Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#118706
Přijďte si i o Štědrém dnu připomenout aviatickou zábavu. Poletí se krátce po poledni z Prahy do Innsbrucku.

Obrázek

Kdy se letí : O Štědrém dnu (24.12) okolo 13té hodiny
Kde je sraz: Na VATSIMu před odletem na Apronu JIH + na Teamspeaku
S čím mám letět: S jakýmkoli letadlem schopné zaletět přiblížení a přistát v Innsbrucku (Nejlépe nějaký rychlejší G/A nebo Bussjet)
Letová trať: RNAV: DOBEN P861 RUDAP P31 DOSEL M736 TULSI (LOWI), NON-RNAV: OKL[122.6] (<- 214° 65nm) - RUDAP - ( -> 189° 76nm) SBG[113.8] ( <- 226° 52nm) - RTT[303.00]
Můžu vést Santu: Pouze Ježíška...

Naslyš !
Naposledy upravil(a) Araneus dne 21 pro 2014, 19:50, celkem upraveno 1 x.
#118915
Již zítra je očekávaný Štědrý den a s ním i náš mini-event (jé to se rýmuje :) )
Menší brief:

V 13 00 LOC se loaduje v Praze (LKPR) Na Apronu Jih - postupně se můžete připojovat na teamspeak ....
Nejdřív asi poletí vrtulový G/A, takže, jestli na to bude vítr odlet z 12 z P (pokud to utáhnou), potom se postupně začnou řadit jety (= ty bych poprosil, aby letěli tak 300,350 GS, aby to bylo nějak vyseparované...)- Já osobně beru AvroRJ
Co se týče výšek, tak tu ať si každý vybere sám na výkonu jeho letadla a na "chuti?".

Přiblížení v LOWI: Vítr je aktuálně klid, každopádně půlnocí by měl foukat 7-mi stupňovej z východu. Stejně nic závratného, každopádně, já jako milovník "Církls tu lénd a podobných přiblížení" zvolím 08. - Každopádně šlo by to i vizuálně na 26 :)
Doufám, že se tam nějak vyseparujeme... - Kdo by chtěl nějaký brief, tak na TS nebo po chatu, (v Innsbrucku sem byl snad stokrát :), takže to přiblížení znám nazpaměť :D)

-Další věc: Já osobně ráno kolem 8-mé hodině valím z LOWI do LKPR, tak kdyby se chtěl někdo připojit ;)

Letu zdar a kaprům zvlášť.