VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By dubajss
#57405
Vážení přátelé ANO,

po letech útrap, psychického vydírání, neustálého buzerování jsme se na základě dnešní zkoušky rozhodli,
že JaVo už je natolik vyčerpaný a zdeptaný našimi výcvikovými metodami, že mu můžeme finálně udělit
titul Controller 1 alias oprávnění řídit samostatně pozici LKAA_CTR.

Gratuluji a oceňuji výdrž a snahu s. JaVo.

P.S. pro JaVo: Tímto naše chatování nekončí :)
Uživatelský avatar
By dubajss
#57408
Poslední dobou je nějakej všímavej a pracovitej, na rozdíl o jiných řídících, kteří konflikty eliminují v jejich zárodku si JaVo konflikty naopak vědomě vytváří, aby je mohl následně za pět minut dvanáct řešit.
Uživatelský avatar
By Pavel
#57412
Gratz z věže, sorry za to že jsem ti tam jeden problém udělal, to řešení jednoho go arroundu byla chyba ode mě, ale naštští jsi to zachránil (nebylo to součástí zkoušky :P).

PB
Uživatelský avatar
By Filipos
#57419
Super, to moc rád slyším :) Nechť se 22.10.2009 zapíše do dějin jako den, odkdy už nebyl LKAA FIR nikdy offline :) Gratulace letí z Moravy.
Uživatelský avatar
By Ico
#57421
Po urcite vycerpavajucich skuskach gratulacia zo Slovenska, vela sil a dobrych rozhodnuti do dalsieho riadenia...
Uživatelský avatar
By JAV
#57424
Děkuji svým školitelům za léta neuvěřitelné trpělivosti. Ona jim ještě bude muset vydržet. Kdo to dnes viděl, tak chápe že vÚLC vydrží dost...

[quote="dubajss"]..na rozdíl o jiných řídících, kteří konflikty eliminují v jejich zárodku si JaVo konflikty naopak vědomě vytváří... [/quote]
Chvílemi to vypadalo i na soukromě vygenerovanou RtH III.

Pilotům díky za provoz, řídicím za vysvobození na regionálních letištích!! A těšte se, holoubkové, problémů budeme za pět dvanáct řešit dost.
Uživatelský avatar
By JAV
#57426
[quote="George_L"]Gratulace. Budou od teď v říjnu dva státní svátky? ;)[/quote]

To asi nebudou, ale byl jsem známým bankovním expertem upozorněn, že datum zkoušky se nápadně kryje (o pár dní) s výročím krachu na newyorské burze. Tímto odpověď Amálce: Nesrazil, ale jen tak tak.
Uživatelský avatar
By JAV
#57444
Jo to bysme mohli, něco jako předvánoční besídka VACC-CZ. Třeba se ještě poštěstí výcvikovému středisku splnit soc. závazek k 17. listopadu a zdárně ukončit školicí proces mých služebně mladších a daleko výkonnějších kolegů. To by pak bylo velkolepé.

[quote="JAV"]A těšte se, holoubkové, problémů budeme za pět dvanáct řešit dost. [/quote]
Pochopitelně se vztahuje i na hrdličky.
#57448
Gratulace! Bohužel jsem zase musel pryč (ach, ty čtvrtky) a jsem rád, že jsem nechyběl ;)

PS: Takže od teď non-stop LKAA online day, doufám :P