Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#128982
Obrázek

Milí piloti,

Virtual Ryanair, Belux vACC a VACC-CZ vás zvou na nadcházející událost - Brussels - Prague City Pair. Event se bude konat 19 března 2017 od 19 do 21 hodin místního času. Létat se bude v obou směrech.

Užijte si let!

Dear pilots,

Virtual Ryanair, Belux vACC and VACC-CZ are proud to present you the upcoming Brussels - Prague City Pair event. The event will take place on 19th March 2017 from 18 till 20 UTC. You are invited to fly between Brussels and Prague in both directions.

We wish you an enjoyable flight!

Charts, NOTAMs and sceneries:

EBCI - Brussels Charleroi

LKPR - Prague Ruzyne


Suggested routes:

EBCI-LKPR: SOPOK UY863 ETENO Y863 RUDUS UL984 SULUS UZ650 TONSU UZ35 ODOMO Z35 LOMKI

LKPR-EBCI: BALTU L984 DONAD L602 SOPGA T170 RAPET UZ93 DIMSU DCT KONAP DCT ESAMA T880 ASDAK UT880 BATTY
Naposledy upravil(a) Araneus dne 16 bře 2017, 00:18, celkem upraveno 1 x.
#128983
Link na scenérii EBBR zatím nefunguje, protože web Belux vACC asi spadl a tím pádem tu adresu nemůžu najít, urguju to. Pokud někdo najdete v promo textu nějakou chybu, dejte sem prosím vědět ASAP, ať můžu promo dát dnes večer na všechna obvyklá místa.
#128985
No já vidím problém v tom že je to ve spolupráci s vRYR tak by to mělo být na Charleroi - EBCI a ne na Zaventen kam RYR z Prahy vůbec nelítá a u tý virtualky to ani nepůjde zaletět. Jinak samozřejmě nic proti eventu na Zaventen nemám, jen mě to napadlo, když vidím že to s vRYR na letiště kam ani nelítaj.
#128993
Hele, je s nima děsně zdlouhavá domluva, na ten banner jsem čekala týden. Psala jsem jim ještě dva maily, ale zatím nereagovali, takže když jim napíšu, aby ten banner opravili, tak to bude hotové někdy příští neděli.
#129002
[quote="Pavel Brodský"]
Tak ten překlep EC asistent vxphotoshopuje, ne? At se to může pustit do světa...

PB
[/quote]
čistě z pohledu člověka co s PS dělá to bez zdrojovýho souboru zas tak lehký neni, vzhledem k tomu že pozadí neni jednotná barva a ty písmena nemaj stejnej tvar... :D