říkáte???
By Tommy
#67520
Hééj,tohle je forum o letadlech tohle si strč za klobouk ;)

PS:jestli tady chceš psát tohle tak to radši zabal,i když se tady někdy odbočí tak se tady hlavně baví o simulátorovým lítání a ne o nějakejch lovcích odměn a přečti si komentář,než ho odesleš ;) (Narzila :) ) :)
Uživatelský avatar
By kopcimek
#67522
[quote="Tommy"]Hééj,tohle je forum o letadlech tohle si strč za klobouk ;)

PS:jestli tady chceš psát tohle tak to radši zabal,i když se tady někdy odbočí tak se tady hlavně baví o simulátorovým lítání a ne o nějakejch lovcích odměn a přečti si komentář,než ho odesleš ;) (Narzila :) ) :)[/quote]

Frajere zabrzdi! Takový tu máme nejradši... Víš proč je tady tahle sekce? Právě kvůli těmto a jim podobným věcem. V podnadpisu fóra je to jasně napsaný.
Bejt tebou radši studuju školu pilotů a nemelu tady takovýhle sračky..
Ještě kord když k nám zavítala slečna...

Interní sdělení: "Zase se jeden našel" :D
Uživatelský avatar
By Filipos
#67523
Tak tak. Klidně tu můžem řešit třeba hokej :)
Uživatelský avatar
By tmx
#67527
veronika28

Registrován: včera
Příspěvky: 1


Jediný příspěvek hned po registraci s odkazem na jakousi stránku? Jako nevím nevím, toto je solidní reklama a kromě smazání vlákna bych rozhodně i banoval uživatele a IP...
Uživatelský avatar
By amalka
#67529
To není spambot, to někdo spamuje ručně. :O

autor: jara
napsáno: 21. března 2010 v 18:54
RE: Myslivci a Myslivost
Hledáte pytláka nebo někoho jiného?Zdarma Vám nikdo nic neřekne ,ale za peníze??Vypište svou odměnu a ostatní Vám pomohou hledat
www.lovci-odmen.cz
By veronika28
#67530
Tak se tam nedivejte no a hotovo ,,je to každýho věc ne???
By Tommy
#67532
[quote="kopcimek"][quote="Tommy"]Hééj,tohle je forum o letadlech tohle si strč za klobouk ;)

PS:jestli tady chceš psát tohle tak to radši zabal,i když se tady někdy odbočí tak se tady hlavně baví o simulátorovým lítání a ne o nějakejch lovcích odměn a přečti si komentář,než ho odesleš ;) (Narzila :) ) :)[/quote]

Frajere zabrzdi! Takový tu máme nejradši... Víš proč je tady tahle sekce? Právě kvůli těmto a jim podobným věcem. V podnadpisu fóra je to jasně napsaný.
Bejt tebou radši studuju školu pilotů a nemelu tady takovýhle sračky..
Ještě kord když k nám zavítala slečna...

Interní sdělení: "Zase se jeden našel" :D[/quote]

Pardon,roger,wilco. ;) Omlouvám se,budu brzdit.Toho že je to forum Hyde Park jsem si všiml,ale když jsem tu ani ne jeden den(!!té slečně se omlouvám!! :) )a je to forum o letadlech,co jsem dělal když jsem sem přišel já že jsem chvíli čet a až pak jsem něco zakládal.A můj první komentář byl 29.11.2009((forum o DA/DH)-Tomáš Vobořil - Registrován: 16.09.2009)(asi až po 2 a půl měsíci) :) Na začátek bych se tu pořádně rozhlíd(rada pro slečnu(ale nemusí jí brát odemne vážně(uznávám že jsem udělal chybu))).Já nejsem žádný svatoušek,uznávám,ale malinko mě ty "lovci" překvapily.Omlouvám se. :)
By Tommy
#67533
[quote="Tommy"][quote="kopcimek"][quote="Tommy"]Hééj,tohle je forum o letadlech tohle si strč za klobouk ;)

PS:jestli tady chceš psát tohle tak to radši zabal,i když se tady někdy odbočí tak se tady hlavně baví o simulátorovým lítání a ne o nějakejch lovcích odměn a přečti si komentář,než ho odesleš ;) (Narzila :) ) :)[/quote]

Frajere zabrzdi! Takový tu máme nejradši... Víš proč je tady tahle sekce? Právě kvůli těmto a jim podobným věcem. V podnadpisu fóra je to jasně napsaný.
Bejt tebou radši studuju školu pilotů a nemelu tady takovýhle sračky..
Ještě kord když k nám zavítala slečna...

Interní sdělení: "Zase se jeden našel" :D[/quote]

Pardon,roger,wilco. ;) Omlouvám se,budu brzdit.Toho že je to forum Hyde Park jsem si všiml,ale když jsem tu ani ne jeden den(!!té slečně se omlouvám!! :) )a je to forum o letadlech,co jsem dělal když jsem sem přišel já že jsem chvíli čet a až pak jsem něco zakládal.A můj první komentář byl 29.11.2009((forum o DA/DH)-Tomáš Vobořil - Registrován: 16.09.2009)(asi až po 2 a půl měsíci) :) Na začátek bych se tu pořádně rozhlíd(rada pro slečnu(ale nemusí jí brát odemne vážně(uznávám že jsem udělal chybu))).Já nejsem žádný svatoušek,uznávám,ale malinko mě ty "lovci" překvapily.Omlouvám se. :)[/quote]
A shrnul bych to takto:!!!Omlouvám se za nepřiměřenou reakci!!!
Uživatelský avatar
By kopcimek
#67538
No vidíš...Můžu se zeptat na trochu osobní otázku? Kolik ti je? Podle formy psaní mam svuj tip :D
Uživatelský avatar
By CSA433
#67540
Pánové, důvod proč si toho fóra tak vážím jako instituce je fakt, že se zde většinou naprosto nekonfliktně střetávají individua od 13+ do 99(nebo kolik je limit fóra? :) ). Jelikož jsem někde \"veprostřed\", tak mi to tady docela vyhovuje, ale jediné co mi přijde jako irelevantní je ohánět se věkem! Průměrný návštěvník tohoto fóra tu minimálně většinou zůstane na pár let, takže bude mít dost času se otrkat a nasáknout ducha kvalitní a technicky zaměřené diskuse. Už vás tady takových bylo více.

Faktem zůstává, že tohle vlákno je fakt off-topic jak hrom!
Uživatelský avatar
By Jindřich
#67542
Forum věkový limit nemá si myslim (jinak 99 mě neštvi, brsy tam dorazím :)), ale věkový limit má VATSIM jako takový. Takže by se tam němel registrovat nikdo, komu není alespoň 13 (horní věk jsem nenašel).
Hyde Park je ovšem zcela zpecifická část fora, kam lze psát téměř cokoliv a zrovna odcizeno ukradeno mi jako zvlášť nevadí (upozorňuju původní pisatelku, že jsem kliknul pouze krátce a pokud je to nějaká reklama, tak na mě vliv nemá).
Spíš bych poukázal na to, že když už jdu do nějakého fora, tak musim oslovit cílovou skupinu, která zrovna zde asi nebude to pravé (možná jisté společnosti, kterým někdo ukradl třeba Flight Simulator, nebo nějaký addon - ty tady ale zastoupeny nejsou).
:)
Uživatelský avatar
By Pavel Muroň
#67543
Koukám že ten Spambot docela bystře reaguje.
Ahoj veroniko28. A co takhle real jméno, podle pravidel fóra? (Doufám že nejsi Robot Emil...)
Uživatelský avatar
By kopcimek
#67550
[quote="Tommy"]No je mi 13 :)[/quote]

Jasný...Jen mě to čistě zajímalo :) Nic víc..

Konec
Uživatelský avatar
By PavelS
#67554
Na foru se žádné věkové limity neuplatňují.
Jinak i na VATSIMU lze létat pod 13 let s tím, že se to oznámí hlavnímu stanu a tam to povolí.

Obecná poznámku k \"off-topicu\" : off-topic to podle mne je přesně do chvíle, než např. začne PZ hledat svůj ULL, který přes noc zmizí z hangáru a pak se tu budou objevovat hlášky: \"Tady kdysi byl takovej odkaz na .., Kde to je, nemůžu to najít ? \".
By Tommy
#67572
[quote="kopcimek"][quote="Tommy"]No je mi 13 :)[/quote]

Jasný...Jen mě to čistě zajímalo :) Nic víc..

Konec[/quote]

:)
Uživatelský avatar
By Čondra
#67608
[quote="Tommy"]No je mi 13 :)[/quote]
Tohle mi někoho připomíná :)
Uživatelský avatar
By JAV
#67615
Tys byl, Čondro, daleko ostřejší. Co se pravopysu tícě, tak asi nastejno.
By Tommy
#67617
[quote="Čondra87"][quote="Tommy"]No je mi 13 :)[/quote]
Tohle mi někoho připomíná :)[/quote]


? :)