VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
#116612
Milí VATSIMáci,

rok se nám zas s rokem sešel,
na jedno bych s Jindrou zašel.
Protože má pivo rád,
a je dobrý kamarád,
rád Vás všechny spolu se mnou,
na pořádnou párty vezmou!

28. prosince je neděle a spolu s Jindrou pořádáme den otevřených dveří ve Vratislavicích. Pokud si myslíte, že se s DC-9 ještě nedá lítat, věřte, že dá. Pokud si to chcete zkusit, máte ideální příležitost.

Dveře se otevírají 28.12.2014 v 10h a zavírají se hned, co vejdete, protože venku je zima. Kdo přijdete, zapište se prosím do tohoto seznamu, ať víme, kolik nás asi bude. http://goo.gl/MyXdK9

Upozorňuji, že nemáme židle (třeba ještě koupím nějaké plasťáky), takže si vezměte ideálně vlastní. Stůl nějaký bude, teplo taky, občerstvení podle počtu lidí. Ale myslím, že to není to, proč byste měli přijít.

A když to bude fungovat, večer to pořádně oslavíme. Až Vás opustím, můžete dál samotní popíjet v kokpitu. Konec konců, kdo se může pochlubit tím, že pilotoval opilý DC-9?

Těším se na setkání

Petr
Naposledy upravil(a) PBily dne 19 pro 2014, 00:35, celkem upraveno 1 x.
#118840
Ale néé.. On Petr neví, že si (na rozdíl od něj :) ) tykám se správcem Intexu, takže židle jsou a budou, jen je potřeba vědět kolik (ideálně co nejvíc, protože už bychom je tady rovnou nechali na příští párty). Taky stoly seženeme!

Důležité je, že se DC-9 posunula do létatelného stavu a že vás tady rádi s Petrem (a snad i Pavlem) uvidíme, přivítáme a představíme, co se za ten rok a kousek změnilo. A je toho dost.

Prostě se opijeme a uvidíme :)

Praktické věci:
- ve spacácích s karimatkou se tu vyspí tak 50 lidí, je tu teplo
- 3 pisoáry, 2 toalety, 3 umyvadla, 2 sprchy
- briefovací salonek
- VIP salonek s 2x2m letištěm na spaní a dvěma peřinami primárně zabookován pro těhotné ženy. Pokud žádné nebudou, o využití mám plné právo rozhodnout sám :D
- pivo dle počtu účastníků zdarma
- psi vítáni (vysvač přítomen, pytlíky taky, úklid vlastníma rukama)
- z Prahy Černý Most sem přes Liberec (Student Agency - bez psa) to trvá přesně 1:45
- z Prahy Černý Most sem přes Jablonec n.N. (Busline - se psem) to trvá přesně 1:45

Těšíme se :)
#118853
Jestli můžu udělat menší promo: Včera jsem měl tu čest se na DC podívat a je to fakt neuvěřitelné, co tam kluci dokázali (a mají v plánu dokázat). Sednete do něčeho opravdu solidního (s vědomím, že to fakt kdysi lítalo) a začnete to nahazovat. Najednou kolem vás začnou blikat adekvátní světla, jak připojujete jednotlivé busy (tak jako v reálu), pak si s tím obletíte první, nemotorný okruh a pěkně vás z toho bolí ruce (tak jako v reálu) a nakonec 5 minut zápolíte s šíleným mechanismem otevírání oken (tak jako v reálu). Fakt se to blbě popisuje, musíte to vidět.
Zvlášť místní určitě dokážou ocenit i to, jak si s tím kluci hrají a každý přístroj tam funguje tak, jak doopravdy v letadle fungoval. Což je značně větší deal, než se jen řekne...

Pokud máte možnost, fakt nad tím moc nepřemýšlejte a jeďte na to mrknout, stojí to rozhodně za to. (A z Prahy jste tam busem raz-dva...)
#118981
Já jsem ještě nevěděl, zda budu moci dorazit a teď definitivně vím, že ne. Přiletěli příbuzní z USA a jestli se najdou ztracené kufry z CDG, tak zítra na otočku dorazí ... Jsem místní, tak třeba někdy dorazím, až budu mít čas - což by mohlo být po prvním týdnu ve škole. Vím, že jedna návštěva za půl roku není nic moc, ale já to vylepším :)
#119057
Jindro, říkal jsi jim i systémové veci, jako např kolik to ma hydraulických pump a cerpadel a pod jakým pracují tlakem? :)
Nápověda: počet je dvojnásobek hydraulických okruhů
Nápověda 2: Kdo lítá s MD82 tak mlčí neb to je stejné
Nápověda 3: Tlak minimálně dvou pump je stejný jako na B737NG

Kdo to uhodne tak bude pochválen před nastoupenou jednotkou :)
Naposledy upravil(a) JKol dne 30 pro 2014, 09:43, celkem upraveno 1 x.
#119061
[quote="Jakub Kolář"]
Jindro, říkal jsi jim i systémové veci, jako např kolik to ma hydraulických pump a cerpadel a pod jakým pracují tlakem? :)
Nápověda: počet je dvojnásobek hydraulických okruhů
Nápověda 2: Kdo lítá s MD82 tak mlčí neb to je stejné
Nápověda 3: Tlak minimálně dvou pump je stejný jako na B737NG

Kdo to uhodne tak bude pochválen před nastoupenou jednotkou :)
[/quote]

Hmm, já jsem byl rád, že jsem se naučil hýbat s klapkami :D