VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By Schindler
#120052
Přátelé a kamarádi, piloti a řídící!

Sešel se rok s rokem a opět přicházím s informacemi o umístění v soutěži sítě VATSIM, nesoucí název Golden Mic 2014. Nějaké rozsáhlé povídání o aktivitě řídících letového provozu v rámci naší divize si pro tentokrát odpustím a vrhnu se jen na porovnání s předchozím ročníkem této soutěže.

V roce 2013 se LKPR_TWR umístila v kategorii TWR na neuvěřitelném a fantastickém 12. místě s 946 hodinami, LKPR_APP se v kategorii APP umístil na 66. místě se 405 hodinami a LKAA_CTR se v kategorii CTR umístil na 64. místě s 478 hodinami. LKPR_TWR v roce byla opravdu aktivní a je jasné, že zopakování takovéhoto výsledku by bylo opravdu náročné. Řídící se však obměnili a situace se změnila.

V minulém roce, to jest v roce 2014, jsme dopadli následovně. LKPR_TWR se umístila v kategorii TWR na 49. místě s 504 hodinami. Není to takové číslo jako v předchozím ročníku, ale i přesto to není vůbec špatné. Na druhou stranu, LKPR_APP se v kategorii APP umístil na velmi slušném 27. místě se 685 hodinami, čímž si oproti minulému roku pořádně polepšil! LKAA_CTR se v kategorii CTR umístil na 80. místě s 389 hodinami, což znamená značné zhoršení a pro naše oblastníky signál ke zvýšení jejich aktivity (a pro studenty signál k dokončení ACC výcviku!).

To jsou tedy statistiky za uplynulý rok 2014. Konkurence ostatních masivních divizí je obrovská, ale jak je vidět, tak i naše malá divize se umí ve světě prosadit! :)

Díky všem našim řídícím za jejich aktivitu!
Uživatelský avatar
By Pavel
#120056
Ono to vždy přesně odpovídá tomu, jaký rating mají dvojčata BS a JK, žejo - 2013 jste byli věžníci, vloni jste byli většinu roku APP, letos se Béďa hecne a ideálně s okamžtou platností se začne vyskytovat na ACC a budete oba oblastníci a LKAA_CTR bude v top twenty ;-)

PB
Uživatelský avatar
By CSA075
#120058
No docela zajimave vysledky, ale pises ze TWR 504 hodin, kdyz kouknu na Vatsim stat, tak mi za lonsky rok vychazi kolem 210 hodin, mozna malinko vice a to jsem jen ja, kolik nas bylo? To se do toho vycviky nepocitaji?
Uživatelský avatar
By CSA075
#120064
Jenze vy jste u toho i spali s dvojcetem, jen mne udivuje, ze kdyz vezmu me hodiny. PO take neco odridila, odhad tak 120, jsme skoro na 350, zustava ti +- 150 hodin, to jako za rok na pocet ATC , proste mi to prijde skreslene, rekl bych, ze muselo byt vice hodin, ale asi zdani klame....
#120067
Pavle, je to taháno přímo z databáze a vzhledem k tomu, že to vyhlašuje přímo Steven Cullen, tak kvalita garantovaná. Na rozdíl od našeho skriptu, který je aktualizován jednou za pár minut (tuším každé dvě minuty). Trochu mě mrzí, že se nám na webu nezapočítávají i "mentorské hodiny" - dodělávat to však nemá smysl, protože by to nebylo od začátku našich statistik.