VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
#103078
Ahoj Čondro,

díky za reakci. Letáky ve škole - paráda, připisuji Tě na seznam. Pošli mi prosím seznam škol, které bys oběhnul a počet letáků, které budeš potřebovat. Je potřeba na každé škole sehnat kompetentního učitele nebo přímo ředitele školy. Tomu akci popsat a předat určitý počet letáků. Učitel nebo ředitel bude určitě nejlépe vědět jaký kanál k propagaci použít. Přidal jsem Tě na řádek 10, tak si tam prosím napiš své ANO.

Koordinací s TVSV si představuji obeznámení o této akci se všemi jejími členy. Nejsem si jist, zda budeš mít přístup k jejich emailovým adresám a seznamu všech členů. Zkus se však u TVSV po takovém seznamu poptat a buď sehnat kompetentního člověka u nich nebo takový seznam získat. Cílem celé koordinace je říci všem: \"Tento den si vyhraďte pro nevídanou zábavu\". Dále pak schopné piloty zařadit do možnosti zúčastnit se akce přímo na místě.

Informaci na jejich weby dáme okamžitě poté, jakmile budeme mít připravené grafiky a bannery.

Petr
#103079
Ahoj,

seznam škol chceš sem? U nás na škole je na virtuální lítání i kroužek, takže tam nebude problém sehnat někoho kompetentního. A mohl bys mi poradit jak zjistím pro jakou školu, kolik letáčků bude potřeba?

OK
#103080
Ještě nejsem připsaný, ale zajistil bych ty kartičky se soutěží, vytvořím a pošlu verzi 0.0. :) Přemýšlím o tom webu, facebooku a tak. Možná bych to vzal, ale nejdřív bych si s tebou promluvil via skype a kdyžtak kývl.

Co se týče škol, vzhledem k tomu, že Ondra není z Liberce, tak bych mohl vytvořit seznam libereckých škol, přece jenom, účast lbčáků bude asi největší.

A ještě, možná bych mohl zdarma zajistit nástěnku v okolí radnice. Máme tam nástěnku jako skauti a po dohodě by tam poslední měsíc před akcí nějaký plakát být mohl.
#103084
[quote="Čondra87"]Ahoj,

seznam škol chceš sem? U nás na škole je na virtuální lítání i kroužek, takže tam nebude problém sehnat někoho kompetentního. A mohl bys mi poradit jak zjistím pro jakou školu, kolik letáčků bude potřeba?

OK[/quote]

Ahoj Čondro,

seznam škol dej prosím do sloupce D ke svému úkolu. Stačí jejich názvy pro identifikaci. Pokud by jich mělo být více, založ nový spreadsheet a do poznámky u sloupce D na něj dej odkaz.

Letáčky by měli přijít na nástěnky, tzn. řádově jednotky kusů do školy pro tyto účely. Dále bych tam pár letáků nechal těm učitelům nebo ředitelům, aby to poskytli celému sboru a učitelé mohli tyto údaje komunikovat žákům. Takže já bych to viděl na 30ks per škola.

Každý si to může okopírovat, když bude chtít, ale bude tam ta doočí bijící doména ATCvLiberci.cz (to neberte vážně) a tak by si to studenti mohli najít tam, kdyby na ně nevybylo.

Petr
#103086
[quote="Schindler"]Ještě nejsem připsaný, ale zajistil bych ty kartičky se soutěží, vytvořím a pošlu verzi 0.0. :) Přemýšlím o tom webu, facebooku a tak. Možná bych to vzal, ale nejdřív bych si s tebou promluvil via skype a kdyžtak kývl.

Co se týče škol, vzhledem k tomu, že Ondra není z Liberce, tak bych mohl vytvořit seznam libereckých škol, přece jenom, účast lbčáků bude asi největší.

A ještě, možná bych mohl zdarma zajistit nástěnku v okolí radnice. Máme tam nástěnku jako skauti a po dohodě by tam poslední měsíc před akcí nějaký plakát být mohl.[/quote]

Na skypu jsem dnes celý den k dispozici. Kdyby někdo potřeboval, můj skype je pbilywh. Na kartičky jsem tě připsal. Pokud souhlasíš, napiš své ano.

Ad školy - šup tam s názvy škol, popř. jak jsem psal do separátního XLS (to asi bude lepší, protože pak můžeme psát poznámky k jednotlivým školám). Tak ho založ i pro Čondru, ať máme jen jeden spreadsheet na školy.

Petr
#103087
[quote="Jouza"]Ahoj,
v pripade zajmu mohu nabidnout toto:
mohu pouvazovat nad domenovym nazvem a zaslat par navrhu

prohrabat se v mne dodanych dostupnych informaci o akci a vytvorit z nich tiskovou zpravu

behem akce vytvaret provoz[/quote]

Ahoj Jirko,

díky předem za pomoc. Šup sem s návrhy, popřípadě založ nový dokument na google drivu s linkem do našeho úkolovníku.

Tisková zpráva - hurá. Na to se těším. Mohu Ti poskytnou materiál o VATSIMu, který byl publikován v L+K a mám svolení jej použít. Projdu to a vložím na google drive. Odkaz dám do úkolovníku.

Na provoz se moc těšíme a doufám, že Tě poznám osobně ve Vratislavicích (to je vesnice na kraji Liberce :-) ).

Petr
#103091
Hoj, chci se zeptat na dvě věci :) Pro piloty ve Vratislavicích je podmínka si přitáhnout vlastní mašinu, co? :) A bude potřeba nějaký lidi do Vratislavic na nějaký rozvádění lidí (hostesy)? :) Díky!

Jinak je to geniální nápad toto! :) Jen tak dál...
#103092
[quote="Tommy"]Hoj, chci se zeptat na dvě věci :) Pro piloty ve Vratislavicích je podmínka si přitáhnout vlastní mašinu, co? :) A bude potřeba nějaký lidi do Vratislavic na nějaký rozvádění lidí (hostesy)? :) Díky!

Jinak je to geniální nápad toto! :) Jen tak dál...[/quote]

Ahoj Tome,

ano, je to tak. Samozřejmě nějaký extra HW bychom uměli dát dohromady, ale to je nesmysl. Ať si každý ten svůj stroj vyladí tak, jak nejlépe umí. Vzhledem k různým addonům je nereálné, abys kvalitně létal na stroji připraveným někým jiným.

Další lidi samozřejmě uvítáme. Kvalifikovaný personál by měl zodpovídat dotazy u řídících či pilotů, kteří se budou soustředit a komunikovat. Ostatní mohou podávat lidem informace. Pokud někdo máte kamarádky, aby tam zpříjemnily pobyt mezi samými muži, také se pro ně práce najde. Od soutěží, zapisování kontaktů, atd...

Petr
#103094
[quote="PBily"][quote="Tommy"]....[/quote]

Ahoj Tome,

ano, je to tak. Samozřejmě nějaký extra HW bychom uměli dát dohromady, ale to je nesmysl. Ať si každý ten svůj stroj vyladí tak, jak nejlépe umí. Vzhledem k různým addonům je nereálné, abys kvalitně létal na stroji připraveným někým jiným.

Další lidi samozřejmě uvítáme. Kvalifikovaný personál by měl zodpovídat dotazy u řídících či pilotů, kteří se budou soustředit a komunikovat. Ostatní mohou podávat lidem informace. Pokud někdo máte kamarádky, aby tam zpříjemnily pobyt mezi samými muži, také se pro ně práce najde. Od soutěží, zapisování kontaktů, atd...

Petr[/quote]

Jasný, díky :) Je to dost daleko(datem, i dopravou :) ), takže nevím, ale jestli bych měl čas a dopravu, rád bych Vám tam s něčím takovým pomohl :)
#103096
[quote="Tommy"][quote="PBily"][quote="Tommy"]....[/quote]

Ahoj Tome,

ano, je to tak. Samozřejmě nějaký extra HW bychom uměli dát dohromady, ale to je nesmysl. Ať si každý ten svůj stroj vyladí tak, jak nejlépe umí. Vzhledem k různým addonům je nereálné, abys kvalitně létal na stroji připraveným někým jiným.

Další lidi samozřejmě uvítáme. Kvalifikovaný personál by měl zodpovídat dotazy u řídících či pilotů, kteří se budou soustředit a komunikovat. Ostatní mohou podávat lidem informace. Pokud někdo máte kamarádky, aby tam zpříjemnily pobyt mezi samými muži, také se pro ně práce najde. Od soutěží, zapisování kontaktů, atd...

Petr[/quote]

Jasný, díky :) Je to dost daleko(datem, i dopravou :) ), takže nevím, ale jestli bych měl čas a dopravu, rád bych Vám tam s něčím takovým pomohl :)[/quote]


Ahoj,

řeším s PB práci ohledně logistiky (že bych to teda v zájmu celku převzal, abych taky něco dělal :) ), ale pokud jsi z Prahy, myslím, že by nebyl problém Tě po cestě nabrat, kdyby bylo nejhůř a nikdo z PRG nejel... ;)

A datum už máš zapsaný ne? :P :)
#103097
[quote="Alfista164"][quote="Tommy"][quote="PBily"]

Ahoj Tome,

ano, je to tak. Samozřejmě nějaký extra HW bychom uměli dát dohromady, ale to je nesmysl. Ať si každý ten svůj stroj vyladí tak, jak nejlépe umí. Vzhledem k různým addonům je nereálné, abys kvalitně létal na stroji připraveným někým jiným.

Další lidi samozřejmě uvítáme. Kvalifikovaný personál by měl zodpovídat dotazy u řídících či pilotů, kteří se budou soustředit a komunikovat. Ostatní mohou podávat lidem informace. Pokud někdo máte kamarádky, aby tam zpříjemnily pobyt mezi samými muži, také se pro ně práce najde. Od soutěží, zapisování kontaktů, atd...

Petr[/quote]

Jasný, díky :) Je to dost daleko(datem, i dopravou :) ), takže nevím, ale jestli bych měl čas a dopravu, rád bych Vám tam s něčím takovým pomohl :)[/quote]


Ahoj,

řeším s PB práci ohledně logistiky (že bych to teda v zájmu celku převzal, abych taky něco dělal :) ), ale pokud jsi z Prahy, myslím, že by nebyl problém Tě po cestě nabrat, kdyby bylo nejhůř a nikdo z PRG nejel... ;)

A datum už máš zapsaný ne? :P :)[/quote]

To je jasný, že datum mám :P :D
#103100
Myslíte, že by bylo dobré to propagovat u mě na VŠ, tedy ČVUT Fakulta dopravní? Sice sídlíme v Praze, ale zase jsme přímo od oboru a někteří tady létají, nebo by létat chtěli (reál, virtuál). Až budu mít chvíli času tak chci vymyslet nějakou svou propagační akci spešl pro dopravku (v Praze!), ale třeba by stálo za to sem aspoň na nástěnky a koleje rozvěsit letáčky, pár lidí z liberecka tu předpokládám studuje...

PB
#103103
Koukám, že na webu je už JM, ale jestli bude potřeba s něčím (na webu) pomoct, tak rád pomůžu. Roznést letáky do školy bych asi taky mohl, ale pochybuju, že tam někdo od nás ze školy (z Prahy) pojede... K tomu Facebooku mi přijde nejlepší napsat všichni, než aby to dělal jeden, každý má jiné \"přátele\" a některým se to bude líbit více než jiným. :) Ještě k té doméně, bylo by pěkné mít doménový hack (ne, nikam se nabourávat netřeba), třeba vats.im je volná nebo flyonvats.im (taky volná). :)
#103123
[quote="torpy68"]Výborny nápad táto akcia.
A kedze mám rodinu v Jablonci,tak sa zúčastním reál pokial sa niečo nestane. Ak teda nevyhodíte zahraničného votrelca :)
Niektorých z Vás už poznám,a na ostatných sa budem tešiť :)[/quote]
Další jablonečák, tak to tam můžem jet tramvají spolu :D Jinak mam naplánováno to zverejnit na základky ZŠ Aloisina Výšina, ZŠ Husova, ZŠ ve Vesci, ZŠ Liberecká, SPŠ Stavební, Gymnazium Jerelimova (SPŠ Strojní a elektrotechnicka). Strojárnu a Aloisinku si BS vezmeš asi ty, a Vesec asi David Krejčík... Taky by nemuselo bejt marný to dát (nevim, kolik by to stálo) do Kalendáře liberecka...
#103125
[quote="JKol"][quote="torpy68"]Výborny nápad táto akcia.
A kedze mám rodinu v Jablonci,tak sa zúčastním reál pokial sa niečo nestane. Ak teda nevyhodíte zahraničného votrelca :)
Niektorých z Vás už poznám,a na ostatných sa budem tešiť :)[/quote]
Další jablonečák, tak to tam můžem jet tramvají spolu :D Jinak mam naplánováno to zverejnit na základky ZŠ Aloisina Výšina, ZŠ Husova, ZŠ ve Vesci, ZŠ Liberecká, SPŠ Stavební, Gymnazium Jerelimova (SPŠ Strojní a elektrotechnicka). Strojárnu a Aloisinku si BS vezmeš asi ty, a Vesec asi David Krejčík... Taky by nemuselo bejt marný to dát (nevim, kolik by to stálo) do Kalendáře liberecka...[/quote]

Prosím tě klid! Seznam škol, na které to půjde už je na 95% definitivně hotov. Včera byl zpracován a o (roznos/voz), myslíš rozeslání, letáků se stará už někdo jiný.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... wT1E#gid=0

Nebo přímo pracovní dokument: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... VSGc#gid=0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20