VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
#126120
Vážení přátelé,

pokud dobře počítám, tak je to rok a dva měsíce od předchozí zkoušky na rating Controller u VACC CZ. Což není zrovna krátká doba.

Nicméně! S velkou radostí Vám oznamuji, že rating Controller získala u českého VACC první žena, kterou myslím netřeba představovat. Já Petře tímto gratuluji a smekám před jejím entusiasmem pro věc, přeci jen je primárně matkou a to jest věc na plný úvazek.

Zkoušku vyšvihla PO moc pěkně, provoz byl na zkoušku akorát, zátěžový, ale nikoliv frekvenci devastující.

Za sebe přeju Petře ať užívá VATSIMovské zábavy plnými doušky a apeluji na to, že CTR rating je ratingem representativním a tudíž nutno k tomuto s vážností přistupovati :)

JD
VACC CZ


Obrázek
#126129
Dík všem.

[quote="Bedřich Schindler"]
Gratulace! ... Ale jenom poloviční, protože jsi do ACC výcviku nastoupila až po mně a předběhla jsi mě a to se nedělá :D
[/quote]

Zase jsi skvělý IT ;)
Ale jinak to budeš muset být postupně nazlobený na všechny, co odteď udělají C1, protože tě všichni předběhnou. Řešení má situace jenom jediné ;)
#126141
Jednotko pozor!

Denním rozkazem uděluji kpt. Petře Ondráčkové diplom, za příkladné plnění služebních povinností nad rámec svého zařazení ve virtuálních vzdušných silách a přeji ji mnoho dalších nařízených hodin ať už na civilních či vojenských pracovištích ŘLP!
Tento čin budiž příkladem i pro méně uvědomělé soudruhy, kteří jsou již čtvrtým rokem zašiti ve výcviku na stanoviště TWR.


Pohov!


Obrázek

Velevážená paní řídící a zachránce mých ztracených a vytroušených věcí na všech akcích českého vatsimu, velká gratulace :)