Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#118809
[quote="Matej Quarda"]
Nebuď pesimista..:) Já myslim, že to zvládnou i dřív..:) ;)
[/quote]

No ja nevím ale pokud by to tak i tak vydali podle posledního terminu tak nevím proc by jsme měli čekat dalších několik měsíců na nějaký event s vacc-uk. Osobne sem optimista le ale v tomto případe držím s Pavlem ;)
#118821
[quote="Radomír Věncek"]
Mozna by stalo za to pouvazovat o uzavreni jakesi dohody o pravidelnych eventech - treba kazde 3 mesice, pokud bychom toto udelali s vicero VACCy, mohli bychom si tak zajistit opakujici se eventy po cely rok...?

Rada
[/quote]

No, ale muselo by se to nějak domyslet. Dobré téma do hospody.

Problém je v tom, že u jednotlivých VACCů je poměrně dost velká cirkulace osob zodpovědných za eventy. A leckde je za to asi odpovědných osob víc. Takže třeba při domlouvání IFR eventu s Rakušáky někdy na jaře šlo všechno hladce, za 14 dní bylo domluveno. A oproti tomu domlouvání nedávného VFR eventu s Rakušáky trvalo 4 měsíce (od začátku srpna do půlky listopadu)!!! Postupně mi psaly 3 různé osoby, na každou odpověď jsem čekala tak 14 dní a nakonec na jejich straně vnitřní koordinace stejně úplně pohořela, protože ten řídící, co měl původně řídit LOWL se na to vybodnul a místo toho to musel vzít neplánovaně jeden z těch event koordinátorů. V Polsku už to má na starosti taky někdo jiný než na jaře.

Zkrátka a dobře nedá se až tak moc spoléhat na to, že když se dohodně něco teď, tak to bude ještě za půl roku platit.