Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#121753
Omlouvám se za některé nesrovnalosti při mém přiblížení na finále. Na to konto budu mít nějaké dotazy k systémům NGX v jiné části fóra. Dneska už se mi s tím ale nechce psát  8)

Petra mě ale super zvládla a nakonec jsem měkce přistál. Dneska už to Péťa složí na výbornou.  :)
#121762
[quote="Pavel Brodský"]
Tlačítko odpojení autopilota je na beranech vlevo. Víc při neporozumění si s autopilotem nepotřebuješ :)

PB
[/quote]

OK, tak to taky nakonec dopadlo. S řízením v ruce jsem kamarád, ale proč nejde AP zpátky zapnout. Jak říkám - dořešíme v jiným části fóra, ale nejdřív se musím ještě podívat do manuálu. Tam to jistě najdu.  ::)
#121773
[quote="Přemek Janša"]
[quote="Pavel Brodský"]
Tlačítko odpojení autopilota je na beranech vlevo. Víc při neporozumění si s autopilotem nepotřebuješ :)

PB
[/quote]

OK, tak to taky nakonec dopadlo. S řízením v ruce jsem kamarád, ale proč nejde AP zpátky zapnout. Jak říkám - dořešíme v jiným části fóra, ale nejdřív se musím ještě podívat do manuálu. Tam to jistě najdu.  ::)
[/quote]

No ono pokud jsi za to vzal hodne(yoke) v modu A/P tak ti to vyhodilo serva a CMD A ti znovu nahodit nepujde a mel jsi zapnout CMD B;)