Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
Uživatelský avatar
By marenadl3
#117520
Letěl bych, ale na 80% budu mít 19. ve středu zápas. Rozhodne se cca týden před (holt jak to svaz nadeleguje). :)
Dříve to říct bohužel nedokážu, zde nezáleží na mně. ;)
Uživatelský avatar
By aldamat1
#117529
Dobrá, takže já už sem si to pojistil, a poletim tak na 90%, a když né voice, tak aspoň text, jelikož v úterý mi budou řezat pihu. A taky bych kdyžtak poprosil něco kratšího, a nebránim se ani případnému NON-RNAV s odletovejma a příletovejma vektorama, jelikož jsem 5.11. Tak trochu pryč.
Uživatelský avatar
By CSA075
#117577
Strasne bych rad, ale netusim, jak se budu vracet z BTS... pokud odjedu rozume, tak to budu stihat ,ale to znaci odjet po 16:00 z BTS, a to nevim, zkusim zitra zjistit, jak to bude dlouho....
Uživatelský avatar
By Pavel
#117709
Ještě 2 lidi, kdo se hlásí?

Jinak už mám předběžné rozdělení destinací, během zítřka to pošlu soukromě, briefingy s časy na konkrétních bodech dodám později.

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#117753
V prvním příspěvku byly přiřazeny destinace a volačky pro jednotlivé účastníky. Pokud by bylo možné rád bych aby to takhle zůstalo, změny jen v závažných případech, prosím. Prosím dodržte uvedené časy co nejpřesněji, ideálně si zkuste den předem odlet z vaší destinace a změřte si jak dlouho vám to trvá na zadaný bod. V den zkoušky pak včas zavolat pro povolení a být ready, i za cenu že budete muset na vyčkávacím místě čekat na slot (za který si zodpovídá pilot) třeba 2 - 3 minuty.

Ještě stále sháníme alespoň jednoho pilota na eastbound odlet.

PB
#117788
u me zmena, bohuzel nemuzu letet tu urcenou trasu pac se dozvim az den predtim jestli se ten vecer dostanu k PC v 1830 a nebo taky az v 2030, urcite ale neco poletim, ale zavazovat se bohuzel nemuzu...
Uživatelský avatar
By Pavel
#117789
Petr přihlášen do East group dle prvního příspěvku, takže máme obsazeno co jsme potřebovali, ostatní jsou vítání s letem především LKPR inbound/outbound s nějakým běžným dopravním letadlem (turboprop, jet) s načasováním tak, aby vstup nebo výstup z TMA byl okolo 2030loc.

PB
#117866
Ahoj,
nestihnu udělat u CSAv SFO, ale případně požadovanou IFR Evropskou trasu zaletím, pokud budete mít dost lidí, tak v danou dobu zaletím standardně něco vnitrostátního. Nehlásil jsem se dříve, páč jsem nevěděl, jak na tom budu v práci, nakonec ale budu raději na VATSIMu :)
Uživatelský avatar
By aldamat1
#117966
Ahoj, tak jelikož byl tenhle tejden hooodně blbej, a moje máma je úplná .... Tak mam zase zaracha... Takže i když mi to sama potvrdila že budu moct letět, tak jelikož jsem měl tejden blbec, a dostal ze čtvrtletky z matiky za 5, tak nemůžu letět. Fakt strašně moc se omlouvam, ale máma je prostě nekompromisní... :(