VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By radarada
#112593
V navaznosti na platnosti ci neplatnost letu - rozsiril jsem zobrazeni vypisu letu na strance osobnich statistik. Pokud zaskrtnete \"i neplatne\", zobrazi se opravdu vsechny zaznamy, ktere k vasemu VATSIM id system zaregistroval.
Samotna tabulka obsahuje navic k datumu i casovy udaj a navic jeden sloupecek s informaci o platnosti letu.

Rada
Uživatelský avatar
By marenadl3
#112599
No, 5x nevím, ale 2x jsem musel restartnout SquawkBox a to celkem nezabralo více než 5 minut offline. Jinak jsem byl po celou dobu letu online. A odlétal jsem tak, jak říká BS - 3:00 odlet, okolo 12:30 jsem přilítal. A 31. 12. jsem letěl Moskvu a zpět (pro holuba ČSAv). :)
Uživatelský avatar
By radarada
#113161
Tak tady máme první vyhodnocení roku 2014 :)
Tak tedy - v lednu 2014 bylo evidováno pěkných 1215 letů (2. nejlepší měsíc zatím).
A tady jsou vítězové:

IAM-4CZ: Alan Dean, jan kominek, Jaroslav Šubert, Jiří Pětík, Ladislav Cvik, Ladislav Fartak, Martin Machura, Robert Tulis, Vaclav Mika a Vojtěch Javorský
VAM-4CZ: Jaroslav Šubert
IAM-CAP: Martin Machura a Vaclav Mika
XAM-PRx:
- zlatá: Ladislav Cvik :)
- stříbrná: Alan Dean, Robert Tulis, Vojtěch Javorský, jan kominek, Martin Vojik a David Netymach
- bronzová: Martin Machura, Michal Němec, Jan Kučera, Jakub Jiřička, Daniel Tůma, Vojtěch Černý, Pavel Kubáč, Libor Janda, Marek Sobaniec, Petra Ondráčková, Tomáš Souček, Michal Zíka, Jakub Kolář, Josef Renotiere a Ladislav Fartak

Průběžná ocenění:
XXT-LKx:
- Zlatý s dosavadním náletem 291 letů: Jaroslav Šubert (jo!)
- Stříbrný s dosavadním náletem 246 letů: Ladislav Cvik
- Bronzový s dosavadním náletem 157 letů: Jan Kučera
XXT-PRx:
- Zlatý s dosavadním náletem 209 letů: Ladislav Cvik
- Stříbrný s dosavadním náletem 145 letů: Jan Kučera
- Bronzový s dosavadním náletem 143 letů: Vojtěch Javorský (o kousek!)
XXT-NPx:
- Zlatý s dosavadním náletem 284 letů: Jaroslav Šubert
- Stříbrný s dosavadním náletem 167 letů: Ladislav Cvik
- Bronzový s dosavadním náletem 121 letů: Vojtěch Javorský

Gratuluji všem! :)

Rada
Uživatelský avatar
By vojav
#113168
- Bronzový s dosavadním náletem 143 letů: Vojtěch Javorský (o kousek!)
Tak já byl na horách :D
Uživatelský avatar
By radarada
#113178
Nooo... da se udelat i pocitani \"naletu\" ridicich, otazka je, vuci cemu to porovnavat. Maximalne vzajemne u nas, vuci ostatnim VACCum to asi nema cenu...

Rada
Uživatelský avatar
By radarada
#113287
Pratele, pro dobu konani olympiady jsem zavedl jedno specialni oceneni a to prave na lety z/do Soci.
Hleda se zlaty medajlista... :)

Rada
By ASG29
#113441
Jak tak koukám, tak asi je poslední dobou nějaký skřítek v síti... Teď jsem letěl z Vysokého Mýta do Liberce. FSInn ukazoval, že jsem připojený, viděl jsem komunikaci jak na UNICOMU tak i na LHCC a přesto let není nikde zaznamenaný. Zkoušel jsem připojit Servinfo a nemůže se připojit k síti...
Uživatelský avatar
By radarada
#113442
Ahoj,
system oceneni bere data ze stejneho zdroje jako Servinfo ci VatSpy. Pokud kouknes na zdrojova data VATSIMu, zjistis, ze posledni data jsou nekolik hodin stara... aneb v tuhle chvili neplatna.
Created at 22/02/2014 14:27:19 UTC by Data Server Europe V4.0
Dokud systemy VATSIMu neobnovi cinnost, nebude fungovat ani Servinfo, ani oceneni... s tim bohuzel nelze nic delat nez cekat...

Rada
Uživatelský avatar
By George_L
#113444
[quote="radarada"]...
Dokud systemy VATSIMu neobnovi cinnost, nebude fungovat ani Servinfo, ani oceneni... s tim bohuzel nelze nic delat nez cekat...

Rada[/quote]

A já konečně stihl zaletět do Sochi! :(

:)
Uživatelský avatar
By radarada
#113445
Jak tak koukam na online provoz, tak bitva na nejvyssich prickach olympijskeho ohodnoceni stale probiha! Tak at vyhraje ten nejlepsi :D

Rada

PS: Jeste je cas cca 31 hodin :-)
PPS: Ale kdyz se na VATSIM prihlasite pred pulnoci, muzete to doletet i v utery brzo rano... jen vas VATSIM musi celou dobu registrovat online
Uživatelský avatar
By radarada
#113469
Tak je to tady, mame olympijske medajlisty, tak tedy dovolte mi pogratulovat vitezum :)
Na 3. miste se s 9 zaznamenanymi lety umistil Martin Vojik
Na 2. miste se s 10 zaznamenanymi lety umistil Pavel Křivánek

A - tramtadada - na 1. miste trojici s 12 zaznamenanymi lety vevodi Martin Pokorný :)

Gratulace ke slusnemu naletu! :)

Rada
Uživatelský avatar
By radarada
#113524
Nejkratší měsíc roku 2014 je za námi a přináším tedy nejnovější výsledky :)
Tak tedy - v únoru 2014 bylo evidováno nějakých 952 letů (2. nejslabší měsíc zatím).
A tady jsou vítězové:

IAM-4CZ: Jaroslav Šubert, Jiří Pětík, Josef Pavol, Ladislav Cvik, Martin Machura, Martin Pokorný, Ondřej Plechatý a Robert Tulis
VAM-4CZ: Jaroslav Šubert, Josef Pavol, Martin Jenca a Martin Machura
IAM-CAP: Martin Machura
XAM-PRx:
- zlatá: tentokrát nikdo
- stříbrná: Ladislav Cvik, Vojtěch Černý, Ondřej Plechatý, Jan Svoboda a Robert Tulis
- bronzová: Jan Komínek, Josef Pavol, Marek Sobaniec, Jan Kučera, Josef Renotiere, Tadeáš Hejma, Vojtěch Javorský, Michal Němec, Libor Janda, Peter Tyas, Tomáš Souček, Martin Machura, Martin Pokorný, Martin Vojik, Pavel Křivánek a Jiří Pětík

Průběžná ocenění:
XXT-LKx:
- Zlatý s dosavadním náletem 347 letů: Jaroslav Šubert (jo!)
- Stříbrný s dosavadním náletem 286 letů: Ladislav Cvik
- Bronzový s dosavadním náletem 177 letů: Jan Kučera
XXT-PRx:
- Zlatý s dosavadním náletem 239 letů: Ladislav Cvik
- Stříbrný s dosavadním náletem 164 letů: Jan Kučera
- Bronzový s dosavadním náletem 159 letů: Vojtěch Javorský (o kousek!)
XXT-NPx:
- Zlatý s dosavadním náletem 340 letů: Jaroslav Šubert
- Stříbrný s dosavadním náletem 198 letů: Ladislav Cvik
- Bronzový s dosavadním náletem 136 letů: Vojtěch Javorský

Gratuluji všem! :)

Rada
Uživatelský avatar
By radarada
#113525
...zároveň bcyh rád oznámil 2 další informace:

1) byla zprovozněna základní statistika našich ATC - v menu na našem webu ji určitě najdete. Neplánuju žádné vyhodnocování, takže je to spíš jen opravdu jako statistika.
2) předpřipravil jsem speciální ocenění pro nadcházející akci Runway4you. Vzhledem k tomu, že bude i nějak reálně oceněna, doufám, že se všichni hojne zúčastníte a budete lítat celý den :) A je jedno, jestli budete na místě nebo budete létat z domu

Rada
By ASG29
#113679
Zeptám se tady: mají se zobrazit ve statistice všechny lety nebo jen ty s fpl?
Tady mám včerejšek (ze statistiky na vatsim.net):
Pilot 07.03.14 13:39 07.03.14 14:35 No plans filed 0:56
Pilot 07.03.14 14:57 07.03.14 16:01 No plans filed 1:03
Ale ve statistice tady nejsou...
Uživatelský avatar
By radarada
#114136
Později, ale přece :)
Tak tedy - v březnu 2014 byly evidovány pěkné 1202 lety.
A tady jsou vítězové:

IAM-4CZ: Jakub Kolář, Jaroslav Šubert, Ladislav Cvik, Libor Janda, Martin Jenca, Martin Machura, Martin Pokorný, Michal Hubina, Robert Tulis, Standa Pour a Vojtěch Javorský
VAM-4CZ: Jaroslav Šubert, Ladislav Cvik, Martin Jenca a Martin Machura
IAM-CAP: Martin Machura
XAM-PRx:
- zlatá: Martin Machura a Robert Tulis (pěkně, pánové, pěkně! :) )
- stříbrná: Martin Jenca, Ladislav Cvik, Jaroslav Šubert a Michal Hubina
- bronzová: Jan Kučera, Miroslav Helm, Matyas Svoboda, Jakub Dlouh, Jakub Kolář, Libor Janda, Vojtěch Javorský, Peter Tyas, Michal Němec, Vladimír Linek, Josef Renotiere a Marian Sabo

Průběžná ocenění jsou teď jemně zkreslená (po 7 dnech) a v databázi se mi to teď nechce hledat... takže zase za měsíc ;)

Každopádně gratuluji všem! :)

Rada
Uživatelský avatar
By radarada
#114197
No, popravde me to trochu prekvapuje, protoze mi prijde, ze sousedska hlavni mesta by mohla byt zrovna nejvytizenejsi pro takove ty short-hopy...

Rada