Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#125950
Milí piloti,

ve spolupráci s MacVACC jsme pro vás připravili tématický Czech Online Day. Zaleťte si příští čtvrtek večer do Skopje a/nebo zpět.

 

Dear pilots,

MACvACC and VACC-CZ invite you to share our professionalism and fun once again!
Join us for the upcoming event on February 4th (Thursday):


[img width=700]http://airmakva.com/lib/images/20160204_LWSK-LKPR.jpg[/img]


LWSK (Skopje) and LKPR (Prague) airports will be fully operational, with enroute ATC.
Event is to start at 1900z, and last for 3 hours - yet, we asure you that no late flights will be left un-ATC-ed!

Arrivals from other airports are more than welcome; as are departures from Skopje or Prague to an airport of your preferance!

Possible routes:
from LWSK - RAXAD UL617 VAGEN UY575 BEO UN739 BABIT DCT BEGLA UM749 TUMPO UT221 NAVTI T221 OSNEK L726 VLM
from LKPR - VOZ M725 LANUX UM725 STO Q104 MOGMA DCT BABIT UT23 TADAM UM127 VAL UL616 KOGAT UY550 BUREK P92 SKJ

Charts and sceneries can be found at vACC sites (MACvACC : Skopje | VACC-CZ : Prague).

Update: web MacVACC spadl, scenérie a mapy ke stažení ZDE

Have a great flight, and fantastic experience with our VACCs!
Naposledy upravil(a) Araneus dne 04 úno 2016, 12:26, celkem upraveno 1 x.
#126065
Chová se jak "gumový", když zapnu FSko, tak se v polovině případů sám od sebe kolmo vznese vzhůru (musím vypnout a zapnout znovu). Někdy to udělá i po pojíždění po taxiway, samo se to nesmyslně vznese. Občas při přistání, jakmile brkno o rwy (a to mám třeba -40fpm) tak se to letadlo odrazí jak kdyby bylo gumové a začne se točit, padat.... Dělá to prostě psí kusy. A nevím proč, jestli je to nastavením, zkoušel jsem i přeinstalovat a dělá to pořád....
#126071
Tak jsem si říkal, že dnes udělám večer otočku do Skopje.Link na jejich stránky je ale nefunkční  ??? a tím i přístup k celkem pěkné free scenérce, kterou jsem kdysi měl.Nefunkční je scenery i na jiných odkazech na netu, tak to vidím jen na cestu z Makedónska domů. (stejně tam mám éro od včera na gejtu, když jsem to tam letěl omrknout.) Zb.
Naposledy upravil(a) Pusajin dne 04 úno 2016, 06:42, celkem upraveno 1 x.
#126089
Já to nakonec zvládl v klidu. Děkuju všem za luxusní event.
P.S.: Při přistání to cca v 1000ft s letadlem mávalo ze strany na stranu, zajímavé poryvy větru, dělalo to taky někomu nebo to byl zase nějaký fatal u mě? :-D Díval jsem se na METAR a bylo tam jen 2kt variable tak nevím že by to dělalo tak moc :-D
#126093
Zbyněk: Potvrzuji, brblali a já si to jako ucho musel nechávat dokola potvrzovat.
Martin: Poryvy negative, sedělo to v tracku jako v bavlnce ))

Každopádně díky za ATC pokrytí, mimo maďároš bylo kompletní.
Naposledy upravil(a) DM dne 06 úno 2016, 14:30, celkem upraveno 1 x.
#126095
Davide, tak to já lítal ze strany na stranu a kvedlal s tím docela  zuřivě, ale přistál jsem docela hezky :-D
Vážení, taky jsem uvažoval o vínku ale do maratonu abstinuji takže byl jen čaj s medem.

Ještě jednou všem díky a dobrou.