Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#120709
Super, let uplně v pohodě až na moment kdy asi spadl VACC server a udělalo to nějakej bordel(spadl i TS na moment) tak pak v pohodě, ale pak FSX přestal fungovat ... přitom nic náročnýho - stálých 35fps. Kašlu nato, ale s... mě to.

Oprava : Bordel jsem měl já na síti :D
Naposledy upravil(a) Michal Z. dne 01 bře 2015, 18:51, celkem upraveno 1 x.
#120710
Nechci přát soudruhům z Řecka nic špatného, ale jak s tímhle naloží na dvou stojánkách, to jsem vážně zvědavá.

Doufám, že se nám alespoň nějaký provoz vrátí zpět, abychom si taky užili.

Obrázek
#120722
No s těmi místy to moc zvládnuté nebylo.. ale co. :)
Jo a taky jsem ještě po cestě nezažil tolik holdů... a přistávání přes letadlo na plácku kde se ty letadla otáčí na konci RWY.
Pěkný event.. jen mi pořád nejde do hlavy proč Skiathos. :))
Přílohy
sc2.jpg
sc2.jpg (60.47 KiB) Zobrazeno 3343 x
scn 1.jpg
scn 1.jpg (150.99 KiB) Zobrazeno 3343 x
#120723
[quote="Matyáš Svoboda"]
No s těmi místy to moc zvládnuté nebylo.. ale co. :)
Jo a taky jsem ještě po cestě nezažil tolik holdů... a přistávání přes letadlo na plácku kde se ty letadla otáčí na konci RWY.
Pěkný event.. jen mi pořád nejde do hlavy proč Skiathos. :))
[/quote]

Řekl bych, že kvůli nádherné FSX scenérii (http://www.aerosoft.com/cgi-local/us/ib ... d,,12712_1) a i pěknému přiblížení.
#120725
[quote="Prokop Lamser"]
Nakonec se ze dvou stojánek udělalo asi 5...  ;D
[/quote]

No, koukala jsem, že jednu dobu tam měli podle VatSpy asi 10 letadel jenom na odlet + pár příletů. Tak to dali ještě na patra, ne?
#120726
[quote="Petra Ondráčková"]
No, koukala jsem, že jednu dobu tam měli podle VatSpy asi 10 letadel jenom na odlet + pár příletů. Tak to dali ještě na patra, ne?
[/quote]
Chvilku tam skutečně nějakej Airbus TAP Portugal visel asi dva metry nad apronem  ;D