VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By Datum13
#119136
Potrebuju ASAP nekoho kdo umi napriklad ve Photoshopu

Je potreba udelat logo na zadni stanu trika podle predlohy ode mne.
Uživatelský avatar
By Datum13
#119149
Petro jedna se mi o to logo který máte na te polokosily (zadni strana)z Vratislavic které vám sehnal Petr B.
Akorát na tom logu nemusí byt datum.
Logo by melo byt minimálne v rozlišení 300dpi a velikost maximálně 35cm x 15 (20)cm.

Pokud se najde i někdo jiný, přijímám všechny navrhy;)
Uživatelský avatar
By Pavel
#119150
Ale dyť to logo je v té grafice, co jsem ti posílal normálně v photoshopu, ne? Jeslti teda myslíš jen ten velký nápis Runway4you...

PB
Uživatelský avatar
By Datum13
#119152
[quote="Pavel Brodský"]
Ale dyť to logo je v té grafice, co jsem ti posílal normálně v photoshopu, ne? Jeslti teda myslíš jen ten velký nápis Runway4you...

PB
[/quote]

Jo ten nápis tam je ale spíše sem myslel stejne logo jako na tom triku z Vratislavic  kde také znak letadla a TWR. Osobne si myslím že  mit jenom velký napiš přes záda Runway4you je takový nic moc....Možná se mýlim?
By Araneus
#119155
No a kdo má ten původní návrh? Než dělat něco znovu, tak by se dalo prostě upravit to původní, ne. Zkus to sehnat a poslat mi to na mail araneus@email.cz
Uživatelský avatar
By Datum13
#119158
[quote="Petra Ondráčková"]
No a kdo má oten původní návrh? Než dělat něco znovu, tak by se dalo prostě upravit to původní, ne. Zkus to sehnat a poslat mi to na mail araneus@email.cz
[/quote]

No zarizoval to Petr B. a nejspíš už to logo nemá. Přeci je to již nejakej ten rok. Psal sem mu ale logo sem od něj nedostal.
Jinak sem na webu nasel téměř stejne znaky ale proste nejsem schopnej z toho udělat co bych chtěl. Pokud vím tak ty to triko snad ještě máš? ??

Nebo máte nějaký jiný návrh loga na zadní stranu. Přední již mam;)
By Araneus
#119160
Mrknu na to během dneška a dám vědět. Nemáš Dane nějaký jiný mail než ten, co běžně používáš? Všechno se mi z něj vrací a na Skypu většinou nejsi. Ať tady neplevelíme vlákno...
Uživatelský avatar
By Datum13
#119163
mam sice jinej mail ale nepouzivam krome toho danieltuma@hotmail.com a pokud se ti to vraci zpet tak neni chyba u me, ja dostavam maily bez problemu ;)

Peto kdyztak napis pres face tam mne zastihnes vzdy a odpovidam temer okamzite ;)
By PBily
#119188
Dane, logo jsi po mně nechtěl. Zítra si projdu maily. Určitě to najdu. Mám vše a stále ;-) Kdybych neposlal, připomeň se. Jinak si rád koupim XL
By Araneus
#119189
Tak to je super zpráva Péťo. Včera to totiž vypadalo, že to budu muset dělat celé fungl znovu a že to rozhodně nebude práce na hodinku. A poté, co mi PB řekl, že jsi na to měl profesionálního grafika, tak jsem se tloukla do hlavy, že jsem se vůbec hlásila :)
Uživatelský avatar
By Datum13
#119193
[quote="Petr Bílý"]
Dane, logo jsi po mně nechtěl. Zítra si projdu maily. Určitě to najdu. Mám vše a stále ;-) Kdybych neposlal, připomeň se. Jinak si rád koupim XL
[/quote]

citace z mailu co sem ti poslal a na ktery jsi ty odpovedel;)
"Nemas jeste nekde to logo co je na zadni strane toho tricka? Dalsi vec kde si nechaval ty trika delat a na kolik te to prislo?"
:D
Uživatelský avatar
By Datum13
#119196
Zde je navrh na predni stranu loga, ktere logo by jste vybrali a jakou barvu trika/polokosile?
Odpovedi potrebuji nejpozdeji zitra ;)
Upozorneni: Neberte v uvahu barvu na pozadi protoze  ta bude podle barvy trika. Osobne by se mi libila tmavsi modra polokosile a logo1 :)

Logo1 x2
Logo2 x2
Logo3 x (1)
Přílohy
Logo3.jpg
Logo3.jpg (64.4 KiB) Zobrazeno 5876 x
Logo2.jpg
Logo2.jpg (73.04 KiB) Zobrazeno 5877 x
Logo1.jpg
Logo1.jpg (78.69 KiB) Zobrazeno 5877 x
Naposledy upravil(a) Datum13 dne 04 led 2015, 17:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By vojav
#119197
Já bych dal LOGO č.1 a barvu trika azurově modrou (taková jak má VACCCZ)
By Araneus
#119198
1 nebo 3.

A všechny trika asi musejí mít stejnou barvu, což? Nemohla by být varianta pro kluky a pro holky ;) ?
Uživatelský avatar
By Datum13
#119199
[quote="Petra Ondráčková"]
1 nebo 3.

A všechny trika asi musejí mít stejnou barvu, což? Nemohla by být varianta pro kluky a pro holky ;) ?
[/quote]

Peto a ty by jsi chtela tedy jakou barvu?
Asi to bude mozne ale slibovat nic nebudu ;)
By Araneus
#119200
No...jako obvykle...nějaký odstín růžové či fialové tak, aby na tom ten nápis byl vidět ;)
Uživatelský avatar
By Pavel
#119201
To logo Runway4you má blbej font a je deformované, moc úzké - když to porovnáš s tím na webu...

Runway4you se píše s malým Y! Nejsi zdaleka sám, kdo si toho nevšiml, kazí to dost lidí a je to blbě.

Dále bacha, že každá barva navíc něco stojí... Navíc je tam těch barev na můj vkus hrozně moc. (u varianty 1).

Bacha, že logo VACC-CZ má ochrané prostory vyplývající z velikosti toho objektu v photoshopu, takže takhle blízko směrovky by být umístěno nemělo. To samé logo Runway4you - prostě to nejde dát tak blízko.

Já osobně bych si vybral variantu 2, ale logo Runway4you hodil správné a výš, aby nezasahovalo do letadla.

Tmavě modré triko nebo tmavě šedé by asi bylo nejlepší, já osobně preferuji polokošile s límečkem, nicméně přizpůsobím se.

Co dopředu, je v plánu nějaké malé logo nebo letadlo jak se dává "nad srdce"?

PB
Naposledy upravil(a) Pavel dne 04 led 2015, 16:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By Schindler
#119203
Sorry za kvalitu fotek, ale lepší nemám - triko totiž postrádám už od poslední akce, takže ho nejsem schopen nafotit. Na fotkách můžeš vidět, jak to triko vypadalo a myslím si, že když ho navrhl grafik, tak má úroveň a osobně jsem proto, aby se udělalo stejné triko bez datumu. Podle vyzvídání jsem zjistil, že tenhle názor nemám sám. Upřímně si neumím v tvých variantách vybrat, protože mi to připadá jako pokus předělat naše divizní triko (černé a modré) na polokošili z Runway4you.

Foto 1: http://share.bsnet.cz/r4y.png
Foto 2: http://share.bsnet.cz/r4y2.jpg
Uživatelský avatar
By Datum13
#119205
[quote="Pavel Brodský"]
To logo Runway4you má blbej font a je deformované, moc úzké - když to porovnáš s tím na webu...

Runway4you se píše s malým Y! Nejsi zdaleka sám, kdo si toho nevšiml, kazí to dost lidí a je to blbě.

Dále bacha, že každá barva navíc něco stojí... Navíc je tam těch barev na můj vkus hrozně moc. (u varianty 1).

Bacha, že logo VACC-CZ má ochrané prostory vyplývající z velikosti toho objektu v photoshopu, takže takhle blízko směrovky by být umístěno nemělo. To samé logo Runway4you - prostě to nejde dát tak blízko.

Já osobně bych si vybral variantu 2, ale logo Runway4you hodil správné a výš, aby nezasahovalo do letadla.

Tmavě modré triko nebo tmavě šedé by asi bylo nejlepší, já osobně preferuji polokošile s límečkem, nicméně přizpůsobím se.

Co dopředu, je v plánu nějaké malé logo nebo letadlo jak se dává "nad srdce"?

PB
[/quote]

Loga upravim coz je otazka 2 minut. Pavle tohle je prave to logo nad srdce ;)
To na zadni stranu snad dostanu od Petra a to bych opravdu nemenil. Mam problem najit spravny font protoze to co jsi mi poslal ty muj Photoshop nema, pokud vis jaky font to byl tak mi dej vedet ;)

co se tyka barev pokud to bude sitotisk byl bych pro logo 2 stejne tak jako Pavel, pokud to bude digital print tak je uplne jedno kolik to je barev ;)
Uživatelský avatar
By Datum13
#119206
[quote="Bedřich Schindler"]
Sorry za kvalitu fotek, ale lepší nemám - triko totiž postrádám už od poslední akce, takže ho nejsem schopen nafotit. Na fotkách můžeš vidět, jak to triko vypadalo a myslím si, že když ho navrhl grafik, tak má úroveň a osobně jsem proto, aby se udělalo stejné triko bez datumu. Podle vyzvídání jsem zjistil, že tenhle názor nemám sám. Upřímně si neumím v tvých variantách vybrat, protože mi to připadá jako pokus předělat naše divizní triko (černé a modré) na polokošili z Runway4you.

Foto 1: http://share.bsnet.cz/r4y.png
Foto 2: http://share.bsnet.cz/r4y2.jpg
[/quote]

Presne tak jak sem rekl, nechal bych stejne logo na zadni strane pokud mi ho Petr posle ale zmenil bych llogo na predni strane at je take videt kdo to vubec porada ;)

Ok Loga upravena, ja sem pro logo2 ;)

Font  opravim podle predlohy Loga na zadni stranu az ho dostanu od Petra. Original ma "y" rovnou nozicku jinak vtom nevidim rozdil
Naposledy upravil(a) Datum13 dne 04 led 2015, 17:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By Petricius
#119208
Mně se nejvíce líbí Logo1, jako vhodná barva mi přijde ta, která již na trika byla použita, ale tmavší modrá či černá je asi také OK.
Typ svršku bych také viděl na polokošili.
Uživatelský avatar
By Pavel
#119211
Ještě jednou - pokud tam má být Runway4you logo tak tam bude přesně tak, jak je na webu a na bannerech a všude jinde - absolutně stejný poměr stran, barva, font. Přikládám porovnání loga ve správných proporcích (červeně zvýrazněno) a ve správné barvě přes to původní...

Proč potřebuješ font od Petra? Jsem ti poslal ty photoshop soubory i s tím logem - tak ho akorát překopčíš, ne?

Jestli tohle má být na přední stranu trika tak bych tam takovejhle plakát nedělal, ta moje původní kreba Boeinga a věžě byla na tu edici triček kdy se to tisklo přes celá záda - ve velikosti do 10 cm to nebude vypadat, a větší se dopředu nehodí. Osobně bych nechal vzadu tu grafiku co tam dával BP (jen bez data konání) a dopředu buď malé samotné logo Runway4you nebo malé samotné logo VACC-CZ, například.

PB
Přílohy
R4U.PNG
R4U.PNG (198.62 KiB) Zobrazeno 5876 x
Naposledy upravil(a) Pavel dne 04 led 2015, 17:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
By Datum13
#119212
mel sem na mysli neco takovehlo na predni stranu ale prijimam jakekoliv navrhy

http://www.ooshirts.com/designapp/sharing/1356882147

osobne si myslim ze by nekde melo byt uvedeno kdo to porada a ne jenom "Runway4you" na vsech stranach jako bylo na starem tricku, jak rikam prijimam jakykoliv navrh.

EDIT take me napadlo dat dopredu jenom logo vacc-cz. Me se akorat libylo vice s tim letadlem, to byl muj osobni nazor, prispusobim se vetsine ;)
Uživatelský avatar
By Pavel
#119213
V takovém případě chápu, nicméně to bych tam teda radši dal dopředu logo vacccz, ne?