Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#118174
Obrázek

On Saturday 13th December it's time again to visit Santa in Lapland to give him your wish-list for Christmas. Make sure to bundle up properly when you travel to the cold north and bring some hot Glögg/Glögi/Gløgg to keep you warm. Vatsim-Scandinavia will staff Rovaniemi (EFRO), Luleå (ESPA) and Tromsø (ENTC) from 18z to at least 23z to give the best opportunity for you to visit Santa's home. Since this event attract a lot more traffic than these aiports do in real, we suggest you bring more hold fuel than usual.

See you on Saturday 13th December and don't forget your wish-list to Santa and please make sure you visit our Santa Web to get familiar with the procedures.

Visit our Santa Web here: http://santa.vatsim-scandinavia.org/
Naposledy upravil(a) Araneus dne 26 lis 2014, 08:29, celkem upraveno 1 x.
#118224
Jo, tenhle event je pěknej. Jak je to vlastně časově? Dvě hodiny letu, nebo tři? Napadlo mě, že by to mohla být pěkná záležitost pro CEFv. Udělat "trojspřeží se sáněmi", tj. 3x Gripen (tři sobi) a 1x A319 (sáně) a zaletět k Santovi? :-)
#118228
[quote="Ivo Hrdlička"]
Podle mých zkušeností si naber paliva tak na dvě hodiny holdování.
[/quote]

No nekecej? Opravdu se tam tak dlouho holduje?

Mohl bych letět pro CEF ale tentokrat kdyby to šlo s B738?? Nebo jenom nastavím ze jako letim s A319;)
#118231
Já můžu klidně letět, i když tyhle monstrózní eventy zrovna nemiluju. Jenom si tedy moc nedovedu představit holding ve formaci. A když už bych třeba představila, že bychom to dali, tak holdovat dvě hodiny na ruku s Migem...hm...co si o tom myslíte. Loni jsem se koukala během toho eventu na VatSpy a provoz byl opravdu šílený.
#118237
[quote="Vojtěch Javorský"]
Možná zaletim LKPR- jednu z destinací, nebo něco takového...
[/quote]

takhle to lítá většina lidí, respektive tak že se letí odkudkoliv a do jedný z těch 3 destinací... mezi nima se ani zas tak moc nelítá co si pamatuju