Informace o sletech a akcích u nás a v zahraničí, briefingy i debriefingy. / Fly-ins and events
#114737
Obrázek


PL-VACC a VACC-CZ vás srdečně zvou na EPKT-LKMT VFR City Hopping, který se bude konat v neděli 25th května od 2000 do 2200 místního času.

Mapy a scenérie najdete v následujících odkazech. Délka trasy je zhruba 60 NM.

Mapy a scenérie LKMT pro MSFS a X-Plane ZDE
Seznam scenérií pro VFR létání v CR pro X-Plane ZDE

Mapy a scenérie EPKT pro MSFS ZDE
Scenérie EPKT pro X-Plane ke stažení ZDE

Doporučená trasa z EPKT to LKMT a z LKMT to EPKT.

Online budou minimálně EPKT_TWR, LKMT_TWR, EPWW_S_CTR a LKAA_CTR.

Pro uplné nováčky jsou základy VFR létání popsány na naší WIKI

Jsou vítány i veškeré IFR lety. Jenom bychom rádi upozornili, že ILS v EPKT je mimo provoz. Misto toho můžete očekávat VOR-DME přiblížení na obě dráhy.

Přilette v co nejhojnějším počtu! Poláků prý poletí spousta, doufám, že od nás bude pilotů aspon dvakrát tolik !!!

A pokud někdo nevyužil nejvhodnější příležitost začít s VFR létáním při minulém VFR eventu, tak tahle příležitost je ještě mnohem lepší. Tak neváhejte.

________________________________________________________________________________________________________________


PL-VACC and VACC-CZ would like to invite you for EPKT-LKMT VFR City Hopping. The event will take place on Sunday 25th May between 1800-2000Z.

To make your flight as enjoyable as possible we advice to download charts and sceneries of both airports. The length of the route is approximately 60 NM.

LKMT charts and sceneries for MSFS and X-Plane are available HERE
Index of VFR sceneries of Czech Republic for X-Plane is available HERE

EPKT charts and scenery for MSFS are available HERE
EPKT scenery for X-Plane can be downloaded HERE

Sugested route from EPKT to LKMT and from LKMT to EPKT.

You can expect at least EPKT_TWR, LKMT_TWR, EPWW_S_CTR and LKAA_CTR.

All IFR flights are also welcome, however, we would like to point out that ILS in EPKT is out of service. Instead of it, VOR-DME approach for both RWYs is in operation.

Don\'t forget to mark this event in your calendar!
#114786
O-ou. Kdo to mohl tušit? Maciej ani já ne, tyhle eventy jdou mimo mne. Ale teď tady kolegové z práce hlásí, že to kucí včera projeli s Kanadou. Tak se snad do finále nedostanou. A když jo, tak prostě poletí akorát Poláci, no.
#114787
[quote="Araneus"]O-ou. Kdo to mohl tušit? Maciej ani já ne, tyhle eventy jdou mimo mne. Ale teď tady kolegové z práce hlásí, že to kucí včera projeli s Kanadou. Tak se snad do finále nedostanou. A když jo, tak prostě poletí akorát Poláci, no.[/quote]

Snad! To je špatně použité slovo! ;) ... Každopádně to nebylo jenom kvůli jejich špatné hře, ale to se může řešit někde jinde, bylo by to od tématu ... Já se jako ATC zatím nehlásím, uvidíme podle toho, jak to dopadne.