Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
By bulik4lg
#118058
[quote="Jáchym Vohryzek"]
No pěkné to bylo, Bíčkraft dostal zabrat, takhle rychle ještě eprouč neletěl.
[/quote]

Tož mohl jsi říct, že chceš pomalejš..:) V tom případě bys tam točil orbity tak minimálně 10 minut..;)
By PBily
#118059
Ja se vsem omlouvam, pustil jsem se v 18h do vyuky meho 16 leteho syna fyziky a nejak jsem se rozpalil, ze jsem vychladl az ve 22h, kdy jsem si uvedomil, ze jsem chtel letet. Evidentne jsem nechybel, ale 3.12. muzu
Uživatelský avatar
By Pavel
#118071
[quote="Jindřich Machalínek"]
[quote="Matej Quarda"]
Cí voe, jdu si, až se zvednu, vyměnit spodní prádlo.. to byl masakr toto..
[/quote]
Tak nevim, co tim chce básník říci, ale u mě byl teda v kokpitu takový, řekl bych, Vánoční klid. :)
[/quote]

Byli jsme na stejné síti? :-D Tys odletěl z TMA zrovna když tam ten provoz přilétal... Já letěl se 777 která je extrémně pilot-friendly abych měl dost času a i tak to byl poměrně masakr, 230kt před FAF, pak dupnout na brzdy, 160 na čtvrtou míli a na zemi expidajt expidajt, nicméně fakt se mi to líbilo a spolu s luxusním dlouhým pojížděním na 18L v EHAMu to byl velmi supr let.

Za TD díky Jirkovi za zkoušku a všem zúčastněným pilotům za lety a doufám, že to do 3. 12. s JK stihneme natrénovat aby to pak dopadlo lépe...

PB
#118078
Včera se mi u LKPR zapnula taková ta letecká digihra, TCAS tušim, nevíte, jak se to hraje a jak případně snížit level? Včera tam těch kosočtverců bylo příliš.  :o
Uživatelský avatar
By Datum13
#118082
[quote="Petr Benda"]
Včera se mi u LKPR zapnula taková ta letecká digihra, TCAS tušim, nevíte, jak se to hraje a jak případně snížit level? Včera tam těch kosočtverců bylo příliš.  :o
[/quote]

:D zvykej si na to. Cilem teto hry je vyhnout se vsem kosoctvercum hlavne tem co maji nejnizsi cislo na strane;)
Uživatelský avatar
By Datum13
#118083
[quote="Jindřich Machalínek"]
[quote="Matej Quarda"]
Cí voe, jdu si, až se zvednu, vyměnit spodní prádlo.. to byl masakr toto..
[/quote]
Tak nevim, co tim chce básník říci, ale u mě byl teda v kokpitu takový, řekl bych, Vánoční klid. :)
[/quote]

Jojo Jindro u me to bylo to same;)
I kdyz sem si musel nějakou minutu počkat než mě JK pošle výše z 5000ft after dep. z 24 :( a dá mi přímo tuším LANUX tak se me nakonec podařilo k memu překvapeni proletět kolem AKEVA ve 20:50 ;)
Jinak super event.... Jako vždy :)