Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
By ASG29
#106292
Jeden z testovacích letů (po delší době, co jsem s tím nelítal):
Obrázek

Takhle tahle kráska nad virtuální ČR, v doprovodu tehdejších stíhačů....? ;)
By SWR2831
#106688
[quote="anhista"]Jedna z dneška na LKPR. 737čka se kamuflovala za nějakou velikou přišeru. :-D
A pak mě na LKPR_APP pobavili ty rusové. :-D
Obrázek[/quote]
MD11
Uživatelský avatar
By roadmonster
#106798
to je přímo prtscr do programu WinPaint (malování) během backtracku po přistání. S jpegem jsem si pak hrál až na standu.
Uživatelský avatar
By roadmonster
#106804
No jasně, já na to mám tak čas během přistání na TOMHLE letišti za TĚCHTO podmínek ;)
Uživatelský avatar
By George_L
#106813
Existují prográmky (kdysi jsem používal Grabclip) a tam jen mačkáš jednu klávesu a vše se ukládá automaticky. Na editaci je pak po letu času dost.
Uživatelský avatar
By anhista
#106814
PZ: No, já jsem si to taky myslel, hlavně kvůli tomu kouři od kol.
JL: Já používám FRAPS. Screenovací klávesu mám na PrntScr, a můžu klikat do aleluja. ;-)
Uživatelský avatar
By roadmonster
#106815
To není kouř, ale vodní tříšť. Zrovna tenhle efekt není ve FSX zrovna vymakanej - čím větší rychlost, tím je díky \"natažení\" stopy vodní tříšť opticky menší.
Já na to mám taky prográmek, jmenuje se Win7, PrtScr v něm funguje taky dobře a navíc nezasírá HDD :P
Uživatelský avatar
By JKol
#106823
Jé ty máš ještě líp než já, akorát já měl mezi kokpitem a motorama (taky vzadu) ještě asi 50 sedaček navíc :D
Dneska asi nejlíp z celého Švýcarska bylo v Genevě
By Tommy
#107224
Co říkáte tomuhle? Co byste tomu vytkli? Já se učím v Zoneru tak by se mi nějakej názor co zlepšit hodil :) Dík ;)
Uživatelský avatar
By George_L
#107226
[quote="Tommy"]Co říkáte tomuhle? Co byste tomu vytkli? Já se učím v Zoneru tak by se mi nějakej názor co zlepšit hodil :) Dík ;)[/quote]

To je jako pokus o rozmazání nebo...? Trošku tomu nerozumím.
By Tommy
#107227
[quote="George_L"][quote="Tommy"]Co říkáte tomuhle? Co byste tomu vytkli? Já se učím v Zoneru tak by se mi nějakej názor co zlepšit hodil :) Dík ;)[/quote]

To je jako pokus o rozmazání nebo...? Trošku tomu nerozumím.[/quote]

Řekněme že jo...
Uživatelský avatar
By George_L
#107228
[quote="Tommy"][quote="George_L"][quote="Tommy"]Co říkáte tomuhle? Co byste tomu vytkli? Já se učím v Zoneru tak by se mi nějakej názor co zlepšit hodil :) Dík ;)[/quote]

To je jako pokus o rozmazání nebo...? Trošku tomu nerozumím.[/quote]

Řekněme že jo...[/quote]

:) Nebo to jako má být zaostřeno na RWY a přístroje mají být rozmazané?
By Tommy
#107229
[quote="George_L"][quote="Tommy"][quote="George_L"]

To je jako pokus o rozmazání nebo...? Trošku tomu nerozumím.[/quote]

Řekněme že jo...[/quote]

:) Nebo to jako má být zaostřeno na RWY a přístroje mají být rozmazané?[/quote]

No, já bych řekl, že to má bejt rozmazaný od drncání, ta dráha, a přístroje víc.... :D
By Tommy
#107230
Teda spíš jsem se snažil ty světla jakoby rozářit, ale nevím jak...tak jsem to místo toho rozmazal...čím by se dali rozzářit?
Uživatelský avatar
By CSA433
#107231
[quote="Tommy"]Co říkáte tomuhle? Co byste tomu vytkli? Já se učím v Zoneru tak by se mi nějakej názor co zlepšit hodil :) Dík ;)[/quote]

Spíš to působí, že jsi s tím pěkně praštil :-)
By Tommy
#107234
[quote="CSA433"][quote="Tommy"]Co říkáte tomuhle? Co byste tomu vytkli? Já se učím v Zoneru tak by se mi nějakej názor co zlepšit hodil :) Dík ;)[/quote]

Spíš to působí, že jsi s tím pěkně praštil :-)[/quote]


Hehe, praštit s tím takhle blízko konce dráhy? To není můj styl :D
Uživatelský avatar
By Schindler
#107302
[quote="vinil"]Jen doufam, ze za oblacnost a noc jsou priplatky...
Obrázek[/quote]

C-17 Globmaster?
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 21