VACC-CZ novinky, změny a oznámení.
Uživatelský avatar
By Radizz
#78651
[quote="oupa"]Ne, takto blbě to pokud je mi známo vykresluje každý Reader. Ale při zvětšení je vidět, že ta čára tenká je, takže těžko říct, jestli to náhodou není dokonce feature :)[/quote]

No, a co kdybychom ty odkazy teda udělali designově nepodtrhlé, aby se nám to takto neničilo? Vypadalo by to blbě?
Uživatelský avatar
By Radizz
#78728
Tak přátelé a kamarádi, se s. Oupickým jsme vychytali snad všechny mušky nového designu; radujme se. :) Na grafické zpracování si zvykněte, budete se s ním teď setkávat častěji.

VO ještě jednou moc, moc děkuji a vyzvedávám ho do nebes; neměl to se mnou vůbec jednoduchý, přesto jsme to zvládli.
Uživatelský avatar
By JAV
#78737
To nic. Ruban se nachází v tvrdé zimní tundře.
Uživatelský avatar
By JAV
#78748
Machalínku, nebuďte lascivně vulgární! Tundra je druh severské krajiny. Jako milovník wiki technologie vás potěší http://cs.wikipedia.org/wiki/Tundra . Slovo, které zde nejapně podsouváte se se slovem tundra shoduje jen v rodě a vzoru. Prosím, aby příspěvky 28-31 byly odstraněny (s. Krasňan je v tom nevinně, ale snad odpustí). Znevažují totiž úsilí našich grafiků. Za svůj podíl na této zápletce hodné časopisu Aha se p.t. čtenářstvu omlouvám. S Ruban si laskavě v příspěvku 27 opraví y ve slově vychytaly, neb shoda nenastává s muškami ale s Oupickým.
Uživatelský avatar
By Radizz
#78757
Pokorně se omlouvám, přátelé; mně se ty všechny gramatiky teď nějak pletou... :) Tack!


Jinak mě fascinuje, jak kolegové Krasoň a Machalínek mají čas na podobné oplzlosti a vyrypování; aby si ten SOPs ale přečetli a napsali, co tam mám ještě blbě, to ne-e. :)

...jako obyčejně. :)
Uživatelský avatar
By Engin
#78771
Než se tady opět zřítíte na neslušnou úroveň, export PDF odrážky podle kapitol umí, ale není to nativně zapnuté.

Word -> Uložit jako -> (vybrat PDF) -> (dole se zobrazí) Možnosti -> Při vytváření záložek použít nadpisy.

Word07