VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
#119774
[quote="Pavel Kubáč"]
[quote="Bedřich Schindler"]
[quote="Radomír Věncek"]
Dobře, tak česky: chudáci řidiči... jako automobiloví :-)
[/quote]

Hold se někdo obětuje ve prospěch druhých, no :D Ještě že mám svého osobního řidiče ...
[/quote]

Myslis MAMKU?
[/quote]

Ne, JKho :-D
#119781
Ale prdlajs!
Je to narazka na to, ze vecer po akci se budeme chtit "zpumprlikovat", ale ridici (řidiči) nebudou moci, bo bude pot5eba, aby dojeli na Strahov... a odvezli tam ty zpumprlikovane...
#119782
[quote="Radomír Věncek"]
Ale prdlajs!
Je to narazka na to, ze vecer po akci se budeme chtit "zpumprlikovat", ale ridici (řidiči) nebudou moci, bo bude pot5eba, aby dojeli na Strahov... a odvezli tam ty zpumprlikovane...
[/quote]

Ráďo to neni zadnej problem. Pokud mi někdo půjčíte auto pro více než 3 zpumprlikovane  (moje je jen pro ty 3) tak vás odvezu...to není problém ;)
Ja z důvodu nemoci již 18 let abstinuji  (téměř :D ) ja si dam tak max 1 pivko abych nezapomněl jak to český vůbec chutná toť Vše :(
#119790
Oběma díky. Ale dostal jsem další email s omluvou od PZ, čímž se začíná vše značněji komplikovat. Doufám, že se mi nechystáte už někdo psát, když byl nahlášen konečný termín připomínek na včerejší den.¨

Uvidíme jak to to vyjde, ale pravděpodobně se tyto neúčasti dotknou i lidí, kteří doposud nic nedělali. Chtěl jsem vše nechat na bázi dobrovolnosti, ale asi to tak nepůjde.

Co se týče provádění, tak by to asi PB nebo někdo, kdo to vymyslel, specifikoval lépe, ale v podstatě se jedná asi o směřování návštěvníků po prostoru akce a jejich provádění s případným komentářem. PB?
Uživatelský avatar
By Pavel
#119791
Provádění = aby návštěvníci nebloumali bezprizorně prostorem pro ATC a piltoy, kteří nebudou mít moc čas se jim věnovat - tzn zodpovídat dotazy, upozorňovat na to, co je podstatné, směřovat k simulátorům a soutěži, rozdávat vacc-cz vizitky...

PB
By Kuba5
#119793
Díky za odpověď.
V tom případě provádění beru, mám na starosti jen simulátor a rád pomůžu i takhle. Pořád totiž stoprocentně nevím, jestli budu moci létat, dnes to na notebooku vyzkouším a uvidíme, každopádně radši pomůžu třeba tím prováděním, než létáním, to můžu kdykoli jindy.  :)
#119794
Filip M. a Pavel Z. byli odstraněni ze seznamu, trochu více to zatížilo ATC a přidal jsem Michala Zíku a Libora Jandu ke konci akce - viz. rozpis. Michal u simulátoru snad bude dobrou volbou, když ho máme ve velení naší virtuální armády a Libora si podobnou činnost již vyzkoušel na předchozí akci. Doufám, že vám to nevadí, ale příliš možností tu není, neboť z ATC se moc vybírat nedá.
By PBily
#119804
Ahoj,

jen se chci ujistit, že někdo vezme joystick k simu pro veřejnost. Stroj bude dnes komplet připraven. Jak s P3D, tak FSX. Nahraju tam toho co nejvíc. Budou k tomu i pedály?

Neměl byste k tomu někdo nějký velký monitor? Já k tomu vezmu nějaký standardní, ten velký si chci nechat k podiu. Popřípadě dát k podiu malý a ten můj velký dát k simu pro veřejnost. Hlaste se, díky.

Petr
By PBily
#119810
[quote="Bedřich Schindler"]
O dalšího člověka méně. Rozpis opět miniaturně pozměněn - tentokráte se to dotklo pouze Standy P.

Joystick můžu půjčit, ale je to jen Saitek Cyborg X.
[/quote]

Bedo, vem ho s sebou. Cokoliv bude lepší než myš. Pokud máte někdo něco, vemte, půjčte ;-)

Díky

BP
Uživatelský avatar
By vojav
#119814
[quote="Petr Bílý"]
[quote="Bedřich Schindler"]
O dalšího člověka méně. Rozpis opět miniaturně pozměněn - tentokráte se to dotklo pouze Standy P.

Joystick můžu půjčit, ale je to jen Saitek Cyborg X.
[/quote]

Bedo, vem ho s sebou. Cokoliv bude lepší než myš. Pokud máte někdo něco, vemte, půjčte ;-)

Díky


BP
[/quote]
Vezmu ThrustMaster Hotas X....
#119815
Ahoj, jestli můžu s něčím v sobotu pomoci, tak se nabízím. Vezměte ale prosím v úvahu mé začátečnické schopnosti a to, že všechny členy Vatsimu znám pouze jako virtuální identity.
Resp. jak by řekl Arnold Judas Rimmer, BSc. SSc.: Je to jen soubor pixelů. :-)
#119816
ATTN ALL: 
Pronájem konferenčního sálu na Letecké škole ŘLP je možný za cenu cca 1200-1300,-/večer (1800-2130). Pokud budeme brát v potaz počet účastníků (tj. kolem 30-35 lidí), vychází to na cca 40,-/os. Je nutné, aby bylo odsouhlaseno, že každý přispěje uvedenou částkou.
Takže se co nejdřív dohodněme, zda ano, nebo ne (zadarmo to bohužel nedostanu).
#119820
[quote="Petr Bílý"]
[quote="Bedřich Schindler"]
O dalšího člověka méně. Rozpis opět miniaturně pozměněn - tentokráte se to dotklo pouze Standy P.

Joystick můžu půjčit, ale je to jen Saitek Cyborg X.
[/quote]

Bedo, vem ho s sebou. Cokoliv bude lepší než myš. Pokud máte někdo něco, vemte, půjčte ;-)

Díky

BP
[/quote]
No já mám volnej set Saitek, berany, TQ a (pedály - v tu dobu už budou říkat pane Radovi).
#119821
[quote="Bedřich Schindler"]
Hmm, to teda není nic moc. Vzhledem k tomu, že akce končí v 17.30, než z toho vylezou všichni lidi a než to sbalíme, tak bude bůh ví kolik. Ještě další otázka je, co s elektronikou. Pochybuji, že bych mohl v autě nechat monitory, počítače, foťák a další věcí, tak to asi ne. Předpokládám, že nejsem sám, co to nechce nechat někde na parkovišti v autě a znamená to asi odvést na Strahov. Takže tohle by znamenalo, že se tam dostaneme s boží vůlí nejdříve po 20. hodině ...
[/quote]

Myslím, že by se dalo to posunout, tedy 1900-2230
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19