Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#118865
Obrázek

POZOR POZOR, ZMĚNA !!!

Vzhledem k tomu, že ve středu mají COD Němci i Rakušáci a nám to provoz ubírá spíš než by nám ho přidávalo, bylo na schůzce staffu rozhodnuto přesunout CODy od Nového roku na čtvrtek. Čas zůstává stejný - 20:00 LOC.
Naposledy upravil(a) Araneus dne 06 kvě 2015, 20:29, celkem upraveno 1 x.
#119988
[quote="Jindřich Machalínek"]
Jo to byl Gelba? A jako šlo mu to, i když mouchy jsem zaslechl :)
[/quote]

Tak nějaký ten jeden úlet ATR72 po JET odletovce tam byl, frazeo a postupy občas také zahaprovaly, ale přeci jenom Gelba řídil na DEL na R4Y a předtím až někde rok zpět, takže jsme nemohli čekat nějaké extra zázraky (víme jak to vypadá, když dlouho neřídí již licencovaný ATC, natož student). I mentor nedával ke konci pozor, protože ho training director krmil svými povídkami z reálného výcviku, a pak to nemá odlétnout po špatné odletovce :D

Navíc se začíná špitat, že se Ondra vrací do aktivního výcviku ... Ne že bych o tom něco věděl, jen jsem nás do toho zavrtal oba :)
#119992
Much chyb a blábolů tam bylo jako hrachu...Slušně řečeno stálo to za pendrek. Nciméně zdá se, že tento dneší experiment vyústil v můj návrat do výcviku (ač to nebyl v žádném případě původní záměr) :) (a podotýkám že na mě nebyly použity žádné donucovací metody)
Naposledy upravil(a) Gelba dne 30 led 2015, 02:08, celkem upraveno 1 x.
#120087
[quote="Petra Ondráčková"]
Tento čtvrtek (5.2.) bude mítv LZIB  od 20:00 místního času CTR1 zkoušku kolega Peter Zimen. Chtěli bychom poprosit o malinko provozu. Bude potřeba minimálně 5 příletů a 5 odletů. Pokud můžete, udělejte si prosím čas a přileťte.
[/quote]
Účo :)
#120115
[quote="Ivo Hrdlička"]
Jelikož jsem "DRNDA!!" a nějak jsem si zafixoval, že ta zkouška je na oblasti, tak jsem vychytrale zvolil trať LZKZ-LKPR. :-(
Až někde u Brna jsem zjistil, že můj vychytralý plán byl Peterovi k ničemu. Tak příště :-)
[/quote]
Nebo Frnda?
https://www.youtube.com/watch?v=0QRnyPsw3Ug
:)
#120117
[quote="Petra Ondráčková"]
No, já taky nechápu, jak to v LZBB mají, když na hodnost C1 se dělá zkouška na eprouči, zatímco u nás na oblasti. Tvůj dojem, že zkouška bude na oblasti byl veskrze správný.
[/quote]

Buďme trochu upřímní, tam toho provozu nemají tolik, jako v ostatních FIRech. PZ řídí dost slušně (znám ho několik let a naprosto bez problémů, i co se týče koordinace). Kdybychom měli tolik provozu, jako oni, tak každá naše zkouška na oblasti by byla neúspěšná kvůli trafficu. Přece jenom - prakticky jsou tam 3, když dobře jde. Kolik je slovenských pilotů? 3, a to jsou ti řídící + možná nějací zaběhlíci, co lítají mimo Slováky. ;)

I když vím, že si toto nepřečte, tak gratuluji ke složení zkoušky a doufám, že Bratislava bude častěji online. ;)