Pro otázky ohledně software a připojení na VATSIMu. SB, FSInn, ASRC, VRC, EuroScope, ServInfo, ActiveSky a další.
By dragone
#75834
Ahoj, když zapnu SBBox v FSX, tak úvodní nabíhání do programu trvá dlouho, kolem 3-5min. a když už jsem v programu a kliknu na Connect, tak to sice načte ATC ale po 30sec. mi to vypíše Error: Connection to Flight Simulator Lost, anglicky umím, takže jsem tomu porozuměl hned, otázka tedy zní: \"Co dělat?\" Na forech jsem byl, nic jsem nenašel..

Btw: V FS9 mi to funguje špičkově...Lítal bych v FS9, ale kompatibilita s WILCO B735 a B734 neexistuje. Jde o letadla od ČSA
By Thomas
#75837
No, obvykle má každý model verze pro různé simy, a s tím SB, to zapínáš jako stand alone, nebo jako gauge?
By dragone
#75842
Přesně ti nerozumím s tím stand alone, gauge.

Na stojánce 3. LKPR, při parkovacích brzdách, si dám klasicky alt a myší nakliknu na Moduls (nebo jak) a Start Squawk Box.

Poté kliknu na Connect a zbytek už sám víš.. Zkoušel jsem reinstall, nepomohlo, jak reinstall FSX tak reinstall SB Boxu..
Uživatelský avatar
By Pavel
#75853
Bacha, ne gauge, ale jako module. Gauge je soubor definující přístroj, který lze vložit do panelu. SB spuštěné přes FSku je modul (stejně jako třeba FSUIPC a další modules). Ale s tou 737 tady už kdysi někdo problém měl, jestli si pamatuju dobře. Co FSInn? Radši než FSX a SB4 bych vzal FS9 a FSInn.

PB

P. S. Dragone, jméno do profilu due to rules, dík
By dragone
#75854
Tak ten Stand alone, vyzkouším, každopádně, když jsem ho zkoušel, fungovalo to lépe, než když jsem to spouštěl přes Module.
FS 9 + SQBox, mám, funguje dobře, ale nemám tam letadlo, které potřebuji k ČSA-kům...:)

S FSInn neumím zacházet, ale zkusím najít návod, pokud nebude SQBox fungovat..

Nevím, uvidím, nebo lépe řečeno to vyzkouším znova, přes ten Stand alone a pak Vám řeknu, jestli to funguje, či ne..
By dragone
#75860
Jo je, už jsem něco našel, ale stejně nejsem spokojený :D

Jsem zvyklý na B735 a musím se přeučit na B739 :(, nevadí, přešel jsem zpět k FS9, nemám náladu na FSX, přestože jsem rozběhl SQBox, za co Vám děkuji..:) Ale objevilo se další, že mám sekání ve hře, přestože je SQBox vypnutý a detaily všechny na minimum, což nechápu, protože mám výkonnou grafiku a kdysi mi jelo FSX na plný detaily se špičkovými FPS. Na minimální rozlišení scenerek, textur, letadel a počasí, trafficu, se mi to laguje více než na medium a high rozlišení :D Tak jsem se zkrátka naštval a zase spustil FS9, ale tam mi najednou odletovky zmizely u RWY 24 :D A to používám PMDG 737 :D
Uživatelský avatar
By SenorAmigo
#77634
Ahoj,mam FSX a SB4 při připojení k vatsimu mám vždy odpovídač v módu C. Nevíte jak nastavit, aby byl při spuštění automaticky ve Stand-By nebo co dělám špatně?
Uživatelský avatar
By Ico
#77645
Filip> no mne to robi tiez, ked som bol na FS9-ine a SB4 tak ziadny problem, s FSX mam vzdy hned po spusteni Charlie. Zatial neriesim, davam hned Stndb... Inak po testoch FSX na PC + SB4 na notebooku mam konecne pokoj a stabilitu.
Uživatelský avatar
By Marty
#79078
Zdravím všechny

Mohl by mě prosím někdo pomoci s odstraněním problému viz chybová hláška?
Microsoft Visual C++ Runtime Library
Asertion failed Line 608
players.cpp

Už se s tím trápím nějakou dobu a zatím se mě to moc nedaří. Problém se projevuje nahodile a způsobuje okamžité zamrznutí FSX a následný pád. Mám WIN7, FSX, SQB4 a Wilco 737(pokud by to mohlo souviset?) Něco jsem si o tom zkoušel přečíst ale obávám se, že to vyžaduje širší programátorské znalosti...
Díky za každý tip...
By oupa
#79080
[quote="SenorAmigo"]Ahoj,
taky jsem se s tím setkal. Mam Win7 64 bit+FSX. Nakonec jsem přešel na FSinn...[/quote]

Jo, jenže to se zase neslučuje s Wilco 737 :(
Uživatelský avatar
By Marty
#79085
No právě.....zapeklitá situace :-( A když zkouším posouvat řádky s textem na unicom tak se to kousne a napíše to tu samou chybu ale se souborem text.cpp
Uživatelský avatar
By Marty
#79684
Tak je to odzkoušené a opravdu to funguje. Celé je to i o poznání stabilnější. Jen to má nevýhodu, že nelze ukotvit okno UNICOMU tak aby nepadalo na lištu pokaždé, když kliknu mimo. Alespoň jsem zatím nepřišel na to jak by to šlo vyřešit. Původní problém sekání a padání to však odstranilo.
Díky všem za rady.
Uživatelský avatar
By Ico
#79685
Ako som spominal vyssie, mal som ten isty problem (PC (Win7 64bit + FSX deluxe SP2 + SB4), obcasne hlasky a bud spadnutie alebo zamrznutie. Pouzitie SB4 ako externej aplikacie mi sice ako tak pomohlo, ale neschopnost prevadzkovat FSX v FULL okne sa mi nepacila (problemy s preklikavanim a preblikavanim obrazovky). Instalacia SB4 na notebook a prepojenie s PC (FSX) cez WideFS pomohla, odvtedy ani jeden problem. Bohuzial chce to len dalsi komp a rozbehnut to cez siet (ja to mam cez WiF)i... Inak este k problemu C++ runtime library a pod. treba pozriet na Microsoft stranke, popr na forach instalacku, ja som zohnal dokonca 64bit (kedze mam Win7), naninstaloval a hotovo (ci bolo toto primarnym problemom ale neviem). Dalej by som skontroloval v adresari ..Dokuments\\\\.. FSX\\dll.xml . Tento subor je dost dolezity na spravne fungovanie a jeho nekonzistencia sposobuje nemale problemy (hlavne ked sa instaluje/odinstaluje nejaky addon) a pod. Na forach je okolo tohoto dost popisane, popr aj navody ako s nim narabat. Osobne mi FsInn nevyhovuje, takze som to poriesil tak aby SB4 fachcil :)