Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#119087
Je středa, poslední den roku 2014 a ještě před 14 dny byl ve večerních hodinách Czech Online Day. Na poslední chvíli jsem se dozvěděl, že to bude Silvestr bez rodičů a teď už nevymyslím, kam bych měl vyrazit, takže si připravím nějaké to občerstvení, vytáhnu ze sklepa nějaké to silvestrovské pití a asi od 20 LOC zasednu na LKPR_APP. Budu tam sedět asi do 2330 LOC, a pak si dám pauzu a opět se připojím asi o hodinu později.

Všichni jste vítáni! :) ... Tak co, kdo se zastavíte? :)
#119088
[quote="Bedřich Schindler"]
Je středa, poslední den roku 2014 a ještě před 14 dny byl ve večerních hodinách Czech Online Day. Na poslední chvíli jsem se dozvěděl, že to bude Silvestr bez rodičů a teď už nevymyslím, kam bych měl vyrazit, takže si připravím nějaké to občerstvení, vytáhnu ze sklepa nějaké to silvestrovské pití a asi od 20 LOC zasednu na LKPR_APP. Budu tam sedět asi do 2330 LOC, a pak si dám pauzu a opět se připojím asi o hodinu později.

Všichni jste vítáni! :) ... Tak co, kdo se zastavíte? :)
[/quote]
Já určitě :)
#119102
[quote="Vojtěch Javorský"]
[quote="Ondřej Plechatý"]
Členové CEFv si dnes večer určitě rádi zaletí nějaký ten let, nicht wahr? :-)
[/quote]
Ja bitte! Poletím s DC3 :D
[/quote]
Hlavně si správně naplánuj palivo :D ty dvě kila ze 300kg na letu LKPR-LKKV (offline) fakt pro případ go around nebyl :D btw sice trochu offtopic, ale kde se dá na LKPR dělat runup? jsou tam nějaký speciální plochy pro run up, a nebo se nělá na h/p?