VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By Datum13
#119397
[quote="Petr Bílý"]
Dnes po 9h volej. Skype pbilywh
[/quote]

Pridal sem te do Skypu ;)
Uživatelský avatar
By Datum13
#119491
Vazeni panove a pani,

Dnes sem poslal zavaznou objednavku pro nase polokosile. Mam pro vas ale spatnou,spatnou a dobrou zpravu ;)

Zacnu s tou spatnou:
Je tu moznost ze se nam nepodari ziskat polokosile ve vybrane barve z duvodu nedostatku nekterych velikosti na skladu v CR/AU, v pridade ze ani nebude mozne zajistit jiny model taktez v nasi pozadovane barve bude muset  byt zvolena barva jina. Podle podkladu ze statistiky byla vybrana barva Mouse grey/Dark grey, V pripade ze bude muset byt vybrana barva jina bude to barva NAVY takez zalozena podle statistiky.

Druha spatna zprava:
Bohuzel naklady na vyrobu se nam o neco zvysily jelikoz uvedena predbezna cena byla zalozena na cene diviznich tricek s jednim potiskem...teda to je muj odhad

Jelikoz ty potisky jsou dve a tricko bylo zamneneno za hezci verzi polokosile tim se nam taktez cena zvysila :(
Konecna cena tedy je kolem 300,-kcs

Logo na predni strane bylo vybrano vetsinou a je to logo divizni


a ted ta dobra zprava;)
Podarilo se mi zajistit sponzora a veskere naklady na zakoupeni a tisk polokosile je uhrazen nasim sponzorem ;) ........pro ty pomalejsi.....polokosile jsou zdarma :D


Konec hlaseni
Naposledy upravil(a) Datum13 dne 11 led 2015, 20:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By prolam
#119504
Zdravím!
Vím, že píši dost pozdě, ale uvědomil jsem si, že pokud budu na RWY4U vítat návštěvníky, nebylo by triko od věci. Triko si klidně zaplatím, s tím problém není. Pokud už nejde doobjednat, nevadí, vezmu si nějaký jiný letecký oděv! Díky moc!

Prokop
Uživatelský avatar
By Datum13
#119520
[quote="Prokop Lamser"]
Zdravím!
Vím, že píši dost pozdě, ale uvědomil jsem si, že pokud budu na RWY4U vítat návštěvníky, nebylo by triko od věci. Triko si klidně zaplatím, s tím problém není. Pokud už nejde doobjednat, nevadí, vezmu si nějaký jiný letecký oděv! Díky moc!

Prokop
[/quote]

Jakou chces velikost?
Uživatelský avatar
By Datum13
#119522
[quote="Michal Zíka"]
Dandýs, tak teď doufam, že nasbíráš karmu :D  Perfekní práce ! ;)


[/quote]

Diky, to jeste neni uplne vsechno :), bude toho podstatne vice ale to bude uverejneno ve vlaknu pro RWY4U

So stay tuned..... ;)
Uživatelský avatar
By Datum13
#119528
[quote="Petr Bílý"]
Teda Dane, slušná práce!
[/quote]

Díky Petře. Ty mas velkou zásluhu při zajištění firmy pro tisk. Moc se omlouvám ze sem tě do toho musel zatáhnout. Nechtěl sem to zde dopředu uvádět kdyby to náhodou nakonec nevyšlo se sponzorem. Jenom sem vám chtěl udělat malou radost. Berte to jako dárek ode mne a našeho sponzora. ;)
Uživatelský avatar
By Datum13
#119537
[quote="Tomáš Dvořák"]
Velmi dobrá9 práce :-)
[/quote]

Jo jo to rika ten pravej :)

Neboj Tome o tobě bude zmínka později ve vedlejším vlákně  ; )
Uživatelský avatar
By aldamat1
#119542
Pujde to tričko poslat poštou? Aktuálně mam 99,999% šanci že na RWY4U nebudu, protože matika a tátova podmínka. Tak bych chtěl mít aspoň památku na akci na který jsem po dlouhym plánování nakonec nebyl.

Díky.
Uživatelský avatar
By Datum13
#119550
[quote="Aleš Matušík"]
Pujde to tričko poslat poštou? Aktuálně mam 99,999% šanci že na RWY4U nebudu, protože matika a tátova podmínka. Tak bych chtěl mít aspoň památku na akci na který jsem po dlouhym plánování nakonec nebyl.

Díky.
[/quote]

Alesi jsi na seznamu takze mas polokosily jistou i kdyz nebudes mit moznost se dostavit. Odkud jsi? Urcite by se nasla nejaka dobra duse aby ti kosily za naklady poslala postou ;)
Uživatelský avatar
By Datum13
#119552
To mne pripomina: Nasel by se nekdo z Liberce pro vyzvednuti nasi zakazky nejpozdeji 23.1. ve firme Procentrum pobliz Liberce, podrobnosti dodam. Dam vedet kdy bude mozno zakazku vyzvednou, mozna bude zakazka vyrizena jeste pred timto datumem.

Dvojcata nekdo z vas? Nevim jestli  JM? popripade BP? nekdo jiny?
Uživatelský avatar
By Datum13
#119567
Ptvrzeno od JK, dvojcata zajisti osobni odber nasi zakazky u firmy Procentrum nejpozdeji v patek 23.1. a privezou do Prahy.....diky ;)
By PBily
#119612
[quote="Daniel Tuma"]
To mne pripomina: Nasel by se nekdo z Liberce pro vyzvednuti nasi zakazky nejpozdeji 23.1. ve firme Procentrum pobliz Liberce, podrobnosti dodam. Dam vedet kdy bude mozno zakazku vyzvednou, mozna bude zakazka vyrizena jeste pred timto datumem.

Dvojcata nekdo z vas? Nevim jestli  JM? popripade BP? nekdo jiny?
[/quote]

Dane, to já zařídím. Kluci z práce tam jezdí často. Jen mi to připomeň a domluv s paní Mrákotovou, ať zavolá, až to bude.

BP
By PBily
#119613
[quote="Daniel Tuma"]
Ptvrzeno od JK, dvojcata zajisti osobni odber nasi zakazky u firmy Procentrum nejpozdeji v patek 23.1. a privezou do Prahy.....diky ;)
[/quote]

OK, pak se do toho nemíchám, pokud by bylo třeba, volejte, pište ;-)

BP
Uživatelský avatar
By Datum13
#119619
[quote="Petr Bílý"]
[quote="Daniel Tuma"]
Ptvrzeno od JK, dvojcata zajisti osobni odber nasi zakazky u firmy Procentrum nejpozdeji v patek 23.1. a privezou do Prahy.....diky ;)
[/quote]

OK, pak se do toho nemíchám, pokud by bylo třeba, volejte, pište ;-)

BP
[/quote]

Jasne Petře. Nechám si te jako zálohu. V případe jestli to chce JK nechat raději na tobě budu jen rád proto ze se již dobře znáte. JK potvrdil ze to vyzvednou nejdříve 23.1
Je mozne ze zakázka bude hotova i dříve ale moc tomu nedávám již z toho důvodu že sem nakonec u nich nechal také udělat ty šňůrky na krk pro vizitky a dnes ráno bylo nejpozdejsi datum tak aby to do 23.1. Stihli.  Již sem to objednal včera tak uvidíme. Mam ale zaručeno od pana Stehlíka ze to opravdu budeme mit vše Hotové nejpozději toho 23.1. ;)
By PBily
#119805
[quote="Daniel Tuma"]
[quote="Petr Bílý"]
[quote="Daniel Tuma"]
Ptvrzeno od JK, dvojcata zajisti osobni odber nasi zakazky u firmy Procentrum nejpozdeji v patek 23.1. a privezou do Prahy.....diky ;)
[/quote]

OK, pak se do toho nemíchám, pokud by bylo třeba, volejte, pište ;-)

BP
[/quote]

;-) To rád slyším. Je to kvalitní firma, takže věřím, že to dají!

Jasne Petře. Nechám si te jako zálohu. V případe jestli to chce JK nechat raději na tobě budu jen rád proto ze se již dobře znáte. JK potvrdil ze to vyzvednou nejdříve 23.1
Je mozne ze zakázka bude hotova i dříve ale moc tomu nedávám již z toho důvodu že sem nakonec u nich nechal také udělat ty šňůrky na krk pro vizitky a dnes ráno bylo nejpozdejsi datum tak aby to do 23.1. Stihli.  Již sem to objednal včera tak uvidíme. Mam ale zaručeno od pana Stehlíka ze to opravdu budeme mit vše Hotové nejpozději toho 23.1. ;)
[/quote]
Uživatelský avatar
By aldamat1
#119807
Dobrá, mě by se kvůli mému bydlišti hodilo, aby mi to tričko hodil domů asi někdo z Liberce, jelikož do Prahy se jede mam pocit po R10, a já bydlim po cestě. Samozřejmě je možnost převzít si ho i v Čelákovicích, ale tam jen tak do 14:30, pak jedu domů, a tam pak do 16:00, kdy odcházím k tátovi, pokud by se teda jednalo o ten pátek.

Případní dobrovolníci mi napiště, nějak se dohodnem na čase a místě.

Dík
Uživatelský avatar
By Schindler
#119808
[quote="Aleš Matušík"]
Dobrá, mě by se kvůli mému bydlišti hodilo, aby mi to tričko hodil domů asi někdo z Liberce, jelikož do Prahy se jede mam pocit po R10, a já bydlim po cestě. Samozřejmě je možnost převzít si ho i v Čelákovicích, ale tam jen tak do 14:30, pak jedu domů, a tam pak do 16:00, kdy odcházím k tátovi, pokud by se teda jednalo o ten pátek.

Případní dobrovolníci mi napiště, nějak se dohodnem na čase a místě.

Dík
[/quote]

Tipuji, že se na okraj Prahy dostaneme někde až po 16. hodině nejdříve ...
Uživatelský avatar
By aldamat1
#119862
Tak já to nějak domluvim s tátou, že přijdu až si to vyzvednu. V kolik cca očekáváte že vyjedete z Prahy?
Uživatelský avatar
By vojav
#119863
[quote="Aleš Matušík"]
Tak já to nějak domluvim s tátou, že přijdu až si to vyzvednu. V kolik cca očekáváte že vyjedete z Prahy?
[/quote]
Tak snad si to vezmeš už v pátek ne ? :D
Uživatelský avatar
By aldamat1
#119864
[quote="Vojtěch Javorský"]
Tak snad si to vezmeš už v pátek ne ? :D
[/quote]
JJ :D jen jsem špatně pochopil to že na okraj Prahy se dostanou až někdy po 16:00