Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#115674
Dneska je poslední předprázdninový Czech Online Day, tak si ho přileťte užít. Zatím je bookovaná věžka, ale předpokládám, že během dne přibudou i další pozice.

Řídící, bookněte se někdo prosím. Ať máme alespoň APP nebo ACC.
#116789
[quote="Petra Ondráčková"]
Dnes večer se koná tradiční Czech Online Day. Kdo se nechce zúčastnit vojenského cvičení v LKPD (viz http://www.vacc-cz.org/forum/index.php/ ... 042.0.html), ten si může zalítat obyčejný IFR nebo VFR. K dispozici budou LKAA_CTR a LKPR_APP, případně i další pozice. Tešíme se na vás.
[/quote]

Nechtěla si napsat LKPD_APP? :)
#116793
Aha, on si Jindra booknul LKPD_APP, to jsem přehlédla...to se nějak dohodne večer na místě, třeba dorazí ještě nějací řídící. A přinejhorším může být na LKPR_APP a řídit odtud i LKPD. Uvidíme, jaký bude provoz v Praze a jaký v Pardubicích.
#116797
[quote="Pavel Kubáč"]
[quote="Pavel Brodský"]
Snad nevěříte, že PR uřídí ACC když PD bude mít JM? ;-)

PB
[/quote]

My ti verime :-)
[/quote]

Tak Training Director to musí dát :D Já třeba dorazím, dnes jsem si docela máknul ve škole a večer snad jen přečtu pohádku a budu moct řídit, ale asi dřív než po 20.30 LOC to nebude.
#117051
POZOR POZOR DNES SPECIELNÍ AKCE POMSTI SE SVÉMU INSTRUKTOROVI
Limitovaná edice pouze dnes od 20:00 do 22:00 v LKAA FIRu je možno pomstít se svému instruktorovi za radarem sedícím, za ty všechny stresy co vám během zkoušek způsoboval!
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9