VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By Pavel
#119261
Takže: závěry z dnešní finální koordinační schůzky na LKPR:

- Rozmístění stolů dojednáno a bude tak, jak jsme požadovali. Nábytek nám nastěhují tak jak jsem nakreslil + po dobu našeho stavění techniky tam nechají zázemí, kdyby bylo třeba něco měnit (přidat stůl, etc).

- IT nám připraví hub a nastaví síť, prodlužky k PC svoje. Kdokoliv máte počítačové síťové kabely, berte s sebou, dlouhé výhodou.

- Stěhování techniky na místo konání v pátek 17-20loc. Pokuste se dorazit přesně na 17. hodinu.

- Akce končí úderem 18. hodiny, stěhování techniky ze sálu ven 18:01-20:00 v sobotu.

- Po celou dobu tam s námi budou jejich IT dohlížející na funkci internetu a napájení připraveni zaskočit kdyby nám cokoliv přestalo fungovat, aby se minimalizovala šance problémů s technikou.

ZÁVAZNÝ BRIEFING PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY AKCE (bude průběžně aktualizovaný) je na www.runway4you.cz/ucastnik - doporučuji den před akcí vytisknout a vzít s sebou do ruky, je na něm vše co potřebujete vědět, ať se nemusíme dohadovat v kolik a kde.

Dotazy?

PB
Naposledy upravil(a) Pavel dne 05 led 2015, 19:51, celkem upraveno 1 x.
#119265
[quote="Pavel Brodský"]
Dotazy?
[/quote]

když nebudu able tam bejt už v ten pátek tak prostě co nejdřív ( třeba 7:30 ) přijet v sobotu ráno jo ?
zatím to mám tak 50/50 jestli v ten patek bude hokej nebo ne
Uživatelský avatar
By Pavel
#119266
No jak nebudu, hokej nehokej - Runway4you v LKPR máš jednou za život...

V sobotu nevím, od kolika se tam dostaneme a pochybuju, že to bude nějak výrazně před osmou - takže pokud tam budeš v 7:55 tak to asi bude stačit.

PB
#119268
[quote="Pavel Brodský"]
No jak nebudu, hokej nehokej - Runway4you v LKPR máš jednou za život...

V sobotu nevím, od kolika se tam dostaneme a pochybuju, že to bude nějak výrazně před osmou - takže pokud tam budeš v 7:55 tak to asi bude stačit.

PB
[/quote]

proc Runway4you v LKPR máš jednou za život...?

treba nas tam zase za 5-10 let pustej znovu :D
Uživatelský avatar
By Pavel
#119277
Joo, na tebe jsem zapomněl - nicméně když na plánku viděli že tam někdo veze sim B737 tak je to hned zaujalo a ten co nám to zařizuje se na tě těší :)

PB
#119281
Pavle, já bohužel té techniky moc vzít nemůžu, ale nebudu moct pomoci ani fyzicky, protože do Prahy se dříve než v 8 nedostanu. Leda, že bych "nelegálně" zbulal hodinu a jel vlakem ve 14:00, ale pokud bych skončil kolem jedenácté, tak bych to stihnout mohl. Tím pádem bych tam byl stejně kolem 18:00. :(
"Usmolené dva měsíce od takové té malé plastové kartičky"... :)
#119286
Ber to jako omluvu, že se nemůžu zúčastnit instalace techniky na místě... Stručně a jednoduše v jedné větě. :D
A kdybych měl tu "plastovou malou kartičku", tak bych jel autem a na žádný vlak bych se nemusel vázat. :)
#119287
[quote="Pavel Brodský"]
Joo, na tebe jsem zapomněl - nicméně když na plánku viděli že tam někdo veze sim B737 tak je to hned zaujalo a ten co nám to zařizuje se na tě těší :)

PB
[/quote]

Koukam ze ted uz tam ten sim nejak musim dostat i kdybych si zlomil v praci nohu nebo umrel :D
Jeste tam tak dostat DC-9 a poradna reklama treba i v TV, tak je tam narvano jenom pilotama od vsech moznejch aerolinek :D
Uživatelský avatar
By Pavel
#119294
Ahoj,
teď mi psali z letiště, že už projevil zájem iDnes, nicméně jako letiště by nám nejspíš zprostředkovali kontakt s předními českými médii, pokud bychom měli zájem. Nicméně nejspíš by chtěli předtočit nějaký rozhovor, nebo tak něco. Byl by někdo ochoten se rozhovoru zúčastnit? V zájmu neodrazení případných zájemců bych se tam já nejspíš moc netlačil.

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#119297
[quote="Matej Quarda"]
[quote="Pavel Brodský"] Byl by někdo ochoten se rozhovoru zúčastnit?[/quote]

že by šance pro začínající moderátory..? :D :D
[/quote]

No, nabídka LP je taková, že nám zprostředkují kontakt na média formou pozvánky na akci od LP, nicméně co tam s nimi provedeme ke asi na nás . Tak se hezky učeš ;-)

PB
#119298
[quote="Ladislav CVIK"]
Ja do toho
nechci moc kecat :D ale nejspis bych se domluvil s jejich tiskovym oddelenim aby to udelali. Preci jen je to pro ne reklama jak blazen

[/quote]

Mas snad na mysli pro nás reklama jako blazen;)
Letiště touto akci nic moc nezíská. Ba naopak je to stojí. Nejvíce tím získáme my ;)
#119307
[quote="Daniel Tuma"]
[quote="Ladislav CVIK"]
Ja do toho
nechci moc kecat :D ale nejspis bych se domluvil s jejich tiskovym oddelenim aby to udelali. Preci jen je to pro ne reklama jak blazen

[/quote]

Mas snad na mysli pro nás reklama jako blazen;)
Letiště touto akci nic moc nezíská. Ba naopak je to stojí. Nejvíce tím získáme my ;)
[/quote]

Dane je až neuvěřitelné jak dokážeš na všechno reagovat, vše okomentovat :D (nic ve zlém). Z mé strany je to spíše myšleno tak, že je nesmysl aby někdo z nás obvolával různá média, když by stačilo oslovit samotné letiště. Mají tam velmi ochotnou a milou paní Janouškovou, která má patřičné kontakty. Dále si nemyslím, že by to byla jen reklama na samotnou akci, ale je to i reklama pro samotné letiště. I přes to, že je to něco stojí tak samotným spolupodílením můžou z toho do budoucna profitovat. Ať už formou jejich propagace, tiskovou zprávou nebo nějakou reklamou. Nevěřím tomu, že by samotné letiště akci nijak nezveřejnilo. Stačí se podívat na jejich stránky, do sekce "pro média". Snaží se medializovat veškerou významnější činnost, která se týká jejich letiště. A tato akce bude nejen významná jak pro VATSIM tak určitě i pro ně. 
#119357
Jsem sice na Sim1 ale nikdo jeste neocisloval "Danuv 737 sim" ;)

Jinak hleda se  obsluha meho simulatoru v dobe kdy mam ukazku ve 13:00LOC a po dobu kdy budu sedet za radarem, nehlaste se vsichni :D
Pripadne zaskoleni primo na miste v patek nebo v sobotu pred zacatkem akce.

Pripadni zajemci by meli mit pomerne velkou zkusenost s 737ckou jako pilot a pokud mozno zkusenosti z nejakeho podobneho simulatoru napr. Flyboys ;)
dopiste se do https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0


JK, PK, BP  jiz dopredu schvalen ;) :D
#119370
[quote="Daniel Tuma"]
Jsem sice na Sim1 ale nikdo jeste neocisloval "Danuv 737 sim" ;)

Jinak hleda se  obsluha meho simulatoru v dobe kdy mam ukazku ve 13:00LOC a po dobu kdy budu sedet za radarem, nehlaste se vsichni :D
Pripadne zaskoleni primo na miste v patek nebo v sobotu pred zacatkem akce.

Pripadni zajemci by meli mit pomerne velkou zkusenost s 737ckou jako pilot a pokud mozno zkusenosti z nejakeho podobneho simulatoru napr. Flyboys ;)
dopiste se do https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0


JK, PK, BP  jiz dopredu schvalen ;) :D
[/quote]

PK na 90% nebude...
#119377
Koukám, že ještě nemáte obsazený post vítače. Vím, že jsem zatím nelítal, ale na svém současném HW rozjedu sotva default FSX a nové železo už veze kurýr. Nicméně jelikož se jedná o post, kde se asi o problematice virtuálního letectví moc rozprávět nebude, rád bych se na tento post nabídl. Snad se do té doby ještě uslyšíme na síti  ;)
Prox
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 19