Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
Uživatelský avatar
By Pavel
#118896
Obrázek

Jak již banner napovídá...

Ano, je to tak, dočkali jsme se. Naše oblíbená řídící a event coordinatorka Petra má za sebou náročný APP výcvik a své kvalitní výkony se pokusí završit neméně náročnou zkouškou na pozici LKPR_APP, která proběhne dne 8. ledna 2015 a bude tak první praktickou zkouškou v roce 2015.

Ke zvládnutí zkoušky budeme potřebovat především vás, piloty. Prosím, naplánujte svůj let z Prahy/do Prahy tak, abyste vzlétali nebo přilétali mezi 20:30 a 21:00 místního času. Bylo by ideální mít poměr příletů a odletů cca 1:1, případně o něco více příletů než odletů, tedy ideální bude pokud sem napíšete odkud kam plánujete letět, ať mají ostatní možnost podle toho odhadnout složení provozu a rozhodnout se jestli přilétat nebo odlétat. Snažte se využít všechny vstupní a výstupní body z TMA, tedy odlety do všech směrů a stejnětak přílety ze všech směrů. Budeme rádi za přílet nějakým obyčejným civilním dopravním letadlem ať už proudovým nebo turbovrtulovým dle pravidel IFR. Snažte se o co nejobyčejnější let, v případě, že bude potřeba abyste zrovna vy požádali o něco zvláštního, budeme vás včas kontaktovat po chatu.

PB
Naposledy upravil(a) Pavel dne 22 pro 2014, 11:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By Pavel
#118906
Jaxem psal do ATC fóra - pokud bys vzal TWR tak já vezmu Oblast a ostatní vyženeme létat - Petra se mi svěřila, že by si tě přála jako kolegu při zkoušce :-)

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#119336
[quote="Jakub Kolář"]
Bohužel se také nezúčastním jako pilot, neb budu zcela jistě sedět za (asi) modrou obrazovkou tam úplně nahoře
[/quote]

Na EURE_FSS? To radši udělej provoz, ne? ;)

PB
Uživatelský avatar
By Schindler
#119337
[quote="Pavel Brodský"]
[quote="Jakub Kolář"]
Bohužel se také nezúčastním jako pilot, neb budu zcela jistě sedět za (asi) modrou obrazovkou tam úplně nahoře
[/quote]

Na EURE_FSS? To radši udělej provoz, ne? ;)

PB
[/quote]

A na čem? :D Teď má nějakou popelnici, když má noťas v Německu v opravně, aby mu nahráli BIOS :D
Uživatelský avatar
By JKol
#119338
Popelnici ne, mám tu přesněji řečeno 2X 2,4GHz nějakého dědečka intelu, 3GB RAMky (ukradl jsem si 1GB navíc) a k tomu celých 128MB grafiky co rozjede Sim City 4 na plný detaily :D
Na XHT Labs LKPR v FSX s MD82 na nejnižší detaily mám celé 2-3 FPS u Jindry něco okolo 1 :D
Uživatelský avatar
By Jindřich
#119339
[quote="Jakub Kolář"]
Popelnici ne, mám tu přesněji řečeno 2X 2,4GHz nějakého dědečka intelu, 3GB RAMky (ukradl jsem si 1GB navíc) a k tomu celých 128MB grafiky co rozjede Sim City 4 na plný detaily :D
Na XHT Labs LKPR v FSX s MD82 na nejnižší detaily mám celé 2-3 FPS u Jindry něco okolo 1 :D
[/quote]
Tak přijeď do Vraťáku a dáme ve dvou DC-9. Pač já nebudu sám všechno stíhat, je toho fakt hodně :)
Uživatelský avatar
By Schindler
#119340
[quote="Jindřich Machalínek"]
[quote="Jakub Kolář"]
Popelnici ne, mám tu přesněji řečeno 2X 2,4GHz nějakého dědečka intelu, 3GB RAMky (ukradl jsem si 1GB navíc) a k tomu celých 128MB grafiky co rozjede Sim City 4 na plný detaily :D
Na XHT Labs LKPR v FSX s MD82 na nejnižší detaily mám celé 2-3 FPS u Jindry něco okolo 1 :D
[/quote]
Tak přijeď do Vraťáku a dáme ve dvou DC-9. Pač já nebudu sám všechno stíhat, je toho fakt hodně :)
[/quote]

Já bych se klidně opět taky stavil, ale vzhledem k tomu, že na létání nemám čas, tak se s tím ani nejsem schopen naučit. Max., že bych ti s něčím pomohl, jen mě vůbec nenapadá, s čím bych asi tak mohl pomoci :D
Uživatelský avatar
By Jindřich
#119341
[quote="Bedřich Schindler"]
[quote="Jindřich Machalínek"]
[quote="Jakub Kolář"]
Popelnici ne, mám tu přesněji řečeno 2X 2,4GHz nějakého dědečka intelu, 3GB RAMky (ukradl jsem si 1GB navíc) a k tomu celých 128MB grafiky co rozjede Sim City 4 na plný detaily :D
Na XHT Labs LKPR v FSX s MD82 na nejnižší detaily mám celé 2-3 FPS u Jindry něco okolo 1 :D
[/quote]
Tak přijeď do Vraťáku a dáme ve dvou DC-9. Pač já nebudu sám všechno stíhat, je toho fakt hodně :)
[/quote]

Já bych se klidně opět taky stavil, ale vzhledem k tomu, že na létání nemám čas, tak se s tím ani nejsem schopen naučit. Max., že bych ti s něčím pomohl, jen mě vůbec nenapadá, s čím bych asi tak mohl pomoci :D
[/quote]
Jako PNF přece, budeš kecat do my krofonu. Přečíst checklist taky zvládneš, ne? Pomáhat s navigací, ježiš toho je. A vzít knipl do ruky na finále nezvládneš? :)
Uživatelský avatar
By Schindler
#119342
[quote="Jindřich Machalínek"]
[quote="Bedřich Schindler"]
[quote="Jindřich Machalínek"]
[quote="Jakub Kolář"]
Popelnici ne, mám tu přesněji řečeno 2X 2,4GHz nějakého dědečka intelu, 3GB RAMky (ukradl jsem si 1GB navíc) a k tomu celých 128MB grafiky co rozjede Sim City 4 na plný detaily :D
Na XHT Labs LKPR v FSX s MD82 na nejnižší detaily mám celé 2-3 FPS u Jindry něco okolo 1 :D
[/quote]
Tak přijeď do Vraťáku a dáme ve dvou DC-9. Pač já nebudu sám všechno stíhat, je toho fakt hodně :)
[/quote]

Já bych se klidně opět taky stavil, ale vzhledem k tomu, že na létání nemám čas, tak se s tím ani nejsem schopen naučit. Max., že bych ti s něčím pomohl, jen mě vůbec nenapadá, s čím bych asi tak mohl pomoci :D
[/quote]
Jako PNF přece, budeš kecat do my krofonu. Přečíst checklist taky zvládneš, ne? Pomáhat s navigací, ježiš toho je. A vzít knipl do ruky na finále nezvládneš? :)
[/quote]

A to možná i jo :)