Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#129364
Edit: banner jsem smazala, protože zkouška je prý přesunuta na 20 LOC a nový banner není.

Tento pátek se bude 20 hodin místního času konat v LZBB FIR Controller Practical Test na pozici LZIB_APP. Bratislava bude potřebovat provoz, spoustu provozu a moc nás prosí, abychom se zúčastnili. Kdo nemáte v pátek odpoledne co dělat, tak prosím zaleťte z nebo do Bratislavy. Díky.
Naposledy upravil(a) Araneus dne 27 dub 2017, 16:32, celkem upraveno 1 x.
#129367
No, minimálně ve fb skupině jsem dnes zahlédl pozvánku na zítřek (tedy na čtvrtek), a jméno zkoušeného také nesedí. Buď je na tomto banneru špatné jméno a datum, nebo se skutečně konají dvě CPT ve dvou dnech.  ;D
#129372
[quote="Tomas Dinkov"]
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Opravdu to vypadá na dvě zkoušky dva dny po sobě.
[/quote]

Mně to na téhle adrese píše error - asi do té skupiny nemám přístup. Ve čtvrtek večer má VACC-SK online den, tak během něj třeba jedna zkouška proběhne. Na jejich webu ale není o žádné zkoušce ani slovo.

Mno...slíbila jsem VACC-SK, že jim u nás udělám pořádné promo na páteční zkoušku, aby jim od nás přiletěli nějací šikovní piloti...což jsem provedla. Víc toho tady takhle při jedenácté večer asi nevyřešíme. Počkala bych do zítřka.