Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
By ThomassoCZ
#101437
Tak právě jsem byl svědkem něčeho, pro nás simmery, úžasného. Říkal jsem si, že provětrám B747, tak jsem zaletěl Praha - JFK. Po cestě nic extra, tedy měl jsem LKPR_TWR a pak ATC od Mnichova až po Londýn :-). Ale co se dělo za \"kaluží\" v 11pm místního času, tedy nad ránem v ČR. No mrkněte na screeny.

Při příletu nad New York jsem měl New York Center a následně 3 (slovy tři) APP, kteří si mě předávali podle polohy. Nakonec mi trošku zkazil ten poslední chuť tím, že mě poslal těsně před localizerem na visual na vedlejší runway, protože jsem tam prý \"zavazel\" a potřeboval trošku uvolnit provoz.

No prostě jsem si opravdu připadal, že jsem přiletěl na JFK, pochybuju, že v real life v dané době byl JFK víc \"crowded\".

První obrázek jsem si nemohl odpustit, protože New York miluju a tohle město se neokouká :-)).

Takže závěr - kdo chce zažít ULTRA provoz, vydejte se v 1900Z z Prahy směr New York, stojí to za ten dlouhej let :).

TP.
Uživatelský avatar
By martinz
#101634
Po delší pauze zas na lince do LKMT :)
Uživatelský avatar
By Speedy985
#101644
Tak už jsem tam byl taky, když už tam skoro všichni byli - DTMB :)

A nemohl jsem si odpustit kýčovitý snímek západu slunce :) Liverka Austrian z Avsimu padne na 763 jako ulitá.
Uživatelský avatar
By Schindler
#103382
Fotku ze země sice nemám, ale je tam příšerně (LKPR 111430Z 33003KT 1200 R24/1700N R30/1700N -RA BR BKN002 OVC012 06/05 Q1011 NOSIG), pak vystoupáte nad FL100 a ta paráda :)
Uživatelský avatar
By Schindler
#103497
Tak nějaká další fotka při průniku mráčky, zhruba FL95 při cestě do GMAD. Jestli se počasí ještě zhorší, tak se opět můžeme večer těšit na LVP :)
Uživatelský avatar
By Pavel
#103686
Obrázek

Nostalgie - rok 2008, VFR odlet LKPR EDDI, v letadlech mimo jiné: PS, JAV... Na oblasti OFF, PB na věži. A žádnej Euroscope :-)

PB
Uživatelský avatar
By Speedy985
#103767
Dneska je v tý Praze fakt vidět úplný h*vno, resp. visibility fakt těch 800m, které hlásí TWR - have good landing :)

Hlavní úkol: Hlavně nerozbít nějaké ty dárečky do OC Šestka :D

První screen: PAPI byly tak tak vidět - autopilot zůstal zapnutej dokud GPWS neohlásil \"one hundred\"
Uživatelský avatar
By Speedy985
#103817
[quote="Jindra"]Jinak, kdybys měl na obou NAV naladěno 109.10, viděl bys i přibližovací světla.[/quote]

Člověče Jindro, já asi tvoje perfektně vymodelovaný přistávací světla neuvidím pokud poletím se 767, protože frekvenci ILS nelze naladit na druhém NAV. Pokud naladím (já nebo FMC) frekvenci ILS na rádiu na pedestalu, které k tomu slouží, tak na druhém NAV (na hlavním panelu pod oknem) ji nejde naladit - jdou už jen VOR(proto je to nechané v módu auto, kdy to naladí OKL).

Nevím proč to je v 767 takhle udělaný, ale prostě je. Bohužel.
By oupa
#103844
Přemku mě to v Level-D 767 normálně jde naladit přes FMC RAD NAV na obou rádiích a pěkně to svítí.
Uživatelský avatar
By Speedy985
#103845
Díky Vláďo za radu. Musím to zadat přes FMC a pak to jde, jak píšeš. Já jsem pořád v podstatě začátečník, takže každá rada dobrá.
Uživatelský avatar
By Speedy985
#104418
767 sice asi není nejhezčí a nejfotogeničtější letadlo, které kdy vzniklo, ale stejně ho mám rád. Kampak na mě s Dreamlinerem :)

Jo a ještě jeden poznatek z dnešního letu - nad mrakama neprší :D Takže pokud jste otrávení z počasí, které vládne na zemi, tak létání je pro vás ta správná volba. To je koneckonců vždycky ta jediná správná volba.
Uživatelský avatar
By Gelba
#104714
Dnešní novoroční polétání v západních čechách společně s VL a jeho Broncem. A PB+JK patří dík za skvělý servis.

[img=VATSIM]http://img163.imageshack.us/img163/416/ ... 381390.png[/img]

[img=VATSIM]http://img607.imageshack.us/img607/4895 ... 522461.png[/img]

[img=VATSIM]http://imageshack.us/a/img109/5746/fs92 ... 553588.png[/img]

[img=VATSIM]http://imageshack.us/a/img268/3324/fs92 ... 093766.png[/img]

[img=VATSIM]http://imageshack.us/a/img571/6460/fs92 ... 473812.png[/img]
Uživatelský avatar
By Schindler
#104719
[quote="Gelba"]Dnešní novoroční polétání v západních čechách společně s VL a jeho Broncem. A PB+JK patří dík za skvělý servis.[/quote]

Zaslechl jsem tě na oblasti. Jak to dopadlo s podvozkem nebo co jsi to hlásil?
Uživatelský avatar
By Gelba
#104721
[quote="Schindler"][quote="Gelba"]Dnešní novoroční polétání v západních čechách společně s VL a jeho Broncem. A PB+JK patří dík za skvělý servis.[/quote]

Zaslechl jsem tě na oblasti. Jak to dopadlo s podvozkem nebo co jsi to hlásil?[/quote]

Šlo o moji nepozornost...Myslel jsem že je povozek vysunutý, ale světla jsem nekontroloval, mrknul jsem na ně až těsně před dosednutím, a zjistil jsem že tři zelené nesvítí. Opakoval jsem tedy..nešel mi vysunout..a pak se ukázalo že jsem byl překliknutej v chatu..a mačkal G tam :) Takže na MAY DAY to nebylo :) Spíš na pár facek :)
Uživatelský avatar
By Pavel
#104932
Jen škoda, že to má podle všeho kokpit na úrovni defaultního letadla :( Ale z venku super!

PB
Uživatelský avatar
By vinil
#104933
Ale prdlacku ;-)

Krom toho defaultni 747 nevypada vubec spatne.
Uživatelský avatar
By JKol
#105176
Letectví, jedině tam můžete pozorovat západ slunce třeba hodinu...
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 21