Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#121129
[quote="Marek Sobaniec"]
Pěkný traffic. A omlouvám se Jindrovi za "callsign only".. Zvyk je zvyk, i když mi to BS na APP říkal... :D Uvědomil jsem si to až tehdy, kdy jsem řekl FL. :D
[/quote]

Já jsem se naučil mluvit fakt rychle a neříkat nic navíc až nedávno, když jsem začal lítat z/do Londýna. Teprve dneska jsem poprvé letěl z EGSS normálně SID. Jinak vždycky vektory na odletu a stoupání po dvou FL.
Já sice řekl jen callsign, ale zase jsem pořádně nerozumněl té zprávě a pak začal pozdě točit HDG. Jináč, krásně jste nás poskládali na finále. 
#121143
Ahoj, chtěl bych všem ATC i kolegům pilotům moc poděkovat za včerejší skvělou akci.On line lítám na Vatsimu tři měsíce.Nalítáno přes stovku letů, ale až včera jsem zažil co je to být součástí takového společného zájmu o tohoto super koníčka.Jak je důležitý opravdu dodržovat instrukce aby vše na takové velké akci klapalo.Letět v řadě několika letadel a být no.(asi 10 :D) na base leg a vidět v mracích blikající kolegy piloty před sebou.....prostě nádhera.Ještě velká poklona Petře, že to vše zvládá s Aničkou.I když si myslím, že její první její věta bude "cleared ILS aprr.rwy24"  :D.Díky za super večer.Zbyněk. TVS74ZS.
#121169
Bohužel už nestíhám lítat pravidelně, ale na podobné akce se snažím urvat, což se naštěstí povedlo i v tomto případě. Omlouvám se za předčasný přílet, nevěděl jsem, jestli je booking v LOC či ZULU, takže jsem přiletěl o hodinku dříve.

Díky a zas někdy...  ;)