Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
By Ladis76
#118001
Pavle pokud by jsi potřeboval, tak taky něco zaletím. Zaracha by mi mohla dát akorát manželka, ale to zítra nehrozí. Večer určitě budu online :D
Naposledy upravil(a) Ladis76 dne 18 lis 2014, 06:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By JKol
#118007
To by byla sranda kdybych nakonec zaracha dostal já :D
Docela zajímavý cist si co všechno se tu na mě chystá a nevím jestli se mám spíš bát, nebo jo.
Každopádně to bude zajímavé, uz se těšim.
Uživatelský avatar
By Datum13
#118009
[quote="Jakub Kolář"]
To by byla sranda kdybych nakonec zaracha dostal já :D
Docela zajímavý cist si co všechno se tu na mě chystá a nevím jestli se mám spíš bát, nebo jo.
Každopádně to bude zajímavé, uz se těšim.
[/quote]

To si taky jeste necetl ty emajli od Pavla ;)
#118012
[quote="Jakub Kolář"]
To by byla sranda kdybych nakonec zaracha dostal já :D
Docela zajímavý cist si co všechno se tu na mě chystá a nevím jestli se mám spíš bát, nebo jo.
Každopádně to bude zajímavé, uz se těšim.
[/quote]

Jestli rozjedu po té dlouhé době simulátor, tak se boj :D
Uživatelský avatar
By JKol
#118017
DT: Bohužel nečetl, asi budu psát kolegům aby zdrzovaly odlety :D
BS: CTP jsou obecně akce svatecnich pilotů, hold zítra tím čepičkářem co všechny zdržuje budeš ty :P
By bulik4lg
#118019
ty jsi taky čepičkář..:P
svátečňáci mají - ZÁSADNĚ - klobouky.. v okně plato vajec a na rukou kožené rukavice na hřbetě s dírkováním..!! :D
#118021
[quote="Jakub Kolář"]
DT: Bohužel nečetl, asi budu psát kolegům aby zdrzovaly odlety :D
BS: CTP jsou obecně akce svatecnich pilotů, hold zítra tím čepičkářem co všechny zdržuje budeš ty :P
[/quote]

Tak hlavně abych zítra nedorazil navečer ze školy a nepadl na hubu :D To je strašný, člověk se vrací domu a je tma ... To byste se nedočkali :D
Uživatelský avatar
By Pavel
#118026
Tak co, ready? Já trénuju přílet z EHAMu poctivě. Snad to večer klapne a Kuba to dá, držím palce.

PB
Přílohy
777.PNG
777.PNG (1.57 MiB) Zobrazeno 3384 x
#118027
[quote="Matej Quarda"]
...svátečňáci mají - ZÁSADNĚ - klobouky.. v okně plato vajec a na rukou kožené rukavice na hřbetě s dírkováním..!! :D
[/quote]
... a ještě 20 km/h + smrt v očích.  :D

Do poslední hodiny nevím, jestli nebudu předelegován na zápas, takže s jistotou nic nemůžu říct ani teď.  :(
Uživatelský avatar
By aldamat1
#118045
[quote="Vojtěch Javorský"]
[quote="Jakub Kolář"]
(jedna se prý o 738 :D )
[/quote]
757, jůůů :)
[/quote]

To mi opět připomíná mojí exkurzi na LKPR v pondělí :D paní průvodkyně viděla na 04/22 zaparkovanou 757 icelandair a povídá, že to je 738 :D ale "flešky" byly stejně nej :D vojta už ví ;)
#118047
Tak to se asi každý připravujeme asi  trochu jinak ... A taky obdivuji tvůj evidentní klid, to jsem možná více nervózní já, abych to vše stihl včas a  hlavně když se ještě spleteš, restartuješ to a nabootuješ místo toho Ubuntu :D
Přílohy
priprava.png
priprava.png (489.04 KiB) Zobrazeno 3372 x
Uživatelský avatar
By dubajss
#118050

Takže k věci, JKmu se dostalo léčby šokem. Provoz se zčistajasna nahromadil a JK musel vypadat nějak takto  :o

Overall si dáme repete, myslim, že po dnešku už bude JK vědět do čeho jde a na co si má dát pozor.

Za mě díky všem zůčastněným, hezky se na to koukalo :)

Repete stanoveno na 3.12., bude ještě samozřejmě oficiálně potvrzeno

#118052
[quote="Matej Quarda"]
Cí voe, jdu si, až se zvednu, vyměnit spodní prádlo.. to byl masakr toto..
[/quote]

To mi povídej, nějaká 5NM, 180kt, na LKPR_APP, kde jsem se nemohl dostat ke slovu :D
#118054
Jj, na zápas jsem nakonec jet nemusel, ale trafficu jsem viděl na observeru hodně, tak jsem ani neletěl. :)
Takový traffic jsem i trošku čekal - z mých zkušeností na mých examech.... :)
Doufám, že se v náhradním termínu bude dařit více! :)