Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#120151
Obrázek

Přijďte si v úterý zalítat do Brna. Online budou LKTB_GND, LKTB_TWR, oblast a možná i eprouč.

Vítán je jakýkoli IFR a VFR provoz. Vojta potřebuje ještě potrénovat před GND zkouškou.
#120170
Update: Pokrytí řídícíma bude zdá se nadstandardní. Aktuálně LKAA_CTR, LKPR_APP, LKTB_APP, LKTB_GND a asi i LKPR_TWR. Ideální na to strávit večer poletováním mezi LKPR a LKTB :) Tak doleťte, ať se ATC ve výcviku nenudí.
#120193
No, řídících je dost a tys navíc říkal, že momentálně preferuješ lítání před řízením. Takže pokud ti to vyhovuje, tak lítat. Jestli jsem to pochopila správně, tak Dan snad bude mít dozor od JKho.
#120194
[quote="Pavel Brodský"]
Nakonec dneska budu, sice asi né déle než 20-22loc, nicméně lepší než nic... Je záhodno abych šel někam řídit, nebo mám letět?

PB
[/quote]
Jo, leť do Brůna s 777, ať tam mám taky něco většího a mohu aplikovat pojíždění pro kritické typy :)
#120197
[quote="Petra Ondráčková"]
No, řídících je dost a tys navíc říkal, že momentálně preferuješ lítání před řízením. Takže pokud ti to vyhovuje, tak lítat. Jestli jsem to pochopila správně, tak Dan snad bude mít dozor od JKho.
[/quote]

No to asi ne, JK se jenom ptal jestli mam zaskoleni pro LKTB a ja rekl ze ne, ale jestli bude take dohlizet na me domluveno zatim nikde neni :(