Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#115341
Obrázek


Dear fellow pilots!


Berlin, Prague and Vienna are very proud to announce you the Berlin-Prague-Vienna Citylink 2014 event.

Whit this event we are connecting three of the most beautifull european capitals!

The event will take place on June, 15th 2014 from 16z to 20z that mean for you that you will have more than enough time to fly from or to or via Vienna/Prague/Berlin.

No matter in which direction are you planning to start your journey VACC-CZ, VATSIM Germany RG Berlin and the VACC Austria are going to provide best ATC along your route trough our airspaces.

So take a pen and your calendar and mark you the 15th of June 2014 between 16z and 20z.

Airport informations, sceneries and Charts may be found under the following resources:
Vienna - VACC-AUSTRIA
Prague - VACC-CZ
Berlin - VACC-SAG

-------------------------
Routes for your journey may be found here!
-------------------------
#115342
Tramtararááá...a je tu slibovaný LKPR-LOWW event. Němci nakonec přislíbili natolik aktivní účast, že z toho rakouský EC, který to s nimi koordinoval, udělal hopping mezi všemi třemi městy. Praha je pěkně uprostřed, takže provoz bude předpokládám zajištěn.

Rakušáci a Němci jsou na VATSIMu hodně aktivní, poletí jich spousta. Doufám, že se nenecháte zahanbit a dostavíte se v co nejhojnějším počtu !!! Nezapomeňte, že event se koná již tuto neděli !!!

Jestli se vám líbil včerejší EPWA-LKPR hopping, tak tohle bude teprve pořádný mejdan.
#115377
V rámci přípravy jsem si stáhl mapy a scenerky.
Ve scenerce EDMT z http://forums.x-plane.org/index.php?s=3 ... mentsStart nemám všechny pojížděčky ani jejich označení. Máte někdo podobný problém, nebo se vám to zobrazuje ok a já mám tudíž zlé nastavení?

Přikládám ještě fotku jak se mi zobrazuje letiště za tmy. Zdá se mi to letiště velmi tmavé (např. oproti LKPR atd.)
#115378
Ahoj, oproti LKPR je tmavé všechno, LKPR svítí až moc. Pokud v té scenérce EDDT je defaultní X-Planí osvětlení, tak takhle z dálky to letiště opravdu bude takto tmavé. Ty screeny, co jsou přiložené ke scenérce vypadají poněkud nepřirozeně. Večer tu scenérku stáhnu a mrknu na to.
#115484
[quote="Ladis76"][quote="Schindler"]Kdo se za mnou staví v Brně, tak dostane od vŘLP zdarma to co je na fotce :)[/quote]

Stavil jsem se, takže mi ten notebook pošli domů. Adresu ti pošlu v SZ :D :D :D[/quote]

A jak víš, že ti nepošlu bagetu. Každopádně PBho jsem dohnal ke strašným věcem:

O [19:29:57] PB: ty jsi peknej parchant. co? :D
O [19:29:59] PB: to jsi fakt nemusel
[19:30:11] >> Já:Co zas? :D
O [19:30:33] PB: tvl to abych si ted sel koupit kus masa a ugriloval ho v toustovaci