VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
#106619
[quote="Stanislav Pour"]všem zůčastněným velké díky a hlavně pak všem organizátorům, zejména pak Petrovi Bílému. Pánové díky, byla to super akce! Víme alespoŃ kolik návštěvníků přibližně přišlo? :-)[/quote]

Díky Stando,

shodli jsme se, že jich bylo něco mezi 200-250 lidí. Jinak mám u sebe Tvoji redukci DVI-RGB, kterou jsem si vypůjčil. Mohu Ti ji někam poslat poštou.

Petr
#106620
[quote="jozif"]Sme radi, že sme sa na akcii mohli zúčastniť. Bolo super vidieť také množstvo ATC a pilotov na jednom mieste. Aj keď spojenie občas vypadávalo, bolo to fajn. Za vACC Slovensko chcem poďakovať aj za občerstvenie a upomienkové predmety. Škoda, že sme museli tak skoro odísť, ale cesta domov nebola až tak krátka. ;) Dúfam, že sa takto stretneme aj nabudúce.[/quote]

Pánové, Vám patří velké díky a zejména veliký obdiv, neboť jste vážili tu nejdelší cestu. Nakonec nás s Pavlem mrzelo, že jsme soutěž nerozšířili až na Slovensko. Nějak nás to prostě netrklo. Pokud akci někdy zopakujeme (zatím o tom neuvažuji ;-), určitě se polepšíme.

Děkujeme za trička (obdržela je posádka multicrew) Pavel Brodský a Jindra Machalínek.

jsem rád, že jste v pořádku dojeli.

Petr
#106621
Já tu mám u sebe navíc 4 napájecí kabely k počítačům, ani jsem si nevšiml, že se tam včera hodili, takže ti je někdy Petře donesu, až se domluvíme. Kdyby se našel VGA kabel s označením BS024 na konektoru, tak budu rád, když ne, tak to vadit taky nebude, mám dom ještě dva.
#106624
Také se připojím k vyslovení obdivu organizátorům, Petrovi Bílému zvlášť. Bylo to velmi příjemné, poučné, vzrušující a přitom neuvěřitelně pohodové. A navíc to zřejmě začíná přinášet ovoce, tento printscreen je pořízený kolem poledne; 67 hostů jsem tu ještě neviděl.

Obrázek
#106625
Dnes už to tady několikrát zaznělo ale nemůžu si to odpustit taky. Podle fotek, co jsem doposud viděl to byla akce výborná. Chtěl bych taky poděkovat všem, co se na to podíleli, protože jste ukázali, že uspořádat takovou akci, takových rozměrů pro Vás není žádný problém(obrazně řečeno, samozřejmě toho zařízování a všeho bylo určitě dost) :) . Já jsem se zapojil do řízení alespon z domu a taky jsem si to užil, ale ted mě štve, že jsem tam nemohl být s Vámi, protože bych si to užil ještě o mnoho víc. Tak snad příště už to vyjde.

Ještě jednou díky. A jak tady už někdo psal. Respect. :)

MD.
#106628
V sekvenci se i já přidávám s velkým díkem za celou organizaci a průběh akce všem zúčastněným...

Jsem rád, že se naše řady budou do budoucna, doufejme, rozrůstat. To bylo ostatně také hlavním účelem celého snažení a myslím, že to bylo splněno do puntíku. :)

P.
#106629
[quote="PBily"][quote="Stanislav Pour"]všem zůčastněným velké díky a hlavně pak všem organizátorům, zejména pak Petrovi Bílému. Pánové díky, byla to super akce! Víme alespoŃ kolik návštěvníků přibližně přišlo? :-)[/quote]

Díky Stando,

shodli jsme se, že jich bylo něco mezi 200-250 lidí. Jinak mám u sebe Tvoji redukci DVI-RGB, kterou jsem si vypůjčil. Mohu Ti ji někam poslat poštou.

Petr[/quote]

Petře redukci neřeš, mám doma myslím 1-2 další :-) nehledě na to, že analogový připojení už nějak nepoužívám ;)
#106661
Obrovské díky Petrovi a jeho teamu, jehož jsem měl tu čest být malou součástí. Neodvažuju se odhadnout, kolik do toho musel vrazit chuti, času, vůle a neposlední řadě i vlastních peněz. Veřím, že dopad akce na řady nováčků bude podobně razantní, jako dopad na moje osobní zážitky s VATSIMem.
#106664
Též se s radostí připojuji k díkům! Díky Petrovi za jeho nasazení a díky všem za skvělou atmosféru a organizaci. I přesto že mě technika neměla neskutečně ráda, včetně rychlíku do Liberce, nebyl jsem nechán ve štychu, za to též velký dík!
#106672
[quote="Stanislav Pour"][quote="PBily"][quote="Stanislav Pour"]všem zůčastněným velké díky a hlavně pak všem organizátorům, zejména pak Petrovi Bílému. Pánové díky, byla to super akce! Víme alespoŃ kolik návštěvníků přibližně přišlo? :-)[/quote]

Díky Stando,

shodli jsme se, že jich bylo něco mezi 200-250 lidí. Jinak mám u sebe Tvoji redukci DVI-RGB, kterou jsem si vypůjčil. Mohu Ti ji někam poslat poštou.

Petr[/quote]

Petře redukci neřeš, mám doma myslím 1-2 další :-) nehledě na to, že analogový připojení už nějak nepoužívám ;)[/quote]

Dobrá, hodím ji do krabice k ostatním ;-)

Petr
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20