VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
By lukasd10
#110320
Čau lidi chci se zeptat teda spíš poradit když letím třeba s b787 Qatar tak když zaparkuju k gatu tak mám v pravo nahoře v oknu takovou tabulku že otevřu dvěře přední zadní na fuel atd a když to otevřu tak ke mě přijede pozemní stroj ale nepřipojí se zajede pod letadlo ale nezvedne tu odbavovací desku a třeba u b737 Pacifa airlines to nemám tak jestli poradíte stahl jsem si GSX ale píše mi to že už to je nainstalovaný a poprvé to psalo taky a nemužu to v počítači najít tak nevím co stim je tak jestli by někdo poradil prosím? :)
Uživatelský avatar
By JKol
#114987
Ahoj,
nevím kolik uživatelů GSX tu je, nicméně rozhodl jsem se optimalizovat všechna čtyři velká česká letiště pro tento program. Jako první jsem si vzal do parády LKPR, kde byl problém na pár stojánkách s pushbackem, který si myslím že jsem opravil jak nejlépe jsem mohl, dále byly přidány silnice a cesty pro autíčka na severním apronu, ikdyž je mnohdy ignorují a jednou stále po stojánkách (zatím nevím jak vyřešit).
Uživatelský avatar
By Macek
#115002
[quote="JKol"]dále byly přidány silnice a cesty pro autíčka na severním apronu, ikdyž je mnohdy ignorují a jednou stále po stojánkách (zatím nevím jak vyřešit).[/quote]

Zákazem vjezdu ?? :) :) :) :)