VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By Pavel
#113873
Ahoj, odpověď na tvou otázku najdeš zde (přečíst opravdu celé).

Dále prosím o doplnění skutečného jména do profilu ve fóru v souladu s pravidly.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhej zeptat. Jen bych příště volil lepší sekci, tohle co jsi napsal není Oznámení, ale patřilo by to asi někam do sekce VATSIM software nebo Obecná diskuze (kam to za několik dní až si to tu přečteš přesunu).

PB
By Minoš
#113874
Díky, ohledně jména jsem se při registraci překlepl a místo Miloš jsem zaregistroval Minoš a tak jsem u toho zůstal, pokusím se opravit. Ohledně správného zařazení do sekce jde omyl na účet mé zbrklosti (příspěvek můžete klidně smazat).
Co se týče přihlášení tak tu nad tím maturuji již dva dny, měl jsem za to, že bude stačit Id a psw. , ale nikde jsem na VATSIM nenašel přihlašovací políčka, chtěl jsem observovat a tak jsem se potřeboval přihlásit k VATSIM, ........ jdu číst odkaz. Děkuji Vám.
Uživatelský avatar
By vojav
#113875
[quote="Minoš"]Díky, ohledně jména jsem se při registraci překlepl a místo Miloš jsem zaregistroval Minoš a tak jsem u toho zůstal, pokusím se opravit. [/quote]

Nene, normálně si dej PROFIL - Osobní - Skutečné jméno a tam vypiš celé skutečné jméno ;)
By Minoš
#113876
..... tak mám přečteno, registrován jsem, ale EuroScope po mě chce přihlášení do VATSIM a to nevím jak?...
Uživatelský avatar
By George_L
#113877
[quote="Minoš"]..... tak mám přečteno, registrován jsem, ale EuroScope po mě chce přihlášení do VATSIM a to nevím jak?...[/quote]

Po registraci na VATSIMu obdržíš ID a heslo (taky číselný kód)
Uživatelský avatar
By George_L
#113879
[quote="Minoš"]Ad. JL, ID a heslo mám, ale kam to nasypat?.....[/quote]

Bohužel nepatřím mezi řídící, takže Ti bude muset poradit některý z nich. Já používám kromě FS jen ServInfo.
By Minoš
#113880
Ad. JL díky, taky jsem chtěl být pilotem, ale dřív než do toho \"hupnu\" jsem chtěl něco naposlouchat, ale pořád nevím jak se přihlásit k VATSIM (ne registrovat :-( ), nevzdávám se, ještě jednou díky...... :-)
Uživatelský avatar
By Datum13
#113881
[quote="Minoš"]Ad. JL díky, taky jsem chtěl být pilotem, ale dřív než do toho "hupnu" jsem chtěl něco naposlouchat, ale pořád nevím jak se přihlásit k VATSIM (ne registrovat :-( ), nevzdávám se, ještě jednou díky...... :-)[/quote]

k tomu nepotrebujes ES, staci se prihlasit na VATSIM v FSX za pomoci FSInn nebo Squawbox, postav se s letadlem na nejake stani kde nebudes moc obtezovat a poslouchej na frequency jako pilot;)

jinak jak se pripojit v ES najdes v manualu, podotykam ze se muzes pripojit jenom jako observer, jinak te to nepripoji, pokud mas zajem tak to muzem probrat pres skype:danieltuma1313
By Minoš
#113884
Díky všem za pomoc, chyba bude patrně mezi klívesnicí s židlí :) nadále se budu pokoušet stát se pilotem. Dobrou.
By Araneus
#113885
Miloši, určitě bych ti doporučila to, co radí Dan, tedy stoupnout si v Praze někam na stojánku s letadlem a poslouchat odtud. A nebát se začít co nejdřív lítat. Třeba když bude online řídící a přitom nebude mít co na práci (zrovna nebudou na frekvenci žádná letadla), tak je to pro tebe nejvhodnější příležitost začít. Řídící bude mít čas ti případně opravit chyby apod. Tak se toho naučíš v krátkém čase nejvíc. S Euroskopem se podle mne momentálně zbytečně zatěžuješ a vlastně ti to celkem k ničemu není.