Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#120735
Obrázek

The VACC of the Czech Republic invites you to High Density Fly-in Runway to Hell 2015. The event will occur on 22nd March 2015 1700-2100Z at LKPR.

The web site of the event with booking system: http://www.vacc-cz.org/rthell

The capacity of the real Prague Ruzyně Airport is standing on its edge; the daily flow reaches 600 movements per day, with over 60 movements per rush hour -- less than a minute between two landings or take offs. Special procedures have been implemented to manage such big traffic on a single runway. They are called High Intensity Single Runway Op.

We offer full ATC services with 8 ATC positions, booking system, charts of destination, LKPR Free Scenery for MSFS and X-Plane, the extreme fun atmosphere with us. Plan any flight from-to LKPR, book and join us. We will make our best for you to feel like in the middle of the rush traffic day at real Prague Ruzyně airport!

VACC-CZ vás zve na každoroční event Runway to Hell 2015. Letos se akce bude konat 22. března 2015 od 18 do 22 místního času na LKPR.

Webové stránky akce s bookovacím systémem jsou k dispozici na http://www.vacc-cz.org/rthell
Naposledy upravil(a) Araneus dne 02 bře 2015, 09:30, celkem upraveno 1 x.
#120933
[quote="Ivo Hrdlička"]
Se tam nemůžu nějak zaregistrovat. Jak je to možné! Píše mi to, že vyplňuji špatné příjmení. Teda alespoň doufám, že příjmení si zatím pamatuju....
[/quote]

No, VATSIM dělal nějakou údržbu serverů, ale asi by to na to nemělo mít dopad. V registraci na VATSIMu by neměla být registrace, ono to neumí pracovat s diakritikou, což je trochu vaše chyba, že se nedodržel postup registrace a jsi uložený jako Ivo Hrdlièka. Každopádně ani funkce, kterou mi poslal Jakub Klapka nedokáže upravit tuhle diakritiku ... zkouším vymyslet nějakou opravnou funkci, ale nevím, s tím znakem to nechce chodit.  Máš poměrně staré ID, tak to je možná třeba také tím.

Kdyžtak mi pošli návrh registrace )bez hesla!) na mail acccz5@vacc-cz.org, já ti registraci založím manuálně.
#120986
Akce se kvapem blíží a momentálně máme zabookované přesně 4 (ano ČTYŘI) české piloty (piloty ČSAv). Runway to Hell je jeden ze dvou největších eventů VACC-CZ. Tak co s váma je? Kde jsou všichni piloti ČSAv a ostatní piloti VACC-CZ a proč ještě nejsou booknutí?

Kdo se plánujete zúčastnit, tak prosím co nejdříve bookovat sloty ZDE, optimálně kombinaci příletu a odletu. Čím více pilotů, tím hustší provoz a tím víc si to užijete.
#120990
[quote="Ondřej Kurc"]
Od bookingu obecně odrazuje nutnost loginu.

OK
[/quote]

Login je nutný téměř všude a má své důvody. A vzhledem k předchozím zkušenostem třeba s booty, bychom ten booking  museli určitě promazávat ... Někdy se třeba přejde na VATSIM SSO, ale to maximálně tehdy, až se někdy budu kopat do zadku, což výhledově určitě nenastane, aneb - kéž by měl den třeba 36 hodin.
#121095
Virtual Ryanair dával před několika desítkami minut na svůj FB upoutávku na Rwy2Hell. Koukal jsem do bookingu a modrých vRYR je tam dost. Vzhledem k tomu, že jako VA máme +/-200 letů denně, tak se dá předpokládat, že se někteří po té zprávě na FB ještě přidají - třeba i z/do dalších destinací - LKMT, LKTB.

Bude to zítra peklo? Uvidíme. No vzhledem k předpovědi počasí se zdá rwy06 in use. Takže pro přílety ze západu straight in ILS :D

Za vRYR PJ

See ya 2morrow! 
#121097
[quote="Přemek Janša"]
Virtual Ryanair dával před několika desítkami minut na svůj FB upoutávku na Rwy2Hell. Koukal jsem do bookingu a modrých vRYR je tam dost. Vzhledem k tomu, že jako VA máme +/-200 letů denně, tak se dá předpokládat, že se někteří po té zprávě na FB ještě přidají - třeba i z/do dalších destinací - LKMT, LKTB.

Bude to zítra peklo? Uvidíme. No vzhledem k předpovědi počasí se zdá rwy06 in use. Takže pro přílety ze západu straight in ILS :D

Za vRYR PJ

See ya 2morrow!
[/quote]

Tak jestli se něco víc cchytne, tak to bude maras :D
#121098
[quote="Vojtěch Javorský"]
[quote="Přemek Janša"]
Virtual Ryanair dával před několika desítkami minut na svůj FB upoutávku na Rwy2Hell. Koukal jsem do bookingu a modrých vRYR je tam dost. Vzhledem k tomu, že jako VA máme +/-200 letů denně, tak se dá předpokládat, že se někteří po té zprávě na FB ještě přidají - třeba i z/do dalších destinací - LKMT, LKTB.

Bude to zítra peklo? Uvidíme. No vzhledem k předpovědi počasí se zdá rwy06 in use. Takže pro přílety ze západu straight in ILS :D

Za vRYR PJ

See ya 2morrow!
[/quote]

Tak jestli se něco víc cchytne, tak to bude maras :D
[/quote]

Tak to si piš, že chytne. Bude to zajímavý leteť ze západu při rwy06 v nějakém větším balíku :D
#121102
[quote="Vojtěch Javorský"]
Já ale nevidím žádnou upoutávku :)
[/quote]

Ti přísáhám, že před hodinou to tam bylo! Tak jestli to stáhli...nevím, to nemění nic na tom, že modrých bude dost.