VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By JAV
#80503
Evropská divize VATTSIMu - VATEUD - rozběhla novou službu: podporu nových členů VATSIMu. Alin Fusaru (VATEUD5) bude sledovat nové registrace. Pokud se někdo zaregistruje do VATSIMu, ale nebude se připojovat jako pilot, nabídne mu pomoc. Zárověň bude národní VACCy informovat o členech, kteří se nově zaregistrovali.

Myslím, že to je krok krok správným směrem, jak podpořit zájemce a udržet je v komunitě virtuálního létání. V našem VACC-CZ zatím nemáme podobnou funkci, poskytující služby v češtině. Zájemci (např. z řad oddělení lidských zdrojů virtuálních aerolinií, verbíři virtuálních vojenských leteckých služeb a všichni jim podobní) ochotní pomáhat nováčkům mohou mým prostřednictvím získat přístup k periodickým reportům nově se registrovaných členů.

Není vyloučeno, ža VACC-CZ bude mít člena staffu s podobným úkolem. Vážní zájemci o takovou práci, kontaktujte mne taktéž emailem. Obsahem činnosti by byla pomoc nováčkům-pilotům, tj. IT pomoc při zprovoznění FS a připojení, nasměrování na základy pilotáže, letecké navigace, spolupráce s ATC v řízeném prostoru.

Tuto činnost měli dobře zmáknutou dáma a hoši z Air Prague. Bohužel se skončením seriálu Letiště se odmlčeli...
By PBily
#80507
Pěkné poledne všem,

již delší dobu se snažím sehnat kontakt na Jiřího Dubinu, který je zde Training Directorem. Na stránkách VACC-CZ je sekce jak se stát ATC a jeden z kroků, kam jsem dospěl, je kontaktovat jeho. Bohužel není nikde kontakt. A to jsem fakt prohledal snad i Facebook :-)

Jirko, prosím Tě, jestli budeš číst tyto řádky, pak mám eminentní zájem stát se ATC. Už mě to nebaví jen pozorovat :-). Vše, co jsem našel, jsem prostudoval a rád bych se stal studentem.

Jak na to? Nechci nikoho okrádat o drahocenný čas. Jsem schopen studovat sám. Pokud je tedy někdo, kdo se mě ujme, budu mu dělat jen velikou radost ;-)

Díky za brzkou odpověď
Petr